Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (38)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by july_g
Cat despre Ionut......... il las cu draga inima la Mirela, ca ii place cum gateste soru-mea, da beleaua e ca daca il las prea mult se obisnuieste cu papa bun si nu ii mai plac conservele mele!?[:)] Da pana ajung eu la Dusseldorf, ajungi tu in tara si poate si prin Galati! Mire, zici ca merge o data de 2 ori? Poa sa fie de 3 ori? Mai scap si eu!!!!!!!!! ( pentru cine nu intelege, e O GLUMA!!!!!!!!) http://good-times.webshots.com/album/561711735SdmjTm
auzi....neata. dupa ce k scrii k cucu la 6 dimi...nu dai si tu macar o cafea. asta fu problema 1. 2. de ce nu vrei tu sa recunosti...k nu numai cum gatesc ii place lu' ionut, ci de mine cu totu'...d'aia nu te risti tu...decat de 3 ori [:-)))] [:-)))] [:-)))] esti acasa azi da? k ieri ai tinut telefonul ala tu sti unde. ti-am mai explicat k telefonul mobil e cat se poate de..mobil si..portabil. [pup] restul fetelor? unde-mi sunteti? cam cu nori 1 mai anu' asta... MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hristos a inviat 1 si ! mai sa-l sarbatoriti asa cum se cuvine! Cristina, bine zic fetele , profita de perioada asta frumoasa ca ai sa-i duci dorul! pup io [gravi] in stare sa ridice muntii. Vicky , bine ca nu ati patit voi nimic, imi pare rau de nasul invinetit al lui Dani.[pup] la tine. Missy am vazut pozici.[il]. Pupam si [pup] Mire, Carmen , Ane, July,Geosi pe retul Mire am o ruga,minte Al meu Andrei ii nascut anu' aista bre nu in 2007, please!!!, sar'na[pup]
Giani ..[mamica] Mamica de ANDREI [copil] ,.... [url="http://community.webshots.com/album/563107702rWFLsK?vhost=community&start=28"]andreiul meu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adevarat a inviat. Haideti c-am pregatit [cafea] si ceaiul verde, c-am tarzior, dar am fost prinsa cu treburile prin casa. Mirela si July, e vreo legatura de sange intre voi? [:D] Sa stiu si moi, [^]. July, in sfarsit cineva ca noi (adica ca mine si ca sotul)! [:D]. N-am mai spus de 24, ca am fost disperati dupa serialul asta anul trecut. Pana si Iustin stia de Jack Bauer si Nina Mayers. :) Nici mancare nu faceam, stateam calare toata ziulica pe film... Missy, gata gratarul? Hai ca stau cu farfuria intinsa....fii si tu generoasa, pune din toate. Ce-ai pregatit? [:D] Duminica va poftesc io la un tiramisu. Ti-am vazut fetele, sunt frumoase foc! [il] Pup toata gasca si va doresc o zi frumoasa! p.s. s-au desemnat castigatorii concursului: poza mea a iesit pe locul 4, un loc onorabil, nu? [:D]
_______________________________________________ Carmen, cu [cavaler]Iustin (5.06.2004) & [cavaler]Teodor (6.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca bat recordul la ora tarzie astazi [bang]. Am fost libera si eu si sotul si am dormit pana tarziu, ne-am plimbat apoi prin Herastrau, iar de la 16:30 la 19 am dormit langa David. Asa ca la 29 cand m-am trezit deja imi era rau, greata si ma durea ingrozitor capul. Cu greata am rezolvat-o eu ca am dat la boboci, dar capul ma doare si acum...unde mai puneti ca am baut si niste cola ca muream de pofta[bang] Mi-a placut plimbarea de astazi. Am prins o perioada cu soare, am mers in maneca scurta, cu tricou mulat pe burtica care a inceput sa se vada, cu sotiorul de mana si cu David langa noi pe bicicleta[cool]...m-am simtit cu adevarat fericita si multumita. Era parcul plin de gravidute...sau le vedeam eu numai pe ele :) Oricum, cu toata durerea mea de cap care dainuie si acum, ma bucur ca am avut o zi libera, chit ca maine lucram iar [bang] Va pupic, somnic usor![pup] Ami, mamica lui David (6 ani si 8 luni) si [gravi]13+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!!! Cafelutza e gata, la fel si ceaiul si sucul de grapefruit... Missy, am lipsit ieri de la gratarul facut de tine..[:I]Dimineata am stat prin gradina cu sotul si ne-am mai luptat cu buruiana...eu am mai smuls-o, el a tot prasit. Suntem porti impotriva buruienilor!!![pk] July, ma sperii nu altceva cand citesc cata energie are Liana!!![ups] Da' las ca macar asa o sa slabesc si eu, alergand dupa MIhaitza prin curte!!! Tatal tau e haios rau...deci mai curand ar sapa gradina decat sa stea cu Liana...