Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

col exterior deschis


Recommended Posts

Buna fetele, Sunt Emma, sunt in 34 de saptamani si saptamana trecuta am fost la doctor si mi-a zis ca am colul exterior deschis, dar la echo mi-a iesit ca cel interior este inchis si e de 36 mm. Doctorul mi-a recomandat sa stau in pat, fara nici un fel de activitate. Am mai consultat un doctor care mi-a zis ca e absolut normal sa se deschida la 34 de saptamani in exterior si ca ar trebui sa continui cu rutina zilnica si sa stau activa. Voi ce ziceti? Mai e cineva in situatia asta? Sau a fost? emmwilkinson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Eu zic sa asculti de primul medic si sa sufli si in iaurt. Mai bine inca o luna de odihna, dupa care sigur o sa tanjesti urmatoarele 6 luni dupa nastere si de care ai mare nevoie si tu si bebele decat alte activitati zilnice. Crede-ma, decat un bebe nascut inainte de termen mai bine o luna de stat la pat cu picioarele atarnate de tavan daca trebuie. Multa sanatate, nastere la termen si un bebe sanatos si mancacios!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...