Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

cluj rulz super special ;)! - cap. 84


Recommended Posts

Fetelor multumesc mult [pup] [grup] Mariana cum asa ati fost singuri.Ce palpitant!Nu ti-a fost greu?(Maria mea e nascuta in 20 mai) Roxa de unde ti-ai luat paltonasul?Multumesc mult de ganduri si urari. Simona nu ma mai apropii de butoi.Promit!Iti multumesc de cuvintele tale.Mi-au mers direct la suflet. Azi am cautat lucruri de copil pe net.Trebuie sa ma dotez.Cred ca peste o saptamana merge iar si atunci o sa am parte de mai multe detalii. Mami de [url="http://b5.lilypie.com/qZc8p3.png"]Razvan[/url] si de [url="http://b2.lilypie.com/vkajp3.png"] Maria [/url] Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetelor. Mihai doarme cu Thea si eu o ascult de 40 de min pe Sofia povestind in patutz, e un deliciu. am petrecut o dimineata minunata la ziua Stefaniei, ne-am simtit f bine si sarbatorita a fost f cuminte-trebuie sa recunosc ca si restul picilor.Ralu vinetele au fost grozave[pofta] Stanca ma bucura enorm bucuria voastra, abia astept sa o vedem pe comoara.iti spun eu unde gasesti lucruri frumoas ptr fetite de 1,4 ani[olala].si Sofi are tone de la Thea dar tot nu ma pot abtine sa ii iau. si uite o sa facem la mine un cluj al icilor in cinstea Mariei ca sa o introducem in grup.mi-ar face placere daca esti de acord. Roxa si eu m-am bucurat tare ieri de revedere, as always.sa porti sanatoasa paltonasul, si eu mi-am luat unul gri molcutz si grosutz, ca un pulover da o croiala tare faina.imi place asa de mult.nu m-ai recunoscut ca aratam ca alergata de tren, Sofi a fost cumplit de agitata ieri dupa masa , o terorista mica[:D].Stanca in Zara eram-acolo oricat de grabita si innebunita sunt tot intru[:D] Mariana, ce fac picii?sunt bine?cum te descurci dimi cu dusul lor la gradi? fetelor eu plec maine la Frankfurt la un workshop, vin miercuri noaptea da incerc sa intru si de acolo daca o sa am timp sa suflu. va pup,duminica frumoasa si linistita Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007) [url="http://community.webshots.com/user/gavris_family"]comorile noastre iubite[/url] [url="http://family.webshots.com/photo/2398712520101361752qzAEgt"]CRACIUNITELE SCUMPE[/url] [url="http://www.desprecopii.com/info.asp?id=531"]nasterea papusii Theodora[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor... eu zic sa o lasam pe Maria sa intre in familie si sa se obisnuiasca unii cu altii si apoi sa ne vedem toate cu toti... venirea ei in familia Stancai e ca o nastere... nici acolo nu mergi cam doua luni pana isi mai revin si parintii si copilul, nu? Daca gresesc imi cer scuze! Stanca... pe cand acasa? Ce zice Razvan? dar tu, ai simtit ca e a ta? ROMANA, MATEI(04.07.2003) si LUCA (28.08.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ciao gagiiici! Stanca [hia] Asa cum a zis si Cristiana, eram in Zara, eu probasem un paltonas si pana m-am dus la Motivi sa mai incerc unul, ala disparuse si ma apucase disperarea ca il vroiam! Mi l-a gasit pana la urma o gagicutza, inkipuiti-va era singurul...mi-e usor stramt dar m-au innebunit colegele mele sa-l iau pe ala ca-mi vine, sarmanele s-or fi saturat cat le-am carat prin mall sa caut haine [hippi] ha ha era un baiat acolo supraveghetor si mi-a zis: "luati-l ca daca nu-l luati, il iau eu" [:D] Fetelor, mi-a adus Rolo din Finlanda un magnet de bucatarie absolut demential, un viking, cu par, cu o secure in mana e tembel rau, kakator! [:D] [alcool] Mariana, coana mare vine doar peste vreo 2 ani de tot acasa...cica...nu stiu ce sa zic...e mult pana atunci... Simo [pup] [hia] hai, va [pup] pe maine
