Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Buna dimineata!

Sa mai fac si eu cinste ca in ultimul timp am cam tras chiulul de la oficiul de dimineata![:D]

Fetelor sa va spun si meteo: este as ao vreme frumoasa aici dar asa de cald de dimineata ca abia ma mai puteam tine pe picoare de cald ce-mi era...

Azi am venit cu capul limpede la servici, pusa pe fapte mari sa vedem daca pana dupa amiazaam sa si reusesc sa fac ceva ...

Azi am o cina cu toti colegii mei de aici d ela laborator asa ca sunt in bucatrie pana peste cap. Am fcaut cumparaturile de ieri azi decat sa ma duc acasa si sa gatesc.

Va pup fetelor! O zi minunata sa aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 218
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Tuinea,bine ca mai scrii tu, ca vad ca noi suntem mai ...incete...fiecare cu problemele lui, nu-i asa? Va ofer si eu un ceai,o cafea, orice vreti, desi sunt cam in intarziere, din cauza fusului orar.La noi insa e abia 5 dimineata si cum nu prea am acces la calculator ziua din cauza copilului, am zis sa incerc la ore din acestea matinale [:D] Incerc sa caut si eu o varianta, o idee de angajare, de munca cu un copil asa mic...habar n-am ce as putea face.De luni sotul isi schimba locul de munca cu unul mai sigur si o idee mai bine platit, poate va fi putin mai bine,n-am idee. Cert e ca nesiguranta aceasta ma omoara, mi-e groaza ca nu avem asigurare medicala si cu un copil e cam dificil din acest punct de vedere. Tuinea, ce plimbareata esti!! Sunt si eu invidioasa pe cele care sunt in concediu/vacanta la Targoviste, sa faceti fotografii sa mai vad si eu cate un colt de tara si de acasa. Pentru ca sunteti in plina zi in Europa va doresc o zi frumoasa si fructuoasa! Gabriela si [zana] Denisa (01.06.2004) http://flickr.com/photos/21038460@N05/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaid="red">, inceputul este mai greu. Dar de ce nu aveti asigurare medicala?

Cristinaid="red">, cina reusita. Ma bucur ca tu esti pe baricade.

 

Eu am intrat sa va spun ca in burtica avem o fetita sanatoasa, mi se pare ca seamana bine de tot cu Ana. O sa plecam la mare sambata si dupa aceea in provincie, nu stiu cand ne mai auzim.

 

Pozele noastre si Filmulete Ana nazdravana

 

Poze BB2 18+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Merci mult de tratatie Gabriela! Tare bun chiar daca este venit de asa departe. Lasa ca te descurci tu si totul va fi foarte bine. Nu fi invidioasa pe mine ca iti spun ca ti s-ar lua repede. Otilia ti-am zis eu tie candva pe la ingineri ca e fetita si n-am zis direct ca mi-a fost frica ca ma bat fetele de la inginer ... Avea osatura prea finuta dupa parerea mea ca sa fie baiat. O sa facem poze cand ajungem acasa si le postam pe undeva. Acum numai Otilia si fetele care mai sunt pe acolo pot sa ne ajute ... Eu azi toata ziua am avut meetig asa ca de aia am scris asa de tarziu. Aici a plouat cu piatra si toate cele. Luni sunt libera deci nu mia scriu pana marti. Este ziua nationala a Frantei. Va pup si sa aveti un weekend placut si un inceput de saptamana usor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta! Si eu hop la inceput de saptamana pentru mine ca ieri fuse liber de ziua Frantei. A fost asa de frumos mai fetelor ... Parada nu gluma si am vazut la TV si de la Paris si era si Basescu al nostru acre se stramba la un moment dat dar nu stiu de ce - poate ca nu are si el la fel acasa[:D]. Foarte frumos! La astia chiar sarbatoresc nu gluma. In rest eu sunt bine, un pic gripata in gat nu rau dar cat sa-mi curga si ochii si nasul. Maine decolarea cu directia Barcelona. La 6.30 dimineta atrebuie sa plec de acasa si asat nu prea ma bucura ca o sa dormitez de nu se poate toata ziua ca a dat somnorita cronica in mine. Dupa asta one week si sunt gata vine soata mea la mine! Youpy - yey -youpy - yow! Ma bucur pentru tine Mihaela ca ai net. Este foarte bine. Inseamna ca vei pastra subiectul in viata pana ma mai intorc eu de la Barcelona! Din ce sat esti la origine? Va pup fetelor si sa aveti o saptamana usoara!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina distractie placuta la Barcelona! E un oras super!

 

Asa e ca ziua Frantei e pe 14 iulie! Ma bucur ca ti-a placut parada...pai daca nu francezii, atunci cine?? Ei intotdeauna au fost asi la banchete...numai Regele Soare i-a superspecializat in materie...

 

Noi am fost duminica la Zoo in TGV.... E o gradina zoo mica dar frumoasa...vad ca se modernizeaza pe zi ce trece...Fata de cea din Sibiu e mult mai frumoasa. Ne-am distrat cu ursii aia mari...se baltaceau in apa si papau pepene verde. Nici nu mai vroia Cristi sa plecam de la ei![:D]

Ei cred ca sunt si in calduri acum...in iulie-august...ca se tot pupaceau prin grilaj [:D] Foarte haiosi!

 

Va pupam de la Bratesti (e primul sat dupa Ulmi...pe DN spre Bucuresti)

 

Mihaela&Cristian 25.03.2006id="blue">&Maria Eliana 19.05.2008id="red">

Cu toata dragostea!id="red">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna la toata lumea!

 

[/size=4] Gabriela ma bucur ca a mers totul bine pana in punctul asta, ca ati ajuns cu bine. Denisa ce parere are de US?

Incercati sa nu va izolati, sa iti faci cat ai multi prieteni si vei vedea ca va veti adapta f. repede. Ai drept de munca?[/size=4]

Mihaela asa de aproape sunteti? E SUPER ca stati toata vara.

 

Tuinea te invidiez pentru perseverenta cu care dai desteptarea. succes la Barcelona!

 

Va pup pe toate/ toti copilasii scumpiid="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! M-am intors, a fost foarte, foarte frumos! Sa va dau si poze: http://picasaweb.google.com/tuineacristina/Barcelona?authkey=8KNBG0ZALY4 Noutati prea mari nu am decta ca sunt cu munca pana peste cap si trebuie sa termin pana joi ca vineri imi intampin sotiorul. Laura ma bucur a am ajuns sa ma invidieze cineva![:D] Macar la capitolul asta sunt tare! Mihaela, am si eu o matusa in Bratesti mai exact in Bunget ca stiu ca nu e tot aia. Am si o verisoara primara casatorita acolo. Cunosc zona foarte, foarte bine! Va pup fetelor si numai bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta!

[biz]va duce bunatati de dimineata! Asa intr-o good mood sunt....

Nu stiu de ce dar asa sunt!

Azi este racorica aici - soare cu dinti - dar asa de bine si placut parca sunt zilele excelente din Irlanda ...

Munca merge de parca sta ca am asa o simtire de vacanta ... Cred ca m-am dereglat de la calura de la Barcelona! (eram deregleta dar nu vreau sa recunosc[:D]). Oricum parca ma iubesc mai mult asa [bis][bis] decat asa [bang]...

Sper ca si voi sa va intoxicati de cum intarti pe DC de buna mea dispozitie si sa va tina cat vreti voi de mult.

Mai am 3 zile si vine soata mea ...

Va pup fetelor!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...