Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (38)


Recommended Posts

va multumesc pentru razele de soare, [bis], zau c-a iesit soarele! Dupa 2 zile de ploaie...in sfarsit! Miki, cheful vine mancand, asa ca, baga mare! [:D] de poveste nu mai intreb, cand ti-o veni cheful, mi-oi face o cruce mare, [^]. Vicky, [cool] akita. Imi plac de mor! Dar si pit-bullii...nu degeaba am crescut unul, mi-a ramas in suflet. Mire, o sa dau o fuga la Bucuresti, cu gandul, [:D]. fetelor, voua va plac filmele? De fapt, cui nu-i plac? aveti seriale pe care le urmariti? gen Lost, Anatomia lui Grey, Neveste disperate, Prison break...sau io sunt singura disperata?
_______________________________________________ Carmen, cu [cavaler]Iustin (5.06.2004) & [cavaler]Teodor (6.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hranit odrasla... ciugulit si eu (ca tot is la cura, nu strica un pic de ciorbita ramasa de la el, putin drob, cozonac si ou de ciucalata[:D]). Miki, preluat Misterul, il scot la plimbare ca e soare si cald[:D]. Singurul lucru de care ma tem e ca, atunci cand ne vom muta la casa, mica noastra curte va deveni o mini gradina zoo (mare noroc ca e curtea mica[:D]). Cred ca voi infia toate matele din vecini, obligat voi avea un catel care nu va sta in curte ci in casa, plus colivii cu pasarele. Mai vreau iepurasi si porcusori de Guineea[^]. Mire, plecat prietena deja? Cris, gata cartofii? Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, de cand ma stiu am avut catei. Dar de 2 ani, nu mai am si simt lipsa unuia. Insa pana nu ne mutam, numai un catel lipseste din aglomeratia asta, si singurul cusur al lui socrela e ca nu suporta animalele, in casa mai ales[xx(]. Primul catel pe care l-am avut a fost un chow-chow (aveam 3 ani si i-am pictat blana cu acuarelele sora-mii). A urmat o teckel-ita, care mi-a murit in brate la venerabila varsta de 14 ani (eu aveam vre-o 17), apoi o maidaneza, Blackie, si o caniche talie mica, Cookie. Pisicile nu le mai insir, ca am avut si din alea[:D]. Akita nu stiu cum sunt (la comportament, ma refer)), am timp sa ma documentez un an, doi, cinci, pana ne-om muta. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mai fetelor..zau...m-ati facut sa rad [:D] iau la rand cum imi amintesc [:D] carmen, eu nu prea mai am timp de uitat la filme..cu atat mai mult sa urmaresc seriale k ajung tarziu acasa..si dupa vreo 10 ore de munca..nush ce sa fac mai repede. miki, daca continua starea mea..sigur is pe net diseara. auzi..cum adica sa-l trimita pe ionut la mine? pai daca o tii mult pe iulia pe la tine, o sa vrea omu' sa-i inlocuiesc nevasta de tot..zi sau k nu fac d'astea. hai..o data de 2 ori merge..dar de tot..nu...k e pacoste mare (GLUMESC) viki, nu deschizi amaratul ala d eprogram? io as vrea sa dorm..dar mai bantui pe aici. am intins o serie de rufe..astept sa mai termine una de spalat sa o execut si pe aia [fuga] MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, ma bucur ca te-am inveselit. Eu am reusit sa termin cele 3 serii de rufe, am balconul plin. Ce program, gmailul? Hai ca-l deschid, sa nu te las sa dormi[;)]. Carmen, nici eu nu prea am timp de filme sau seriale, in schimb desene animate nu pierd nici un episod[:D]. Prietenii stiu de ce[:D]! Hai ca merg sa-mi dau intalnire cu Mirela... Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by preda_vicky Missy, pai nu trebuie sa astepti sa termini gradina, noi putem veni si acum la cafea[:D].
