Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad...! (106)


Recommended Posts

MIHA tare m-am intristat de ce ne-ai povestit de baietelul ala.Of si cati or mai fi asa [bang] Ce sa mai zic,ma bucur ca e bine Matia si ca e asa vorbaret ,imi imaginez ce figura e. Cu pozele-s iar restanta,dar tot apuc eu intr-o seara sa le dau de capat.Acum am plecat la nani,noapte buna!
MONI SI [url="http://www.dropshots.com/DIA1#date/2008"]DIANA NAZDRAVANA [/url](01.01.2006)
"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele."
[url="http://www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html"][cit] [/url] [url="http://www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4"][disco] [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Miha, mare dreptate ai. Avem nevoie uneori de bobarnace de-astea ca sa putem aprecia cat le este altora de greu si cat noua. Suntem mamici fericite ca avem copii sanatosi. [pup] Gabi, pe ziua de ieri esti absenta![:D] I-am dus si azi la gradi, Vladut mi-a tot zis ca el vrea la Iulia in grupa dar n-a protestat mai deloc cand l-am lasat in grupa lui. Maine avem sedinta cu parintii grupa lui. Si Iulia s-a invatat singura sa mearga fara roti ajutatoare pe bicicleta, ca n-am avut niciunul timp sa o tinem. Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello! Nu am murit, dar nu am mai intrat de mult pe forum, nu prea am chef de nimic, sunt in cautare de servici... Fetele care ati comandat de la Quelle, spuneti/mi, va rog, daca ati comandat si incaltaminte, cum e cu marimile, cam care e corespondenta, ca as fi vrut sa comand ceva si nu am nervi si chef sa ma apuc sa calculez dupa tabelele lor de marimi.Am vrut sa imi comand si ceva sutiene, dar cele care ar fi fost mai rentabile sunt mai mult marimi mici, asa ca am pus-o pe matusa-mea sa se intereseze daca imi mai poate face rost de la o tipa care lucreaza la ceva fabrica in Ineu si a mai adus de vanzare. Am vazut in sfarsit si pozele de la ziua lui Bogdi, f faine. Miha, cred ca toti meritam din cand in cand astfel de bobarnace, care sa ne trezeasca din vesnica nemultumire in care ne-am obisnuit sa traim ca oameni.E adevarat ca daca nu am mai avea ce sa ne dorim nu am mai avea motorul care ne impinge mai departe in viata, dar mai trebuie sa ne oprim din cand in cand si sa pretuim ceea ce avem deja, sa constientizam aceste minuni de care avem parte. Ii doresc si eu multa sanatate lui Matia![pup] Anca [mamica], mami de [copil] Alex [foto][url="http://community.webshots.com/user/ancapolgar"]Poze[/url][foto] "Devii ceea ce gandesti in majoritatea timpului." Nimic nu e imposibil pentru cei care privesc catre cer.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Am mai citit in viteza, dar nu am avut timp sa scriu. Miha mi-au dat lacrimile cum ai povestit de bietul copil. Bine ca e bine Matiush acum. Azi am fost la bazin cu Tudor, a fost tare incantat. Clau cand ai examen? Cum merge condusul? Tot asa bine? Nu stiu ce sa scriu acum, ca e nebunie aici. Tudor fluiera... [alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, ma bucur din suflet ca sunteti mai bine. te-am sunat azi, am vorbit cu Susu si apoi am uitat sa te mai sun. Cat despre ce ai povestit, fara cuvinte ... nu cred ca poate fi durere mai mare in lumea asta decat sa-ti vezi copilul asa si sa stii ca nu poti sa faci nimik, iar despre noi, ca ne plangem, suntem oameni si de obicei ne aducem aminte de Dumnezeu atunci cand avem probleme, iar apoi cam uitam de el si asta nu e bine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Of Miha si mie mi-au dat lacrimile .Bine ca e mai bine Matia. Eu sunt tare bucuroasa ca-i place lui Mel la noua gradinita.Imi povesteste tot ce fac acolo si e tare incantata.Azi a ramas cam 45 de minute la gradi in curte,dupa program, si s-a dat cu hinta si pe topogane.De abia a luat-o maica-mea de acolo. merg la culcare,noapte buna Carmen cu [hippi] Melania Ioana(14.01.2005) si [bebic] Serban Andrei(11.06 2008) [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna ( vorba lu homeopatila ) Eu sunt ca lovita de tren, nici noaptea trecuta n-am dormit, ca au fost mucosi si Matia si Vic, i-am aspirat din ora in ora. Azi dimineata dupa ce am venit cu Matia de la tratament a fost musai sa ma culc ca nu mai puteam sta pe picioare . In plus Vic are gingia de sus super umflata si vanata, ii e foame dar abia suge, of saracul cred ca asa il doare. A fost si homeopatul azi si i-a vazut pe copii, sunt relativ OK fara complicatii prea mari. Ei erau super energici si veseli eu cu Susu lati, palizi, incercanati ca ne-a intrebat doctoru ca sigur pe copii vrem sa-i consulte sau pe noi. Aseara au internat un baiat de la casa copilului cu hidrocefalie care nu mai avusese scaun de cateva saptamani. Ziceau asistentele ca mirosea a K-K inclusiv respiratia lui. Va spun mirosea ingrozitor si pe coridor, desi stateau cu toate geamurile deschise. Cum naiba l-au tinut aia de acolo atata timp , va dati seama cata grija au de ei. Flavia , mersi de telefon, chiar atunci dormeam, am vrut si eu sa te sun dar de la vrere la putere e cale lunga.[:D] Gabi a fost si Alex incantat ca a fost si Tudor la bazin, In sfarsit au foat in formatie aproape completa. Maine il mai duci? Carmen dar cand a schimbat Mel gradinita? Am pierdut eu faza asta ? sau n-ai zis? Acum unde e la gradi? Am uitat sa va spun ca am gasit femeie pentru copii. Mi-a recomandat-o directoarea de la gradi lui Alex. E super, ii plac foarte mult copii si sta aproapede noi. Practic m-a luat putin pe nepregatite ca eu ma gandeam ca de abea sa incep sa caut, si ea a venit foarte hotarata sa inceapa. I-am zis ca dupa 1 octombrie, dar ea a vrut sa vina zilnic sa vada copii sa se obisnuiasca reciproc. Numai bine mi-a picat ca ieri am avut cu cine sa-l las pe Vic. Azi dimineata m-a sunat sa intrebe daca n-am nevoie de ea, ca-i pleaca baiatul in Germania si ar sta sa mai pregateasca pachete pentru neamuri. Cu toate astea a dat de doua ori pe la noi sa vada cum se simte Matia si acum seara a dat telefon sa vada cum sunt picii. Ieri am scos-o cu Vic la plimbare si apoi cand am plecat eu la spital i-am vazut din masina, era atat de fericita, vorbea cu Vic se stramba la el, se vedea ca-i face efectiv placere. Na, cred ca in sfarsit am gasit cam ce-mi doream pentru copii. Ma duc la nani. Daria- 29.01.1999[zana];Alex - 07.02.2003[bonjovi];Matia - 31.10.2006[copil];Victor -28.03.2008[bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cat ma bucur Miha ca ai gasit femeie asa cumsecade! Exact la fix a picat! Eu m-am necajit unpic ieri cand am mers la gradi dupa pitici. Vladut era tare suparat si cand m-a vazut a inceput sa planga. Facuse pisu pe el si l-au schimbat cu ceva haine ce nu erau ale lui, desi in dulapior in rucsac avea 3 schimburi complete de haine. L-am luat sa-l schimb si am vazut ca picioarele si mainile ii erau reci ca gheata. Probabil au observat tarziu ca era ud si a stat asa o vreme, ca el nu zice daca-i ud ca se pare ca nu-l deranjeaza prea tare. Oricum, ideea e ca azinoapte n-am prea dormit de nas infundat si de muci. Ma asteptam sa raceasca. Acum io nu dau vina pe nimeni, ca n-au cum alea sa ii verifice tot timpul daca-s uzi, dar ma intreb daca a fost o decizie buna sa-l duc asa repede la gradi. Se intampla rar sa faca pe el, dar se intampla. Nici de mancat nu prea mananca acolo, in fiecare zi cand ii aduc acasa ii pun la masa. Drept e ca a fost doar doua zile Vladut. Nu stiu ce sa fac...Azi au ramas acasa amandoi. Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha ma bucur tare mult ca ti-ai gasit femeie visurilor [:D].Bine ca sunt mai bine copiii.Chair ma intebam ,cand aveti program plus noaptea,tu si Susu din cauza lui Matia si Vic,ceilalti se pot odihni?Il aveti si pe Vic si pe Matia cu voi in dormitor? No acum am vazut ca am fost avansata in grad:am 3 stelute rosii [;)] Carmen cu [hippi] Melania Ioana(14.01.2005) si [bebic] Serban Andrei(11.06 2008) [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...