Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Apocalipsa (3)


Oaspete marius

Recommended Posts

  • Răspunsuri 392
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Imi pare tare rau ca sunt persoane care tolereaza postarile(si ca sa ma exprim totusi elegant)total nepotrivite ale user-ului cu iz de onomatopee a unor fiinte care au un comportament care se dovedeste uneori mult superior unor oameni;mai clar,persoana care se foloseste de limbajul unor fiinte necuvantatoare dar demne si credincioase pana la sacrificiul suprem stapanilor lor. Ce fel de om poate sa insulte,intolerabil ca limbaj si trimiteri indecente, o comunitate care si-a numit locul unde se indreapta, de cele mai multe ori in situatii de suferinta sufleteasca,Sufletul Credintei? Cred ca pe aici sunt totusi moderatori care sa impiedice astfel de agresiuni nedorite. Voi cei care moderati si cunoasteti cat de cat persoanele care postau mai frecvent pe aici nu ati observat ca de ceva vreme s-au retras si poate nici nu vor mai poposi pe aici?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa fiu on-topic,tare m-as bucura daca Apocalipsa s-ar manifesta astfel incat sa se cearna intre rau si bun! Toate fiintele cu vibratii joase, cu impulsuri distructive,cu instincte fizice primare in detrimentul celor spirituale, sa fie inlocuite cu opusul lor! Tare m-as bucura ca sa se faca selectia la nivel vibrational!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba mie imi prieste f. mult Forumul DC, atat patronii care sunt minunati cat si anumite persoane care il frecventeaza ,sau mai bine zis care se lipesc de el, ca nu oricine intelege cam ce fel de oameni suntem cei care il frecventem aproape zilnic si declaram cu nonsalanta ca suntem dependenti DC,dau acestui forum un sharm de care cu greu ne putem lipsi;dovada este ca nu mi-am inchis contul desi mi-am dorit de f. multe ori sa o fac. Adica sa ma las eu intimidata de persoane care m-au agresat uneori atat de penibil incat am considerat ca "ignore" este o solutie eficienta?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dealtfel sunt convinsa ca multe persoane inteligente(unele prea inteligente!)au ajuns sa gandeasca asa cum gandesc eu. Au disparut o vreme si au revenit. Forumul DC are acest secret de a cerne: cine nu se "prinde" pleaca cine se "prinde" ramane!Termenul de a se "prinde" vine din gradinarit un hobby pe care il ador.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...