[:-)))][:-)))][:-)))] Carmen, tiramisu!!!!....[:p][:p][:p]Viiiiinnnnnn!!!!!!!!!....[:I]Pot sa vin mai devreme, sa fiu sigura ca prind???[:D] Mire, pe unde ai fost ieri??? Amalia, offf, tot nu ai scapat de greturi??? Eu la 12 sapt reusisem sa scap de ele...[hot]Si zici ca era plin de gravidute??? Si mie mi se pare ca in ultima vreme sunt multe [gravi] sau poate, asa cum zici si tu, le observam doar pe ele acum...[greutati] Miki, la serviciu ?? Geo??? Annes??? Iulia 83, vad ca ne-a uitat ...[cina2]???!!! Vicky, sa stii ca au fost deliciosi cartofii[pofta]!!! M-a laudat husband-ul!!![bis] Ce retete bune mai ai??? Gata, v-am innebunit cu mesajul meu !!!Sper ca nu am uitat pe nimeni...[pup][grup] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 24+ ,cu [baietel]Mihai Daniel " Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata. sunt treaza de la 8.30 dar n-am reusit sa ma ridic din pat..decat acum 20min...desi aseara (azi noapte) la 2 eu butonam telecomanda. [bang] cris, ieri am fost putin in plimbari si apoi acasa ca am avut musafiri. lucru care se repeta si azi (mai putin plimbarile) carmen, de sange n-avem legaturi..dar avem legaturi de toate natiile eu si iulia [:D] amalia..zici k se vede burtik? poze cand primim? [il] ma duc sa fac cafeaua...sper sa revin mai tz. o zi minunata sa aveti pt cine e acasa..si spor la munci si o zi usoara cui lucreaza. MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by preda_vicky
Miki, pai ma mai intrebi? Abia astept sa stau din nou cu Misterul[^]. Poate nu stii ca visez cu okii deschisi ca, atunci cand ne vom muta la curte, imi voi lua un Akita Inu... asa mult imi plac! Mire, am glumit, fata draga! Dar oricum, parca am fis surori, ca nici eu nu ma impac cu alte culori in afara de negru. Pai eu ma stresez ca vreau sa slabesc si tu? Cu cine tii? Cu ursul[;)]? Cris, asa cum zice si Missy, pastreaza energia pentru cand va veni [bibe]! O sa ai nevoie[:D]! Bucura-te de perioada asta, odihneste-te, rasfata-te cat cuprinde! Missy, pai nu trebuie sa astepti sa termini gradina, noi putem veni si acum la cafea[:D]. Carmen, trimit eu la tine o raza de soare[^]! Iar am [fuga], Dani tipa de foame[:D]... Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Am eu o pereche de akita inu [:D] si am infiintat si o canisa ca de in plan avem achizitionarea inca a unei femele.Poze gasesti cu ei si pe site dar foarte multe pe webshots. Magda [ispita] si [zana] Bianca 9 anisori http://community.webshots.com/user/danut1965 www.akitainu.ro - canisa Kiryoku Go
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]la cafea si ceai verde. Mire, nu am mai incercat sa te trezesc ca ne-am pus cu socrela pe un remy, ieri am fost in plimbari cu rolele prin Carol, si cand ne-am intors taman ma pregateam sa ma asez si eu pe net, cand... descopar cu stupoare ca Adi o intinsese de-acasa la un prieten, cu laptop cu tot. Asa ca m-am lins pe botic de DC si m-am asezat iar la remy[:D]. Azi chiar e urat afara[xx(], ma doare si capul si am si ameteli. Magda, citesc mereu la "Animale", de la tine m-am molipsit de dragostea pentru Akita [:I]. Am vizonat toate pozele copilasilor tai patrupezi... si tare mult mi-au placut, si mie, si baietilor mei[olala]! Asa ca sa ne ai in vedere, peste cativa ani, cand vom fi la "curtea" noastra[:D]. Carmen, tiramisu[pofta]... Pastreaza-mi si mie macar o lingurita! Felicitari pt. locul 4 la pozici[pahar][flo]! Cris, ma bucur ca v-au placut cartofii. Retete, cu cea mai mare placere, oricand doresti[;)]. Amalia, si eu sunt fericita cand reusesc sa ma plimb cu sotul si Dani de mana prin parc. Ma simt fericita, ocrotita, implinita... Missy, a mai ramas ceva de ieri pe gratarul ala, sau l-ati strans ca vine [pic]? Mire, pai daca tot ai musafiri si azi, vin si eu[^]! [pup][grup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai am 2 aripioare, 1 pulpa, 2 bucatele porc, 0 mititei. le scot la licitatie pt cele ce au absentat ieri. ce vreme frumoasa, calda si superba a fost ieri, si ce nori si din cand in cand picuri avem azi. aiurea. pupez la voi www.babiesonline.com/babies/a/alexiamaia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...