Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (51)


Recommended Posts

Salutare! Ce mai faceti? Adriana, imi pare rau sa aud ca Lara e bolnavioara...[:(] ieri tocmai spunea Iustina ca-i e dor de Lara..sa mergem s-o vedem. Ati fost la medic? Ce v-a spus? Multa sanatate! Si tu ai mare gija ca nu mai ai mult...acusi vine bebelina, incearca sa te odihnesti mai mult acum. Emma, Corina, multumim! Corina, vazui si pozele voastre si mi s-a facut asa un dor de mare... O seara placuta la toata lumea! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 212
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Adevarat a inviat!! Lora dar unde ti/e ceaiul,doamna??Iar te/ai dat pe cafea multa?[}:)] Adriana sanatate Larei,deci Moritz lucreaza tot la Bucuresti?Nastere usoara,o sa ne gandim la tine[flo]!!!V/ati hotarat la nume? Corina frumoase poze,e fain ca aveti marea aproape...asa mi s/a facut un dor....dar nu mai e mult... Carmen E bravo,inseamna ca de acum sunteti cuminti,va odihniti.... Noi mai mult pe la parinti,bunici,eu am lucrat de luni...iar ieri ne/am intalnit cu Ana,Iliuta si fetele.In rest,nimic nou.Lucrez si de 1 si 2 mai,aici nu se poate lua liber,ca e flux continuu,doar o sa se plateasca ziua de 1 dublu. va las,mai revin,sper!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina am vazut pozele voastre [il]Nicolas e un dulce si zona in care stati voi cred ca e superba![m-a] Lora superbe si pozele voastre [il] Unde sunt facute? Se vede ca ai mai slabit.Ai pus ceva inapoi de Sarbatori? Adriana cum se simte Lara?Ce-i dai? Mai ai putin si vine bb mic [cool] Dana imi pare rau ca lucrezi, dar ma bucur ca macar esti platita dublu. Ce fac Ana si Paul? Laura strumphy tai s-au refacut dupa varicela? Emma parca si Andrei era bolnavior.Cum se simte? Mariaanna nu ai dat de mult un semn [:-/] Allexa, Carmen, Andreutza, Ellinia, Criss si toate celelalte fete din listuta, va [pup] si va astept cu noutati. [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza si de la mine! Tot la a doua cafea sunt, cam somnoroasa ce-i drept, dar gata de treaba! Si noi am fost prin vizite, la nasi, ne-am cunoscut viitorii fini, i-am adus pe socrii in vizita in prima zi de Paste, ne-am odihnit, am papat, si acum incercam sa ne refacem! Maine probabil ca vom merge la un gratar cu colegii de serviciu, apoi iar la serviciu, apoi la Iasi, saptamana asta a fost cam agitata! Adriana, ce face Lara? Imi pare rau sa aud ca e bolnavioara, sper sa-i fi trecut febra! Lora, frumoase pozele! Cele de la inceput sunt de la biserica din cartier? Ana, multa sanatate! Dana, servici usor! Corina, waw, ce misto sunt pozele, vreau si eu la mare! Si asa maine se deschide sezonul estival! CarmenE, voi ce mai faceti? Cramenstefi, v-am vazut ieri prin parc, mai erati cu un copilas. Eu fugeam dupa Stefan, asa ca nu am reusit sa te salut! Fetelor, s-a deschis Gradina de Vara, cand mergem intr-o seara sa bem o bere? Unde e Laura, ca ea e "capul rautatilor" la intalniri? Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare fetele mele!!!!!!!HRISTOS A INVIAT!!! si noi pe aici ,adunati de mult pe acasa dar am tinut-o numai in vizite si musafiri si mai avem o runda pe vineri de nasei,asa ca sarbatorile au fost frumoase,dormite numai dupa 12 noaptea ,chiar si stefi,papa bun peste tot iar acu sunt la ceaiuri ca deja ma mananca pielea(glumesc)dar pe aproape. frumoase poze vazusi pe aici,flori ,iarba verde e tare frumos pe la munte,vom face si noi alte iesiri in wek tot pe la munte. cum zicea cristina poate ne zarim si noi in una din zilele astea,ce ziceti???sau dupa ,cum credeti. va pup dulce pe toate si toti copilasii[pup][pup],fug sa fac putina ordine prin casa si sa ma gandesc iaaaar ce sa fac de papa acu in wek. sanatate multa lara,adriana pupici carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ellinia noi mancam si ne ingrasam (mama ei de mancare, ca iar tre' sa fac cura[bang]). De Paste, am vizitat nasi, socri, parinti, cumatri, veri si frati. De 1Mai sper sa facem un gratarel in aer liber, daca vremea ne permite si sambata mergem din nou la socri, pentru ca duminica se iese la cimitir la morminte [popa] De luni, din nou gradinita, servici, casa... si rutina de zi cu zi[V], in asteptarea finutului si a concediului lui tati [bis] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Lara doarme si la ora asta, deci va dati seama ... ea care era matinala. Doct. nu ne-a zis nimic concret ieri : urechea un pic rosie, insa nimic grav, plamani alte d-alea tot Ok, tuse nu prea mai are, nasul e iar ok ... deci[:-/] - eu nu stiu de unde febra asta? e clar ca e o infectie undeva in organism, insa unde. Acum cand se trezeste voi merge cu ea la spital sa-i ia sange, ca sa stim o treaba. CarmenE, tu intrebai - nu i-a dat nici un medicament, decat un sirop care scade febra (ceva gen Panadol). Dana, pai in Buc. e inca treaba de facut si Moritz nu vrea sa abandoneze acum la mijl. -- asa ca e inca acolo; fiind insa mama cu mine trece timpul repede (vine in fiecare weekend acasa). Annika, o va chema pe mica printesa. Si aici e maine liber - pacat ca lucrezi, ar fi fost un weekend lung (macar s-au simtit si platesc bine). Lora, am vazut si eu pozele; [pup]Iustinei ca inca isi mai aminteste de Lara Adriana, 1 sapt. si 2 zile
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...