Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad...! (106)


Recommended Posts

revin in fortza! am vazut o groaza de poze nu nominalizez,copii cresc vazand cu ochi,nu-mi vine sa cred ce mari sunt ultimii veniti in gasca victor si serban. gabi ma intrebai de bona,daca era sa fac un portret robot cu bona ideala ea e cam 90% din el[:D].are 35 de ani sta aici in cartier la 10 min de mine,e cumnata lui tanti care ne face curatenie o data pe saptamana.eu o urmaream de mai mult timp dar avea grija de alta fetita care acum a inceput gradinita.are si ea o fetita in clasa a 3-a si a fost fff bine "scolita" de cealalta mamica[:D].acum sta 4 ore pe zi pana in ianuarie cand incep lucrul.am timp sa fac linistita mancare fara ture si griji ca eli e la priza sau la dvd[bang].se inteleg bine,povestesc si o plimba,mai greu e cand plec eu atunci daca ma vede imbracata e jale.iaeri pt prima oara dupa un an si jumatate am mancat in oras cu sotul meu,numai noi doi[:)]. flavia ma bucur ca ai gasit si tu bona si ii urez bafta cristianei sa-si gaseasca daca aud ceva te anunt stai linistita. clau bine ca sunteti sanatosi asta e tot ce conteaza.am sa incerc sa ajung la banca sa-i pun micutului niste banuti. carmen am fost miercuri "la revizie" la novak si cum e totul aproxi ok acum "ii dam bice"[:D]poate impart o odisee cu ada mi-ar placea[olala]. ma duc sa o imbrac pe eli revin mai tarziu... alina mamica bulinei [url="http://www.youtube.com/watch?v=54C4rgga0L0"]Elisa[/url] [zana](20 iunie 2007) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?member=31403"]povestea noastra...[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Miha in 25 -27 noiembrie ar trebui sa nasc.Am gasit cate ceva pe net, despre lichidul putin, am studiat aseara problema, si cica s-ar putea sa fie nevoie sa-l scoata pe bebe mai devreme daca imbatraneste prea repede placenta.Sper sa nu fie cazul.Oricum iau vitamina C , ma apuc de pascut ca zice doctorul ca e bine sa mananci cat mai multe chestii verzi, [:D] si ma straduiesc sa beau mai multe lichide si sa ma odihnesc mai mult.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nico, si mie imi zicea Teaha ca am putin lichid si e posibil sa imbatraneasca prematur placenta, dar cu putin noroc i-am nascut pe amandoi exact la termen. Oricum in ultima luna du-te mai des la eco, ca placenta imbatranita se vede. Alina a, super bona ai! Ma bucur ca va bucurati de ceva timp petrecut numai in doi. Cat despre impartasirea aceleiasi odisei... sunt spiciles.[:D] Ca eu nu-s pregatita psihic acum de bb3. As vrea, dar mai incolo... Miha, barbatu' meu ti-ar trimite flori sau ce vrei tu daca m-ai convinge sa fac bb3. Ca eu abia l-am lamurit ca suntem bine asa, in 4. Carmen, cum stiu copiii sa speculeze...si sa santajeze.[:D] Deci ai grija la ce ora mai trezesti copila ca ti-o intoarce! Moni, aveti deja copil "din flori"? Sunteti precoce! Iulia nu intelegea zilele trecute de ce o pestioaica din acvariul nostru nu poate avea pui fara sa fie si un mascul in preajma.[:D] Apoi am stat si ne-am gandit ca ea nu are cum sa stie care e contributia tatalui in conceperea copiilor. Ea vede doar ca bb e in burtica mamei, si pana acum nici macar n-a intrebat pe unde iasa de acolo. Cum sa-i explic eu ca in burtica mamei ajunge "material genetic" de la tati si ca trebuie si "mami" si "tati" pentru existenta unui bb? Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am creat eu sub nou, dar e o incercare cam nereusita! Astept sugestii de revenire la normal a listutei. AM dat doar copy paste si se pare ca nu-i ok. Sorry. Edit ca am rezolvat problema intre timp. Deci e ok [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=127412"]subiectul nou[/url]. Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...