Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

OARE MAI SIMTE CEVA PT MINE?


Recommended Posts

In locul tau, as stabili clar ce as face in situatia in care "mai simte ceva" si in situatia in care NU. Si i-as expune perspectivele: uite barbate: ramin sau plec. Cum vrei tu. Jumi-juma nu merge - una sau alta. I-as pasa lui dilema: l-as lasa sa stabileasca singur ce spune sufletelul lui ranit: mai dregem busuiocul, sau nu-l mai dregem? "There's no vice as advice!"
Elise & [url="http://i177.photobucket.com/albums/w214/bblisa/63.jpg"]BBLisa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Raspund si eu... cam tarziu dar asta este. Eu nu cred ca as putea auzi cuvintele "nu mai simt nimic pentru tine" fara sa le cred. Un om care iubeste cu adevarat si care imi cunoaste sufletul, stie ca nu imi poate spune aceste cuvinte decat daca sunt adevarate. Daca vrea doar sa glumeasca cu mine, poate sa ma faca maimuta... I don't mind. Carmen... nu stiu ce ai facut. Nu l-ai inselat si nici nu l-ai omorat (inca poate sa vorbeasca, nu?). Orice altceva are solutie si se poate rezolva daca ambele parti vor asta. Dansul se pare ca chiar crede ce spune de aceea nu incearca sa contribuie la rezolvarea problemei. Iar in ceea ce priveste sexul... macar atat sa stii despre barbati: sexul nu inseamna neaparat dragoste la barbati. La barbati, sexul este sex si atat. Crunt dar adevarat. Te pup si sper sa fii bine. [pup] PS. Trebuie sa fiu de acord cu espiritu: esti putin cam incoerenta. Si intr-adevar, espiritu nu pare a fi Mama Omida. Iarta-ma ca rad dar nu ma pot abtine. Tipul este foarte taios si imi place [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ai disparut cu tot cu secretul "facutului".Offf... [bang][bang][bang]cata "cerneala"a curs si tot nu ne-ai spus...c'est la vie,da' totusi ma roade curiozitatea mai mult decat pantoful! Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...