Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Despre masturbare la barbati


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Katyuscha21
CE PARERE AVETI DESPRE MASTURBAREA FEMININA? mami de baiat dulce ANDREI 2 ANI
aceiasi, ca despre cea masculina. Alinutza,postul tau este usooor usoooor...jorgonizat daca-mi permiti cuvantul.Putem vorbi in liniste despre masturbare,insa incearca sa te limitezi la cuvinte gen ´´auto-satisfacere, masturbare´´ si evita ´´isi face l...´´ ca suna ca dracu. Barbatii nu au LABE ca nu-s nici caini nici pisici [:D] Hai sa pastram decenta in exprimare,ok?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu nu vad ceva anormal in ce priveste masturbarea masculina si feminina in ziua de azi se practica asa ceva si chiar unora le face placere.oamenii mai au si fantezii la care ambii parteneri trebuie sa participe de aceea e ft importanta comunicarea intr-o casnicie.eu cu sotul meu nu ne ferim sa vorbim de ceea ce ne place si ce am vrea sa incercam sunt cupluri care vor sa incerce ceva nou ceea cel mai important in asta COMUNICAREA SI FARA UN PIC DE JENA. mami de baiat dulce ANDREI 2 ANI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ladyJ
Citat:
citat din mesajul lui Katyuscha21
CE PARERE AVETI DESPRE MASTURBAREA FEMININA? mami de baiat dulce ANDREI 2 ANI
aceiasi, ca despre cea masculina. Alinutza,postul tau este usooor usoooor...jorgonizat daca-mi permiti cuvantul.Putem vorbi in liniste despre masturbare,insa incearca sa te limitezi la cuvinte gen ´´auto-satisfacere, masturbare´´ si evita ´´isi face l...´´ ca suna ca dracu. Barbatii nu au LABE ca nu-s nici caini nici pisici [:D] Hai sa pastram decenta in exprimare,ok?
Cam asta vroiam sa spun si eu, nu-s pudica si nici nu fac pe indignata (subiectul ma distreaza prea tare [:D]), dar genul asta de exprimare ma zgarie nitel vizual... auditiv deja ar fi prea mult...[:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai de mine ce-i aici!!!!??? Va raportez la moderatori pe toti!!..Bulina neagra! [:D] Suuupeeer tare!..Cum am ratat topicul pana acum?!?..ma mai relaxez si eu dimineta..[:D] Asta e cam ca faza cu soacra-mea..cand i-am povestit ca exista sex-shop-uri on line..intri, comazi ce vrei, cum vrei, ce dimensiune, culoare..si vine curierul discret la usa..nu stie nimeni..iti da si baterii in pret..[:D]..s-a oripilat femeia si s-a pus pe blesteme..[:D] (si eu zic ca-i in general destupata la minte..[:D])..si asa am aflat ca si OB-ul i se pare "pacatos"..[:D] [pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mama_lui_alex
Vai de mine ce-i aici!!!!??? Va raportez la moderatori pe toti!!..Bulina neagra! [:D] Suuupeeer tare!..Cum am ratat topicul pana acum?!?..ma mai relaxez si eu dimineta..[:D] Asta e cam ca faza cu soacra-mea..cand i-am povestit ca exista sex-shop-uri on line..intri, comazi ce vrei, cum vrei, ce dimensiune, culoare..si vine curierul discret la usa..nu stie nimeni..iti da si baterii in pret..[:D]..s-a oripilat femeia si s-a pus pe blesteme..[:D] (si eu zic ca-i in general destupata la minte..[:D])..si asa am aflat ca si OB-ul i se pare "pacatos"..[:D] [pk]
Nu sant deloc pudica, una este sa vorbesti in privat oricum vrei si alta este sa postezi pe un forum public ce mi.a dat sa citesc pe aici [alcool]Sant limite de bun simt peste care nu trebuie sa treci! Scrieti si vorbiti in privat cum va vine la gura...dar nu aici..parerea mea! Monica http://www.community.webshots.com/user/maraki36 mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 ) [url="www.dropshots.com/maraki"]Foto Angelo[/url] [url="www.dropshots.com/maraki1"]Angelo1[/url] [url="www.dropshots.com/maraki2"]Angelo2[/url] [url="www.dropshots.com/maraki3"]Angelo3[/url] [url="www.dropshots.com/maraki4"]Angelo4[/url] [url="www.dropshots.com/maraki5"]filmulete maraki5[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...