Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (38)


Recommended Posts

Vicky, spor la treaba!!! Carmen, [:I]. Aici e soare. SI eu am inceput in ultima luna sa am o energie in mine, simt ca sunt in stare sa mut muntii din loc, metaforic vorbind. Cine stie poate ma apuc si eu de varuit, ca tot trebuie sa decorez camera lui bebe...[:D] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 24+ ,cu [baietel]Mihai Daniel " Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

carmen, vino la bucuresti k noi avem soare..asa cum a zis cris. [:D] cris, sau lasa...treaba [:D] eu am terminat cafeaua...lumile au plecat pe unde aveau treburi..si io acu' am intrat drastic in incaltaminte...am mai aruncat din ce nu mai incaltam..vreo 20 perechi (si mereu ma plang k n-am) si sa ma duc sa pun ceva la spalat viki, nush..or fi frumoase....le vezi tu [:D] negre oricum..k eu nu ma prea imbrac in alte culori..desi ieri mi-am luat un tricou gri...si unul...mov [:D] nu ma recunosc [:D] gata, ma duc sa pun la spalat si ma intorc MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vai de mine ce activitate intensa pe aici. asa-mi place cand va vad active. mersi cris de lamurirea cu insulina. si chiar cred ca ai energie de iti vine sa muti muntii din loc, dar nici macar sa nu incerci. oricum, profita de perioada asta, de la 20 pana pe la 32 de sapt e cea super-superba perioada. Ce planuri aveti pt maine? noi suntem invitati la niste prieteni la gratar in gradina, si ne tot gandim daca sa dam gradina noastra pt a lor. dar cred ca cedam ispitei, sa mai schimbam peisajul si impresii. nu stiu daca v-am descris vreodata gradina noastra, ca sa va faceti o imagine pe scurt: impartita in 2: o parcele de 700 mp si una de 1000. si bineinteles ca nu ne vedeti pe noi mari agricultori, asa ca avem pomi fructiferi, zmeura, capsuni, mure, fragute etc, 5 fire de rosii, 5 de ardei s.a.m.d toate cat pentru gust, arbusti ornamentali si flori, tobogan, casuta copii, groapa nisip, leagan, balansoar si gazon cat cuprinde. mai avem inca de lucru mult, ne-am apucat doar de 2 ani de ea si toate sunt inca mici, dar vrem ca in final sa avem ceva asemanator unui parc. cand o fi gata, va astept la o cafeluta. Vai cat am stat sa scriu... se vede ca sunt singura acasa, nu? alexia prin vecini cu bici (v-ati prins ca e mult mai bine piciorul ei) si pe maia a luat-o matuse-mea la plimbare. Sotz la servici, normal, si eu imi fac de cap pe DC[:D][cool] m-am rasfatat prea mult, va pup pe toate. www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miki, pai ma mai intrebi? Abia astept sa stau din nou cu Misterul[^]. Poate nu stii ca visez cu okii deschisi ca, atunci cand ne vom muta la curte, imi voi lua un Akita Inu... asa mult imi plac! Mire, am glumit, fata draga! Dar oricum, parca am fis surori, ca nici eu nu ma impac cu alte culori in afara de negru. Pai eu ma stresez ca vreau sa slabesc si tu? Cu cine tii? Cu ursul[;)]? Cris, asa cum zice si Missy, pastreaza energia pentru cand va veni [bibe]! O sa ai nevoie[:D]! Bucura-te de perioada asta, odihneste-te, rasfata-te cat cuprinde! Missy, pai nu trebuie sa astepti sa termini gradina, noi putem veni si acum la cafea[:D]. Carmen, trimit eu la tine o raza de soare[^]! Iar am [fuga], Dani tipa de foame[:D]... Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...