Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (38)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ofer o cafeluta sau un suc de fructe[pup]...daca mai am cui ca toata lumea e plecata [cool] E bine ca ati reusit sa iesiti, vremea este ea destul de capricioasa, dar nu merita stat in casa. Am reusit sa ma odihnesc bine azi, David a fost copil cuminte (de obicei este) si m-a lasat sa dorm, asa ca am fost in verva si am facut si niste treaba...am pus la spalat si am gatit putin. Va pupic si va doresc un weekend minunat![pup] Ami, mamica lui David (6 ani si 9 luni) si [gravi]15+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai dar ce liniste aici. inseamna ca toate lumea e plecata, asta e bine. nici nu mai pomensc de cafea, suc, ceaiuri si altele ca n-am pentru cine. la noi (religia evanghelica, cred ca v-am zis ca eu cu ai mei de asta ne tinem) sunt rusalile azi. si ziua mamei. si de ziua mamei merg la biserica mamicile cu copii botezati in ultimul an (deci de anul trecut din 11 mai incoace). asa ca fost cu bebe Maia la biserica pt binecuvantare, si tare cuminte a fost. ca sa nu va mai zic ca anul asta am batut recordul ultimilor ani: 3 copii botezati in ultimul an, toate fetite. zic record ca va dati seama intr-o comunitate de sasi de pana in 200 de persoane ce mult inseamna asta. uite asa am facut si eu monolog pe ziua de azi (in idea ca nu sunteti nici una in zona), asa ca ma duc alaturi de restul familionului in gradina la umbra nucului si rasfoit reviste despre gradina (gradina = obsesia anului pt fam noastra). va pupik http://community.webshots.com/user/misica7
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Missy draga, pe mine m-a prins cu totul gradina ta. Ce n-as da si eu sa am o bucatica mica de curte cu un copac unde sa stau la aer. Deh, in Bucuresti si la bloc, la etajul 3...aer...cam putintel. Te pup! Weekend placut si relaxant alaturi de familie! Ami, mamica lui David (6 ani si 9 luni) si [gravi]15+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu], am fost si noi in plimbari, acum am intrat sa va salut, sa va las pregatite pentru maine dimi [cafea], ceai si sucurile de rigoare, pt. ca maine si poimaine intra si in biroul meu sa puna termopane, deci scot biroul, calculatorul iar eu o sa stau pe unde o sa apuc. Acasa daca reusesc sa intru putin, sa vad ce mai faceti, cu ce va mai laudati,.. Multi, multi [pup] si o saptamana minunata va doresc. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!!! Vicky, harnicuta ca de obicei...[pup]LAs si eu pregatite sucurile... Mire, cum a fost la munte?? Ieri mi-a facut sotul o surpriza si am mers la Russe sa mancam la restaurant...[cina2]Cred ca e ceva in aer cu racusorii!!! Carmen , ce baieti mari ai !!! Sun in zona, il astept pe tatal socru ca vine cu o echipa de muncitori sa faca soclu la casa...[cusca] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 26+ ,cu [baietel]Mihai Daniel " Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara. o zi plina ca asta n-am avut de mult timp, [:D]. N-am stat o secunda, [biz], dar acum, pe seara mi-a facut timp sa ma uit la un serial din neveste disperate si acum sa stau putin pe net. ma bucur ca v-au placut pozele, ne-am cumparat o camera foto (de fapt o vom plati in rate) si facem poze muuuulteee. Suntem la inceput...
_______________________________________________ Carmen, cu [cavaler]Iustin (5.06.2004) & [copil]Teodor (6.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...