Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (38)


Recommended Posts

[hopsieu] gata si musafirii... io am musafiri in cursul saptamanii....k in week end ma lasa sa ma odihnesc [:D] sa fiu fresh k luni incep munca [bang] miki, am ras cu lacrimi de poveste..desi eu stiam o bucatica din ea. referitor la [gravi] ti-am zis si ieri si azi la telefon..dar o fac si aici: felicitari pt burticos draga mea. sa ai parte de o sarcina usoara, lipsita de greturi si probleme..si sa vina bebe sanatos...k n-oi ajunge eu la wacken la vara...dar la botez ne vedem [:D] missy, cris...de aia taceam...am fost ocupata. sincer sunt cam obosita. ma bag acusica la somn k n-am dormit decat vreo cateva ore azi noapte. insomniile bata-le vina. si de luni trag de mine sa ma trezesc amalia, cu rabdarea o duc mai prost dar acu' astept [:D] viki, ce ziceai de babe? babele sa ma astepte pe mine sa ies de la munca saptamana viitoare sa aiba onoarea de a bea o cafea cu mine [:D] k in week end o tulesc la munte..si apoi iar am de dat amanunte [:D] gata, cred ca am scris tot [:D] daca-mi mai amintesc..revin. noapte buna si un week end frumos sa aveti. ne vedem la cafeaua de dimineata. MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[pup] multumesc. va pup pe toate. am papat, am baut apa si acum fug inapoi in patutz. i-am trimis soatzei sms pana la urma [:D]. a venit la munca, m-a luat in brate si mi-a spus sa am grija de mine. Dupa munca am avut intalnire cu sefa buna si i-am spus ( au intrat cativa la banuieli si trebuia sa clarific cu ea). Miercuri am control la gine. Sper ca data asta sa fie bine. Va multumesc mult. Ah... sunt foarte fericita pt ca v-a placut povestea. E haioasa rau, dar la vremea aia aveam nervi cu carul: neamtzul pe de o parte care o tine numai pe a lui si mama pe de o parte-care vrea totul ca la carte [:D] Am fugit [pup] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am aparut si eu, un copil e la desene si celalalt s-a mutat la alt calculator sa se joace[^]. Carmen, vad ca nu e nimeni in zona asa ca pot spune cu voce tare, implinesc 41 in vara[:I]. Iau si eu ceai, ca m-am speriat, am coborat pana la magazin si am remarcat ca nu mai intru nici in blugi[bang]. E de rau[bang], trebuie neaparat sa ma pun la cura. De aia am halit un castron de cartofi prajiti si am baut o bere[alcool], ca intru la cura. Si iau si o clatita de la tine, ca desert! Acuma, fara gluma, nu stiu cum o sa incep, ca nu-s in stare sa tin cure drastice, ca mi-s pofticioasa mai rau ca o[gravi], si daca nu mananc ma aduni de pe jos, asa ca trebuie sa ma documentez. Amalia, si eu sunt meteo-sensibila, ieri am avut o stare... ba eram [alcool], ba ma durea capul si-mi zvacneau tamplele, ba ma durea ceafa... Mire, asa musafiri cuminti mai rar, sa nu vina in wk. Si zici ca pleci la munte, hm[;)]. Astept povesti[olala]! La alta cafea, sa ai mai mult timp de marturisiri[^]. Miki, odihna placuta! Cred ca sunteti amandoi in al 9-lea cer de bucurie[flo]. Cris? Iar nimicesti buruienile? [pup][grup], ma duc sa hranesc odrasla! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu prin zona. viki, si eu sunt meteosensibila. azi noapte m-a trezit o durere de cap...care m-a parasit azi pe la ora 13. [bang] pai am eu ce povesti..dar cui? ma sperie ploaia asta...si plecatul meu la munte. s-o indrepta vremea..sper [:D] ce mai mancati? k am mancat si eu zilele astea..de luni ne lasam de sportul asta [:D] pupici MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vicky, multi inainte! Sanatate sa fie, ca timpul zboara... Daca vrei sa slabesti trebuie sa fii motivata puternic. Sa te gandesti ca o faci pentru tine, nu pentru altii. Vrei sa arati bine, sa nu gafai cand urci scarile sau cand mergi in pas alert...vrei sa te simti bine in pielea ta, pur si simplu. Nu e greu...ba e mai greu pe urma, sa te mentii la greutatea la care ai ajuns. Renunta la cartofii prajiti, nu sunt sanatosi si ingrasa. Io nu mai prajesc cartofi decat de 2-3 ori pe an, si-atunci ii fac sotului, ca-mi cere. Cartofii fierti, natur, cu putin patrunjel peste ei, eventual o picatura de ulei de masline si gata! Invata sa mananci disociat, pe mese, fara desert. Desertul (fruct sau dulce) sa fie la 2-3 ceasuri dupa ce ai servit masa. Orezul rafinat inlocuieste-l cu orez salbatic/brun. ..... sunt multe de povestit despre slabit. Daca te intereseaza ceva in mod special, sa ma intrebi. Si nu in ultimul rand, daca ai nevoie de suport, suntem un grup de fete la femina intim care ne ocupam cu asa ceva: slabitul sanatos.
_______________________________________________ Carmen, cu [cavaler]Iustin (5.06.2004) & [cavaler]Teodor (6.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Cafelutza e gata , la fel si ceiucul, dar si sucul de portocale pentru [gravi] si nu numai!!! Ce vreme!!! ieri nu am facut nimic deosebit; am colindat orasul in sus si in jos dupa draperii si perdele pentru camera lui bebe si pana la urma am gasit o draperie superba , dar pentru dormitorul nostru...in ritmul asta, bietul bebe nu va avea nimic.,..[bang][alcool] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 24+ ,cu [baietel]Mihai Daniel " Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata cafea si suc de porto vreau si eu...ce daca nu-s [gravi] eu aseara n-am mai rezistat si la 11 m-am magat la somn..m-am trezit azi la 9.30. din cauza..ploii [:D] azi nu ies din casa..nici pana la usa. bine, nu k n-as fi in casa de..joi seara [:D] vineri am iesit doar pana la magazin cris, cum ziceai k e draperia aia? [:D] MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut racusoarele din campul muncii. avantaje-dezavantaje in a avea birul acasa. am depasit un termen de predare, asa ca am bagat nenea tati de servici la puiutze, am incuiat usile biroului, dat drumul la muzica si cam fara lipsa de chef si spor, m-am apucat [bang] Va las si eu suc de lamaie, va spun si prepararea lui ca face parte dintr-o cura de slabire. eu de 3 zile m-am apucat, nu vad rezultate ca intre timp au venit si neamurile lunare - stiti voi, de-ale femeilor, si sunt umflata si balonata. dar stiu reteta de la un domn care a slabit 12 kg in 3 luni. asadar: se ia una bucata lamaie, se lasa cca o ora in apa rece, dupa care se spala bine cu o periutza, se rade coaja, se stoarce zeama, iar coaja impreuna cu zeama se adauga intr-un litru de apa plata. mai mancati zilnic 2 linguri de tarate sau ovaz, simple sau cu iaurt, si liber la orice mancare, dar nu in exces. pare cam simplu, dar poate functioneaza. va pup, ma intorc la ale mele o duminca insorita si relaxanta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...