Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (38)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mire, nu ai mai plecat la munte???? Draperiile sunt superbe, de cand draperii...sunt un galben pai cu un rosu - caramiziu....[il]Nu sunt nici foarte stridente culorile, dar nici sterse... Miki, [olala]!!! Ce semnatura[olala]!!!! SI eu mai amk inca dusmani de genul parfumurilor si detergentilor!!! Carmen, mai ai tiramisu???NA , ca mie mi s-a facut pofta din nou...[:D] Missy, limonada??!![pofta]Spor la treaba.. Vicky? [pup] toate racusoarele... [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 24+ ,cu [baietel]Mihai Daniel " Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am mai aparut si eu... azi-noapte m-am simtit rau (fierea[xx(]), dimi m-am trezit cu ameteli si durere de cap, m-au mai lasat acum o ora, dar m-a apucat burta[bang], au venit rushii peste mine... Missy, daca functioneaza reteta cu lamaia, sa-mi spui si mie! Carmen, eu citesc postarile voastre de la Femina, dar n-am intrat, ca nu ma hotarasem ce regim sa tin. Nici eu nu ma omor dupa cartofi prajti, dar nu pot renunta la desert[bang]. Mananc si fructe, dar nu rezist cand vad o praji sau o felie de cozonac de-al soacra-mii (ca are la nuca si cacao si rahat, de te intrebi unde e cozonacul[:D]). Dar e musai sa mai slabesc, nu mult, cam 5 kg. Am 1,74 si 64 kg (daca nu chiar 65), Mire stie[:D]! Cris, sa stapaniti sanatosi draperiile! Lasa, mai ai timp sa aranjezi si camera lui Mihaita[bibe]. Miki, greturi deja? [pup] sa treaca! Si mie imi place semnatura![;)] Mire, [pup] [pup][grup], [fuga]sa caut o lamaie si o periutza[:D]... Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, da, mai e tiramisu, trimit o portie? Cred ca-s tare faine draperiile... Mirela, o saptamana usoara! Vicky, dar stai bine cu greutatea, chiar ft. bine. Vrei sa fii zana? [:D]
_______________________________________________ Carmen, cu [cavaler]Iustin (5.06.2004) & [copil]Teodor (6.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mephala30
Cristina, da, mai e tiramisu, trimit o portie? Cred ca-s tare faine draperiile... Mirela, o saptamana usoara! Vicky, dar stai bine cu greutatea, chiar ft. bine. Vrei sa fii zana? [:D]
_______________________________________________ Carmen, cu [cavaler]Iustin (5.06.2004) & [copil]Teodor (6.09.2006)

Carmen, o saptamana minunata si tie. Cat despe Viki, las-o...k se rasfata si ea [:D] ma duc la somn. o noapte frumoasa sa aveti si o saptamana usoara. pupici. MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...