Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (38)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by mikiriki
quote:
Originally posted by Amalia Voi lucrati maine sau sunteti inca libere? Ami, mamica lui David (6 ani si 8 luni) si [gravi]13+
Eu mi-am luat liber. Cica sunt in Köln [alcool][:D] Miki
zi si cu cineeeeeeeeeeee MirelaV [paste] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by MirelaV
quote:
Originally posted by mikiriki
quote:
Originally posted by Amalia Voi lucrati maine sau sunteti inca libere? Ami, mamica lui David (6 ani si 8 luni) si [gravi]13+
Eu mi-am luat liber. Cica sunt in Köln [alcool][:D] Miki
zi si cu cineeeeeeeeeeee MirelaV [paste] pupicei pe burticei
cu tine [:D] ssssttttt sa nu sufli o vorba sefilor [:D] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Meeei...va faceti de cap[cool][pup] Bravo voua! Eu ma bucur ca saptamana asta de lucru are pentru mine doar 3 zile. Avand in vedere ca n-am plecat la munte sau altundeva, am evitat sa-mi iau concediu, ca acasa m-as plictisi, si oricum va veni si toamna de cand voi sta oricum acasa cei 2 ani.. Ami, mamica lui David (6 ani si 8 luni) si [gravi]13+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai fetelor, sunteti mortale![:-)))][:-)))] Mire, chiar nu am de ales...si cu David am stat la fel si la vremea aia nu am luat nici bani, ca abia absolvisem facultatea si nu lucram. Nu am pe nimeni care sa ma ajute si nici nu vreau sa pierd ce e mai frumos in evolutia lor. In plus, David incepe la toamna scoala si vreau sa-l ajut si pe el, sai fiu alaturi cat ia startul. Si asa imi e groaza unde si pe cine voi gasi dupa cei 2 ani ca bona... [bang] Ami, mamica lui David (6 ani si 8 luni) si [gravi]13+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crede-ma ca inteleg partea cu turbatul...am avut si eu momente cu David. Totusi, cand nu ai de ales, alegi varianta cea mai buna pentru copil, care nu e neaparat si cea mai buna pentru tine. Acum fiind si doi, cu atat mai mult vreaus a profit sa ma dedic loc o vreme...ca de servici o sa am vreme dupa, oricum nu fac cine stie ce chestii deosebite ca sa zic ca pierd ceva. Pacat doar ca sunt departe de parcuri si locuri de distractie pentru copii. Din cauza asta mi-a fost atat de urat sa stau cei 2 ani acasa. Multe activitati nu poti face cu ei..[bang] Ami, mamica lui David (6 ani si 8 luni) si [gravi]13+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...