Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Idei picnic cu Teddy Bear


Recommended Posts

[biz] nu imagiantia mea bogata a luat-o razna dar exact asta se va intampla pe 30 aprilie la gradinita si as vrea sa fac ceva special -dar nu tort -cap de urs caci picnicul va fi la 35-36 de grade e adevarat ca la umbra dar [V] totusi copii sunt mici intre 4-5 ani si nu pot risca ... recunosc ca nici rabdare n-am pentru opere de arta dar daca are cineva ceva simplu,rapid si apetisant - [asia] momentan ma gandesc la turta dulce (dar reteta intr-adevar buna chiar nu am) caci le-as putea decora usor dar si la sadwichuri- Cu rabdare si perseverenta limita e cerul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

cum imaginatia mea e foarte saraca, si cum soarele ne topeste, tot ce vad in fata ochilor e inghetata. niste iaurztel tinut la congelator? niste frigarui din fructe tot asa tinute la congelator, atentie la bete, dar sunt dintre cele de plastic cat de cat safe pt copii. Dar trebuie numai pt pitica ta sau pt toata clasa? ------------------------ Someone's pleasure is another's pain! Alergic at stupidity.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

inghetata n-ar fi idee rea -dar scoala incepe dimineata iar picnicul e la 11 - si da trebuie in cantitati mai mari desi toti copii vin cu ceva (chips si prajituri,in general) si la final se arunca tot [V] [biz] mai caut ceva si pe net si de nu gasesc atunci creativitatea si imaginatia la bataie si un platou cu sandwichuri dar fara salam,carnati etc.... de iese ceva frumos -pun si poze Cu rabdare si perseverenta limita e cerul
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca gasesti forme de plastic in forma de teddy bear poti face jello simplu sau cu bucati de fructe inauntru. il poti face pe batz sau fara batz. mai poti face cupcakes si le pui deasupra un teddy bear de ciocolata sau fondant ca [url="http://farm3.static.flickr.com/2120/1802419283_8f8d2d1bfb_o.jpg"]aici[/url]sau chiar gummi bears. alta idee e sa faci sandwichuri taiata cu cookie cutter in froma de teddy bear. uite [url="http://bp3.blogger.com/_0jk8u4JcE0w/Rifamo7QYwI/AAAAAAAAA1c/7DYNpnlwKFQ/s320/lunch+04-17-07+2.jpg"]aici[/url]. pt ca e cald le faci cu peanut butter si gem. am mai vazut un chec mare in forma de teddy bear. poate poti sa inchiriezi forma ca sa nu o cumperi numai pt asta. uite [url="http://www.acatinthekitchen.com/?p=283"]aici[/url] alta idee e sa faci cookies, turta dulce sau alta reteta si sa le tai cu cookie cutter in forma de teddy bear. spor la bucatarit!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...