Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Apocalipsa (3)


Oaspete marius

Recommended Posts

Mai,acum pe bune ca nu stiu ce v-a cashunat pe Ham?Ca el crede ca lui Dumnezeu trebuie sa-i fi placut oamenii prosti(ca tot se discuta la un alt topic semnatura unui user[:D]) sau ca el are ideile lui precum ca Dumnezeu nu are nevoie de rugaciunile noastre,ca nu-i pasa daca ne rugam sau nu....?

Asta v-a deranjat?Mie mi se par niste idei pe marginea carora se poate discuta ,nicidecum ca ar fi vreun satanist sau mai stiu eu ce.

Sunt oameni care nu cred in existenta lui DD.De ei ce ziceti/credeti?Tot la fel ii considerati?

Pai nu e vorba mereu de "liberul arbitru"?Nu fiecare trebuie sa gindeasca pt. el?Sa caute,sa observe sa inteleaga!?Daca nu toti au inteles ca mine,ce le fac?

Le pun eticheta de satanisti,de posedati???

 

Hannen [9cer]mamica de trei printzeseid="red"> Amira[zana]id="pink"> Israa[majoreta]id="orange"> Inas[iepu]id="teal">

 

Pozici

Noutati

Amira scolarita

la joaca si undokai

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 392
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui b.nica
Scumpa mea,la ce te referi?Tu ai citit ultimile postari care erau sa ma faca sa-mi inchid contul?Noroc ca mi-au trecut nervii si mi-am dat seama ca este o vorba romaneasca(nu este cazul sa ma capatuiesc cu un avertisment)si m-am hotarat sa ignor "ignoranta" ![:D]
align="right" id="quote2">Ah...stiam eu ca-s o comoara[hot] La ce ma refer?Ma refer exact la ce am scris,B.nica, nu vad neclaritatea. Numai ca am o problema: nu stiu despre ce vorbesti tu.Habar nu am la ce postari te-ai referit,´´care erau sa te faca sa-ti inchizi contul´´Chiar, tu despre ce vorbesti,de vreo doua pagini incoace?Cine era ´´sa te descopere´´?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ete Lady ca a aparut impricinatul care de la Bombonica [:D]a trecut la represalii nush' de ce.

Nu mi-a dibuit nick-ul nimeni, tocmai asta am spus, dar are ceva din numele meu real plus glumita de mai sus pe care a depistat-o Capcaunul.

Am vrut sa-mi inchid contul pt.ca bashcalia,dupa mine degradanta atunci cand se face in mod vulgar,o suport f. greu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ham
Lumineaza-ne si despre Conspiratia Satanei si da-ne un link catre un interviu cu sir. Gaby, care sa ne informeze ca:
-Organizatia Moses este cea care conduce lumea prin masonerie si este activa in mass media si politica.
-Exista dovezi despre alianta dintre Hitler si sionisti si nu nazistii ci sionistii au ucis evreii in Al Doilea Razboi Mondial.
-Prin ecumenism se doreste globalizarea religiilor, k papa sa ne conduca pe toti.
-In 2012 va fi Judecata de Apoi."
align="right" id="quote2">
De cartea asta nu stiam dar auzisem de cea scrisa de Teodor Filip:
Conspiratia Satanei - Tinta Romania (2 Volume)
http://www.librarie.net/carti/24000/Conspiratia-Satanei-I-Tinta-Romania-Teodor-Filip
http://www.librarie.net/carti/7537/Conspiratia-Satanei-Tinta-Romania-Vol-II-Teodor-Filip
E vorba de aceasi carte?



“Nu e nimic intr-o omida care sa-ti spuna ca se va transforma intr-un fluture.”
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui elenac81
Citat:
citat din mesajul lui hamLumineaza-ne si despre Conspiratia Satanei si da-ne un link catre un interviu cu sir. Gaby, care sa ne informeze ca:-Organizatia Moses este cea care conduce lumea prin masonerie si este activa in mass media si politica.-Exista dovezi despre alianta dintre Hitler si sionisti si nu nazistii ci sionistii au ucis evreii in Al Doilea Razboi Mondial.-Prin ecumenism se doreste globalizarea religiilor, k papa sa ne conduca pe toti.-In 2012 va fi Judecata de Apoi."
align="right" id="quote2">De cartea asta nu stiam dar auzisem de cea scrisa de Teodor Filip:Conspiratia Satanei - Tinta Romania (2 Volume)http://www.librarie.net/carti/24000/Conspiratia-Satanei-I-Tinta-Romania-Teodor-Filiphttp://www.librarie.net/carti/7537/Conspiratia-Satanei-Tinta-Romania-Vol-II-Teodor-FilipE vorba de aceasi carte?
“Nu e nimic intr-o omida care sa-ti spuna ca se va transforma intr-un fluture.”
align="right" id="quote2">NU STIAI ?Hai Elenutza, ca m-ai dezamagit.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ladyJ
Fugiti,ca a intrat MISA pe DC[:D]
align="right" id="quote2">
Tanti "J" sa-ti explic ceva.
Cata vreme vii cu argumentele d-astea inteligente si pline de substanta gen "esti de la MISA" nu poti avea pretentia sa-ti raspunda cineva si sa ai o discutie civilizata.
Macar eu mi-am declarat apartenenta spre deosebire de altii care se dau independenti dar sar ca ceata lui pitigoi cand e cazul sa fie deviata sau denaturata discutia. Observ ca e plin de troll-i pe DC sau cel putin pe SC.
Chiar daca nu declari fatis, dupa reactii se vede in solda cui esti.. Oricum in numele MISA iti multumesc pentru reclama. [:D]



“Nu e nimic intr-o omida care sa-ti spuna ca se va transforma intr-un fluture.”
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui elenac81
Citat:
citat din mesajul lui ladyJFugiti,ca a intrat MISA pe DC[:D]
align="right" id="quote2">Tanti "J" sa-ti explic ceva. Cata vreme vii cu argumentele d-astea inteligente si pline de substanta gen "esti de la MISA" nu poti avea pretentia sa-ti raspunda cineva si sa ai o discutie civilizata. Macar eu mi-am declarat apartenenta spre deosebire de altii care se dau independenti dar sar ca ceata lui pitigoi cand e cazul sa fie deviata sau denaturata discutia. Observ ca e plin de troll-i pe DC sau cel putin pe SC. Chiar daca nu declari fatis, dupa reactii se vede in solda cui esti.. Oricum in numele MISA iti multumesc pentru reclama. [:D]
“Nu e nimic intr-o omida care sa-ti spuna ca se va transforma intr-un fluture.”
align="right" id="quote2">[:D]m-ai bagat in gradina impricinatilor?Baieti,ma primiti in club? mai era una pe aici care o facuse pe Denizel barbat,(cu mare certitudine) eu nu am ajus inca la asa nivel[:D]Dar ma multumesc cu impricinarea...Elenutza,da nici nu era nevoie sa-ti ´´declari apartenenta´´.Ce scrii tu pe aici nu putea izvora decat din ..lichidul BIO,intr-un moment de maxima NIRVANA, if you know what i mean.Esti cam nervoasa pentru o yoghina[:D]Respira adanc,tine 3 secunde aerul in piept si expira...usor.Nu-mi multumi pentru pont,mai dau sfaturi pro-bono uneori[bibe]Da nu te obraznici,da?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...