Am pus apa de cafea!!! Veniti repede-repejor ca se aduna ceva nori. Miki, primim si Mister-i si Miss-e, atata timp cat sunt educati si nu zapacesc frumusete de flori www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[si-eu] Missy, o cafelutza , as mai bea si eu...ma primesti??? Si noi stam la casa, am plantat floricele, pomisori, braduti, tuia, sunt inca mici, dar ce ma streseaza cel mai rau e buruiana....am tot prasit si inca nu am scapat de ea...[q] Carmen, eu nu ma prea uit la tv...Nu am rabdarea sa stau sa vad un film de la cap la coada...[bang] Mire, ce harnicuta!!! Am pus si eu la spalat azi ca se adunasera atatea cu zilele astea de sarbatoare!!! Miki, servciiu usor!! Vicky, cartofii ii fac pe la 6.00 cand trebuie sa vina husband-ul. Abia astept sa mananc ca ieri am tot salivat dupa ei...[hop] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 24+ ,cu [baietel]Mihai Daniel " Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu am mai avut o prietena la cafea, am mai intins o serie de haine, am mai strans din ce se uscasera si cam atatica. m-am mai jucat un joculet si am tot asteptat-o pe viki sa nu ma lase sa dorm dar... teapa [:D] maine am programat sa ies putin din casa..dar sa vad cum ma trezesc. oricum...dupa pranz cam astea sunt "noutatile" MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cris - normal ca te primesc. si de buruiana nu scapi orice ar fi: schimbat pamant (suntem nebuni la cap, am ras gradina cu excavatatorul si am carat tot dupa care am adus alt pamant), incercat cu ierbicid, scos cu mana - totul e provizoriu. drept consolare: noroc ca e verde si se incadreaza in peisaj. Maine va astept la gratar. deci am stabilit, la ora 12 adunarea. M-am luat si eu dupa voi si mi-am facut cont pe webshots, ca pe babiesonline trebuie sa re-size toata poza si imi lua prea mult timp. asa ca, daca va e dor sa ne vedeti: http://community.webshots.com/user/misica7 pupici si o noapte linistita (la noi tocmai a inceput sa ploua [bang]) www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele! Un 1 MAI muncitoresc cat mai linistit si plin de soare! Miki, sar-mana ! Da esti sigura ca vrei sa vin cu Liana? Ai suficienta energie? Ca sa intelegi de ce intreb iti povestesc de tatal meu: sambata Pastelui. Mama are treaba la bucatarie, tata sta cu Duracell-ul toata ziua! Duminica tata imi da raportul: Tata, mi-e draga fiica-ta ca ochii din cap, as pupa-o in fund toata ziulica, dar.......... m-a terminat ieri! Daca ma pui sa aleg intre a sapa o zi intreaga in gradina si sa mai stau o data cu ea de dimineata pana seara, aleg gradina! Cat despre Ionut......... il las cu draga inima la Mirela, ca ii place cum gateste soru-mea, da beleaua e ca daca il las prea mult se obisnuieste cu papa bun si nu ii mai plac conservele mele!?[:)] Da pana ajung eu la Dusseldorf, ajungi tu in tara si poate si prin Galati! Mire, zici ca merge o data de 2 ori? Poa sa fie de 3 ori? Mai scap si eu!!!!!!!!! ( pentru cine nu intelege, e O GLUMA!!!!!!!!) Cris, zic si eu ca Missy, ca nu scapi de buruiana! dar sotul tau are dreptate!Nu te forta acum, desi esti plina de energie! Vicki, il scot eu pe Mister azi la plimbare! Sau mai bine, dau o fuga cu gandul in Bucuresti si iesim la plimbare toate fetele, cu copiii, cu cateii, cu purceii si ce mai avem in dotare! Missy, eu ajung pe la 12 fara un sfert! Stropesc eu fripturica cu un vin alb, de Vrancea! Garantat 100% natural nu din acela din padurile noastre! Carmen, noi suntem fani ai filmelor, in masura in care avem timp! Consortul din dotare e cu serialele. Pe langa ce ai spus tu: Roma, 24 si inca unu care imi scapa acu! Anul trecut am avut maraton de 007! Oileuuuuuuuuuuuuuuuuu! Am scris ca nebuna! Am scapat pe cineva? Nu am raspuns cuiva? Iertare! Va pupez fetele!!!!!!!!!!!!!! http://good-times.webshots.com/album/561711735SdmjTm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...