Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (38)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu]. Am fost la mama la cimitir, si cand mergeam spre niste prieteni, am avut un accident de masina. Nu va speriati, nu e nimeni ranit, Dani s-a lovit putin la nas (s-a umflat si s-a invinetit putin[:(]), doar masina are botul praf. A intrat un tigan in viteza in mijlocul intersectiei (desi el avea "cedeaza trecerea" iar noi drum cu prioritate[:(!]). Off, inca sunt socata. Slava Domnului ca nu am patit nici unul nimic[ruga]. Va [pup]pe toate. Si nu in ultimul rand, Hristos a Inviat! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vicky draga, imi pare tare rau sa aud ca ati avut probleme[bang] Ma bucur din suflet ca nu ati patit nimic grav. Din pacate, neglijenta si nesimtirea celorlalti participanti la trafic ne poate fi de multe ori fatala, chiar daca noi respectam regulile[bang] Te pup dulce![pup] Am ajuns si noi acasica pe la pranz. Nu am mai riscat sa dorm si astazi la pranz, pentru ca maine merg la servici si vreau sa adorm la o ora normala diseara. David, in schimb, a dormit vreo 2 ore. Voi lucrati maine sau sunteti inca libere? Ami, mamica lui David (6 ani si 8 luni) si [gravi]13+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...