Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

  • Răspunsuri 218
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! Dau tot eu cafeluta, ceaiul si toate celelalte in dimineata asta ca poate s-o mai trezi cineva si pe la noi! Eu sunt dupa o noapte in care am avut grija de o alarma de foc (am fost on duty pentru residential support!) si una din aia urata ca nu puteam sa o opresc deoarece un mandru in viszita la o mandra a spart firepointul si m-am trezit si cu brigada de pompieri... In fine sunt precum masina teleghidata ... Azi am si musafiri: colegul care m-a ajutat cu mutarea cu sotia si aseara am facut si o crema de zahar ars, am pus si internetul in functiune ca a venit cutia intr-un final ... O gramada de nebunii. Va pup fetelor si sa avti o zi minunata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata Bacoviana vremea si pe aici... Eu stau si lenevesc desi am o gramada de treburi de facut... Azi dimineata am condus ptr prima data singura cu Eli in masina...mi-au tremurat picioarele intr-un hal...A inceput si sa urle de foame si eu abia mai puteam tine piciorul pe pedala... Greu cu incepatorii astia domne! Va pupam! Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed"]Cu toata dragostea![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Eu sunt cu ochii in mana sau cu scobitori la pleoape ... Aseara am avut cina cu colegiul si sotia lui si a maiv venit si o alta colega, plus fetele din casa am fost 7 la masa. am facut chiftelute cu ghiveci, niste aperitive rapide si crema de zahar ars (de o seara inainte produsa ca sa nu ziceti ca sunt superman!). A iesit foarte bine numai ca mandra cu care gatesc in fiecare noapte m-a lasat singura cu toate vasele si a plecat sa vb cu prietenul ... Mi-am facut niste draci ... In fine azi trebuie sa termin intr-un fel sau altul raportul pentru UE si am trimis si prezentarea pentru conferinta sa o vada mandrul meu prof ... Mihaela nu-ti face probleme ca o sa te ti se para din ce in ce mai usor condusul. Important este cand esti cu cea mica sa nu-ti distraga atentia. In momentul in care sofezi asta este lucrul la care te concentrezi si nimic altceva. Copiii plang mereu .. . Alta chestie este sa nu o ti pana i se face rau sa nu asocieze masina cu eva care nu ii place si sa se puna pe tipat de cate ori o urci in masina. Roxy era super mica si o puneam pe bancheta din spate fara scaunel si nici nu se misca de pe la vreo 6-7 luni cand era teapana bine in fundulet. Isi lungea gatutul sa vada afara! Deci bafta la sofat! Va pup fetelor si sa aveti o zi minunata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miha, bafta in continuare, inceputul este greu, peste un an vei fi mult mai relaxata cu conditia sa conduci regulat. Mihaela, ce mai facet in state? De cand cu criza aceatsa ma gandesc mereu la voi ca v-ati incumetat sa plecati in vremuri asa tulburi. Sper ca sunteti bine. Mami de [url="http://www.dropshots.com/otiliav"]Ana nazdravana[/url] (18.12.2004) si [url="http://family.webshots.com/album/563658653vvGQLr"]Minunea din burtica[/url] [url="http://bd.lilypie.com/VScAp2.png"] [fetita] 29+[/url] [url="http://community.webshots.com/user/otiliav78"]Pozele noastre[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! La mine am avut 3 zile foarte frumoase. M-am plimbat pe malul marii, am mai si lucrat cate un pic dar vad ca vremea de afara te imbie sa iesi nu sa stai in laborator. Ma pregatesc de dus acasa sambata. parca nu mai pot sa astept! Va pup fetelor si sa aveti o zi minunata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Eu sunt franta! Aseara am lucrat pana la 10, apoi mi-am facut bagajul pentru sambata si cu chiu cu vai am incaput... Pe la 12.30 eram si eu in final in pat. Azi imi vin noi studenti la master si imi vine sa ma urc pe pereti, seful cel mare vrea raport stiintific ... In fine raha viata! Am deochiat cred si vremea de afara ca ear prea frumos si acum se pregateste de ploaie ... Am si vesti bune: diseara sunt invitata la un gratar la o colega de-a mea si abia astept. Cam astea sunt noutatile. Va pup si sa aveti o zi minunata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Ce mai faceti? Noi il asteptam pe tati...se tot distreaza fara noi prin Poland! Dar imi pare bine ca s-a dus...ca s-a mai apropiat si Cristi de mine [olala]...Ne jucam, ne pupam...daca era tati...adio pupic ptr mami! Si adio dormit cu mami! Sunt curioasa daca o sa mai fie asa apropiat dupa ce vine tati! Cu condusul...mai greu...Imi e cam frica sa merg cu ei in masina, insa o sa-mi fac curaj...Eu oricum nu merg cu viteza si nu ma plimb prin oras cand e aglomerat...O sa conduc regulat! Cristina ce fain ca mergi acasa! Cred ca ti-e greu si tie sa stai departe de familie...asa au fost si ai mei si inainte si vreo 5 ani dupa revolutie...unu` in deal si unu` in vale...Eu am zis ca nu as vrea sa fim asa...Si eu ma gandeam sa fac master in strainatate...dar acum cu 2 copilasi nu mai gandesc deloc asa. Tu cat mai ai de stat? Un an? Si eu sunt curioasa ce o mai face Miha prin US...Eu nu cred ca sunt afectati chiar asa rau de perioada asta de recesiune...Poate chiar au reusit sa cumpere ceva acum ca au scazut preturile la case. Va pup! Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed"]Cu toata dragostea![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Uite ca a mai trecut cineva pe aici! Intr-un final am teriminat perioada de raportare dupa o paruiala zdravana cu proful meu care nu vrea in raportul meu nimic legat de electronica ci decat materiale si asta nu este convenabil ... Mihaela mai am 1 an si 6 luni de stat. Este foarte greu dar nu am ce sa fac ... Cat despre condus vei capata din ce in ce mai multa incredere in tine o sa vezi. Important este sa ramai prudenta! Deci baiatul tau este mai mult baietul tatii decat al mamei! Ca mine cu Roxy: mai mult fata lui tati ... Pentru mine inca o zi si ma pregatesc de imbarcare. In perioada aceea nu o sa scriu decat cand o sa am timp asa ca ma scuz inca de pe acum. Va pup fetelor si sa aveti o zi minunata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...