Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

Mihaela deci iti fac cinste cu un frappe la Craciun? [:D] Imi pare rau ca n-am avut timp sa ne vedem. Cum ati calatorit si ce spune printesa? Gabriela pe unde sunteti te-ai mai adaptat la viata in SUA? Haideti povestiti-ne si noua. Otilia tu ce mai faci, Ana? Nana si Andrei cum mai sunt, le merge bine? Sa ne anuntati daca mai veniti acasa. Va pup, Laura cu 3 pitici (2000, 2005, 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 218
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buan dimineata fetelor! Ieri nu am mai reusit sa intru ca toata ziua am zburatacit pe aici. A venit si timpul raportului financiar al proiectului si le-au iesit astora niste calcule doar cu vreo 6800£ mai mult decat calculele noastre. Si am luat fiecare linie de cheltuieli sa indentificam a cui este si de unde vine si tot n-am scos-o la capat ... In fine om vedea ce si cum ... Am si treaba mea care ma sufoca ... Ma apuca depresia cand ma gandesc ... De luni pana miercuri plec si intr-un alt campus mai in nord la Derry si au picat exact la momentul potrivit ...[:D] Nu va mai spun de probleme...asa ca Va pup fetelor si sa aveti o zi minunata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buan dimineta! Nimeni pe aici ... am impresia ca vb cam asa [:-@] asadar si prin urmare trec la munci ca asa sta bine inginerului. Azi am si ziua de depilare brrrrrrrrr dar pentru frumusetea viitoare ... ce nu face omul ...[:D] chiar se si tortureaza! Va pup fetelor si sa aveti o zi minunata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui tuinea
Bzzzzzzzzzzzzzz! Nimeni pe aici... Sa aveti o zi buna!
Io...prezent...am casa tot anapoda...am avut o sapt mai gre..Cristi abia de luni merge la gradi...si am fost cu amandoi. Sunt superbe pozele voastre...cele de printesa sunt profi![flo] Laura dau ce vrei tu de Craciun...numai sa ne vedem! Spe sa-ti vad si comorile! [olala] Am uitat sa va spun...am fost cu Eli la vaccin tot la d-soara dr Blidarescu si a fost super draguta...Asa bine imi pare ca am pe cineva la care sa apelez cu incredere si in Targoviste! Eli e super cumintica si cred ca e o viitoare olimpica la gimnastica...face rostogoliri consecutive si ii ace la nebunie sa o iau de manute si sa o ridic in sus. Asa ma distrez cu ea...dar si cu Cristi...care a inceput sa vorbeasca verzi si uscate...e asa haios! Abia astept sa vad daca o sa ii placa la fel de mult la gradi....cand am venit acasa spunea ca nu vine la Timisoara, ci la gradi. Drumul a fost cam obositor...l-am facut din 2 bucati, dar tot aiurea a fost! Daca ar exista o autostrada... Vise! Va pup! Va astept la povesti! PS De luni ma las de tot ce inseamna junk...dulciuri, sucuri, chestii nesanatoase!....si cafea![alcool]...doar ceai ptr mine! Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed"]Cu toata dragostea![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! [wow]a mai trecut cineva pe aici! Am reaparut si eu in peisaj dupa ceva timp: inginer racit, ragusit, vai mama lui ... Am fost de duminica dupa amiaza plecata la Derry in nord pentru niste cursuri de care parca v-am mai povestit. Am avut team building luni si am ajuns la hotel uzi pana la piele si cu cat am stat vreo 3 sferturi de ora in autobuz a fost suficient sa ne gripam toti. In fine ... a fost frumos de azi alta distractie ca imi vine sa ma dau cu capul de toti peretii ... Am avut o intalnire cu unul la o firmna de dimineata si asa de tare s-a deranjat ca nici ci nu a venit ci a trimis un agarici din asta mic ... Am niste draci pe astia de aici ... Am o problema si cu astia de aici de la banca ca mi-au luat din cont de doua ori overdraftul si daca nu-mi vine a ma urca pe pereti ... In fine ... respira ... va fi totul ok... Cam astea sunt noutatile. Va pup si sa aveti o zi minunata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu Cristina...si eu am 2 muciosi acasa...azi era coda la scos mucii cu batista bebelusului [:D] Si eu am niste draci pe astia de la banca...il ispitira pe al meu cu un card de credit de 1000 ron...fara sa le cerem noi nimik...cica trebuie decat sa mergem sa-l activam...Apoi sa astepte! Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed"]Cu toata dragostea![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Tot mucioasa sunt asa pe romaneste dar imi e mai bine decat ieri. Am si dormit mai bine deci moralul sus! Imi pare rau sa aud Mihaela ca ai bebicii muciosi dar lasa ca trece. Este probabil schimbare de temperatura prea mare intre dimineata si pranz. Cat despre banci este ca la nebuni peste tot. Incearca sa te prinda cat mai mult in lat si sa te lege de ei. In fine, eu ma pregatesc de weekend - SHOPPINGGGGGGGGGGGGGG!!!! Am inebunit - va spun eu! Saptamana trecuta nu am cumparat decat 5 perechi de jeans, vreo 10 bluzite si alte, alte nebunii! Va las acum ca si pe mine ma chiama datoria! Va pup si sa aveti o zi minunata si un WE la fel!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...