Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Apocalipsa (3)


Oaspete marius

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ham
Bre, io k satanist si mason dovedit, am nasturii de la slitz cu cip marcat cu numaru' Satanei![pk] "Lui Dumnezeu trebuie sa-i fi placut oamenii prosti. Altfel nu ar fi facut asa multi..."
Ei,zi acum sincer, nu merita Elenutza o medalie ca te-a dovedit? Te-ai ascuns tu ce te-ai ascuns,dar te-a ´´citit´´ Elenutza. Cred ca la mISA se iau cursuri din astea[:D]Cursuri de ..beeeep si beeep si de ´´dovedeala´´ a dracilor de pe pamant.Ca acum, de baut stie oricine sa bea,aici nu au mult de lucru....aoleu,mi se face greata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 392
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ham, cu cat raspunzi mai agresiv cu atat devii mai vulnerabil! Lady J, eu am fost prima care am reprosat Elenei apartenenta la controversata MISA,i-am reprosat si unele trimiteri care mi s-au parut dubioase,dar incep sa cred ca fata aceasta nu poate fi caracterizata numai dupa niste declaratii,cei drept cinstite, facute de la bun inceput,sau dupa niste influente din mediul in care se afla. Pana ne vom dumiri care este scopul prezentei ei aici,eu cred ca nu putem sa neglijam inteligenta ei si daca si-a declarat cinstit varsta,eu consider remarcabila interventia ei aici. Hai sa fim realisti, fata de "perlele" hilare care se rostogolesc pe aici, interventiile Elenei, par totusi provocari mai interesante,ce zici?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui b.nica
Ham, cu cat raspunzi mai agresiv cu atat devii mai vulnerabil!
Treaba invatata in 17 ani de trai intre mineri- fiecaruia vorbeste-i pe limba lui; sa-ti dau cateva exemple de agresivitate sau inca n-ai nevoie de lecitina?[:D] "Lui Dumnezeu trebuie sa-i fi placut oamenii prosti. Altfel nu ar fi facut asa multi..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ham,uite ca desfid influentele celui pe care nu vreau sa-l numesc si te iau totusi in seama! In ceeace ma priveste pot,fara sa am atestat,sa te caracterizez ca o persoana coplesita de necazul ca nu ai niste hartiute care sa-ti dea toate libertatile pe care ti le doresti.Contrazice-ma daca ai onoare! De aici toate interventiile tale si toate atacurile tale. Iti spun toate astea pt. ca poate nu este prea tarziu sa revii la originile tale daca povestea Bunului tau nu a fost o nascocire (Mare intelept!).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui b.nica
Ham, cu cat raspunzi mai agresiv cu atat devii mai vulnerabil! Lady J, eu am fost prima care am reprosat Elenei apartenenta la controversata MISA,i-am reprosat si unele trimiteri care mi s-au parut dubioase,dar incep sa cred ca fata aceasta nu poate fi caracterizata numai dupa niste declaratii,cei drept cinstite, facute de la bun inceput,sau dupa niste influente din mediul in care se afla. Pana ne vom dumiri care este scopul prezentei ei aici,eu cred ca nu putem sa neglijam inteligenta ei si daca si-a declarat cinstit varsta,eu consider remarcabila interventia ei aici. Hai sa fim realisti, fata de "perlele" hilare care se rostogolesc pe aici, interventiile Elenei, par totusi provocari mai interesante,ce zici?
B.nica,ori ai rabdare muulta multa ori te prinzi greu,ori esti extrem de naiva. Eu consider interventie remarcabila, cea din care pot invata cate ceva, cea din care simt inteligenta,umorul sau fina ironie a cuiva. Datul cu muci in fasole si copy-past-ury xenofobe, conspirationiste si fanteziste nu le gasesc ca fiind remarcabile.Nici daca incerc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui b.nica
Ham,uite ca desfid influentele celui pe care nu vreau sa-l numesc si te iau totusi in seama! In ceeace ma priveste pot, fara sa am atestat,sa te caracterizez ca o persoana coplesita de necazul ca nu ai niste hartiute care sa-ti dea toate libertatile pe care ti le doresti. Contrazice-ma daca ai onoare! De aici toate interventiile tale si toate atacurile tale. Iti spun toate astea pt. ca poate nu este prea tarziu sa revii la originile tale daca povestea Bunului tau nu a fost o nascocire (Mare intelept!).
b.nica, falsh! (daca inteleg io bine la ce hartiutze te referi) Nu toti ataca ce nu au.[:D] Stii unde gresesti? Ai tendinta sa-i gandesti pe ceilati prin prisma felului tau de a fi.[:-@] Stii diferenta intre raset si ranjet? Cel ce rade, poate rade de el insusi; restu', ranjesc![:D] "Lui Dumnezeu trebuie sa-i fi placut oamenii prosti. Altfel nu ar fi facut asa multi..."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui b.nica
Prefer o confruntare cu Elenac decat in dialog cu "ratacitii" intre suflet("oare unde se afla?") si credinta("oare ma ajuta sa-mi tin sotul fidel?").
KO-Rect! Pentru mineru' devii prea ecliptica![bang] PS- de cate ori am intalnit pe forumuri exprimarea "Scumpa/ul mea/u" ea avea sensu' de " 'te dreacu'!" Nu-i frumos sa scrii urat! Si sotzu' se tine fidel cu altceva decat credintza; PAROL![cheers] "Lui Dumnezeu trebuie sa-i fi placut oamenii prosti. Altfel nu ar fi facut asa multi..."[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ham
Citat:
citat din mesajul lui b.nica
Ham,uite ca desfid influentele celui pe care nu vreau sa-l numesc si te iau totusi in seama! In ceeace ma priveste pot, fara sa am atestat,sa te caracterizez ca o persoana coplesita de necazul ca nu ai niste hartiute care sa-ti dea toate libertatile pe care ti le doresti. Contrazice-ma daca ai onoare! De aici toate interventiile tale si toate atacurile tale. Iti spun toate astea pt. ca poate nu este prea tarziu sa revii la originile tale daca povestea Bunului tau nu a fost o nascocire (Mare intelept!).
b.nica, falsh! (daca inteleg io bine la ce hartiutze te referi) Nu toti ataca ce nu au.[:D] Stii unde gresesti? Ai tendinta sa-i gandesti pe ceilati prin prisma felului tau de a fi.[:-@] Stii diferenta intre raset si ranjet? Cel ce rade, poate rade de el insusi; restu', ranjesc![:D] "Lui Dumnezeu trebuie sa-i fi placut oamenii prosti. Altfel nu ar fi facut asa multi..."
Ham,uite ca ai si tu dreptate de aceea nu-mi permit sa judec pe cineva decat "in extremis". Daca vrei sa-mi fac o caracterizare pot sa-ti spun ca sunt genul care mai curand rade si nu cel care ranjeste! Esti atat de imprevizilbil si nu vrei deloc sa te explici. De ce nu folosesti acest mod catdecat anonim sa-ti expui necazul? Uite, eu am reusit sa derutez "smecherii" care credeau ca mi-au dat de urma! Au devenit extrem de agesivi cativa care credeau ca s-au lasat inselati de nick-ul meu. Daca ma dibuiau cu adevarat,imi inchideam contul in secunda urmatoare.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...