It's the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Stanca draga de tine, felicitari, bucuria venirii unui copil in familie e mare, iti inteleg pe deplin emotiile. Sa va dea Dumnezeu rabdare si sa va lumineze sa feceti cum stiti voi mai bine, sa cresteti cele doua minuni. Asteptam impresii despre viata in 4. Noi inca ne adaptam [:)]. In alta ordine de idei am trecut si eu prin Zara saptaman trecuta si m-am ales cu un paltonas din cate stiu eu la culoare ii zice 'culoarea plamanului. Sotu a insistat ca s-a saturat sa ma vada bicroma, vrea o pata de culoare in viata mea. Dilema mea e ca nu stiu cu ce alte culori sa il asortez. Fetele de de 'Femina intim' au fost dragute si mi-au dat sfaturi de accesorii-eu nici nu ma gandisem la asa ceva[:I]. Poate imi dati voi vreo idee. Maine am zi de cumparaturi-e obligatoriu[alcool]. Va pup Flavia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ioi, Stanca, am uitat sa zic, mie mi se pare super ideea Cristianei, asta daca esti tu pregatita, altfel, mor sa ne vedem toate cu plozii, cat mai repede! Squirrel, esarfe, esarfe, esarfe! de la Meli Melo! o geanta mai zapa si cand e frig manusi, speciale, poate din stofa in ceva carouri, asortate cu geanta...eu asa as face...sau o gentuta cu blanitza si manusi cu blanitza... hai, va pup, Roxa
It's the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare gagici!! Stanca draga, nu-ti pot explica ce emotii am trait citind despre minunea din viata voastra!!! o mie de [flo] n-ar fi deajuns pentru a arata admiratia mea pt. tine!!! Doamne ajuta sa fiti impreuna mereu si sa va bucurati din plin de ce ati sadit pe lumea asta, niste minuni!!![flo] in alta ordine de idei, scumpele mele, va multumesc din inima de urari, mi-au ajuns la suflet[asia] Cum spunea si Criss, azi am petrecut o zi intreaga cu musafiri, imi place la nebunie toata nebunia de dinainte, de atunci si de dupa[:D] Mai avem si maine musafiri, apoi pot zice ca e ca-n poveste[:D]: 3 zile si 3 nopti au kefuit[alcool], ca am kefuit si vineri... as mai zice cate ceva la fiecare, dar imi pica okii-n gura... de [nani] p.s. m-ati omorat cu povestile despre cumparaturi... si indivizii care ne dau banii de maternitate, ni-i dau prima data dupa 3 luni... deci suntem cu finantele pe -... horror sentiment... deci mai bagati shoping, ca vin si eu, virtual macar (acum)[q] pupici tuturor!! [url="http://community.webshots.com/user/ralucutza_79"] pozici Stefania si Luca-Mihai[/url] mama si sotie fericita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui squirrel
Roxana, merci mult[flo], paltonasul imi acopera jumatate posteriorul si daca nu pun ceva pe sub el imi sufla vantul toate cele, plus ca ma expun. Ma intereseaza culori la pantaloni. Cu accesoriile -m-am exprimat eu gresit.[bang]
pai in cazul asta, negru rulz! Ia luciosi, sunt faini la Orsay, pret bun, anul asta se poarta lucios, te scoate din anonimat...aaa si daca esti slabuta, am vazut in spate la Zara pantaloni supersic din catifea, mor dupa ei..dar io am [indecent] mai mare si catifeaua e un "big no-no"... bafta, sa-mi zici ce ai luat!
It's the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multu Roxa, negru e bun, singurul la care ma pricep. Nu stiu daca la noi acolo in spate la Zara gasesc, dar ma uit, Zara al meu e in Dublin. Mercic inca o data[pup], daca vin maine acasa cu ceva negru sotu nu va avea motiv sa se ia de mine , ii spun ca se poarta. Somnic usor, merg si eu in lumea viselor Flavia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...