Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

quote:Originally posted by Otiliav

Au iesit rezultatele mele, sa inceapa petrecerea cu bere, dansuri si papica![bere][bum][batetoba][cri][harp][cheers][colegi][cor][papica]La Varicela IgG pozitiv, IgM negativ, valorile exacte nu le dau, doar interpretarea de la laborator ca am facut varicela in copilarie, uraaa!La Rh- rezultatul este negativ, adica absenti, uraaaa!id="red">Multumesc tuturor de sustinere [grup], am scapat de emotiile de saptamana aceasta!Pozele noastre si Filmulete Ana nazdravana15+ BB2


id="quote">id="quote">SUUUPEEEERRRRR! Ce veste buna! Acum stai linistita! E bine sa iei boala asta de la gradi cat esti mica...scapi de probleme cand faci bebe.Aici toate gradinitele sunt pline de varicela acum!Tuineea...sigur gasesti soarele la Barcelona...ce dor imi e de plaja si de o plimbarica pe las ramblas! Bon viage!Va pupam! azi e petrecere...am facut o lunita![bis][bis]Mihaela&Cristian 25.03.2006id="blue">&Maria Eliana 19.05.2008id="red">Cu toata dragostea!id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 218
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineta! Vad ca eu fac deschiderea asa ca fac oficiul de dimineta! La multia ani de o luna pentru bebelina Mihaela! sa fiti sanatosi! Mihaela sper sa gasesc in final soarele. Azi e pe cer ca si ieri de dimineata dar nu ma mai imbat cu apa rece ca ieri numai ploaie, sat un pic, ploaie iar toata dupa amiaza incat cand am plecat acasa aveam reactiii ca in desenele animate. La serviciu tot ca la nebuni. La mine macar mai am noroc ca proful a plect de aiz in concediu deci pot sa-mi fac ale mele treburi fara sa-mi sufele cineva in ceafa. Maine dimineta plec la Dublin pentru doua zile si dece sa nu zic ca abia astept. Mai ma aerisesc un picut. Va doresc sa aveti o zi placuta si usoara si un weekend minunat! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna...asa saluta Cri mai nou![:D]

 

Cristina multumim [pup]! drum bun si distractie placuta!

Sa ne povestesti cum a fost la Dublin...mi-ar placea si mie sa vizitez orasul, dar mai ales sa aud engleza irlandezilor...imi place la nebunie...mi me pare amuzant!

 

Va pupam!

 

Mihaela&Cristian 25.03.2006id="blue">&Maria Eliana 19.05.2008id="red">

Cu toata dragostea!id="red">

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna diminetaa fetelor! Eu sunt ca dupa razboi, inca nu mi-am revenit dupa toata agitatia din ultimile zile. L aDublin a fost superb! Hotelul marfa, cu piscina cu tot ce tine de spa si toate cu acces pe de-a moaca asa ca dupa tot mersul sambata prin Dublin m-am dus si mi-am cumparat costum de baie si am tras o scaldar duminica de dimineat ade vreo ora. Uite si pozici pe aici: http://fex.insa-lyon.fr/get?k=MM10nre4LOs220ubdVp Este valabil doar 10 zile! ca am rugat o colega de la Lyon sa ma lase sa pun. Sunt franta de oboseala si am munca ca la nebuni ca vreau sa termin o mie de treburi si nu stiu cum pana la 1 iulie cand ma imbarc si plec la Lyon. Va doresc sa aveti o zi usoara fetelor! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Cristina sunt super pozele! vreu si io acolo si spa si balaceala...noi avem soare...folosim AC...facem schimb? [:D] Am facut un montej cu copiii [url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=3b0017a1548ab0f4ebe070&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]aici[/url]! Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed"]Cu toata dragostea![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta!

Va poftesc la micul dejun - nu irlandez ca este foarte gretos - continetal cum se spune pe aici!

Mihaela sa sti ca si eu mi-as dori sa fiu in locul tau cu fetita mea apropae dar asta este ... De multe ori trebuie sa ne multumim cu ceea ce se poate! Eu cu spa-ul pe care l-as da pe 10 minute macr petrecute cu Roxy si sotul meu!

Eu aseara am avut operatiune impachetarea si fetelor nu mi-a venit sa cred cate dracii am putut strange intr-o singura camera.

In fine am impachetat, am invadat toti pretenii cu cate o cutie sau o valiza de la Cristina asa ca in final am reusit si am depozitat tot. Am mai ramas cu chestiile fara de care nu poti supravietui o saptamana fara sa le utilizezi si pe care le voi pune in masina persoanei care ma va conduce la aeroport - de data asta am gasit pe cineva care sa ma duca nu ma mai duc cu taxiul.

In rest munca ca la nebuni mai ales ca s-a dat liber la workshopul meu care va avea loc in Romania exact la Targoviste si deci mai am si chestia asta de rezolvat.

Acum ma apuc de treaba ca nu mai merge!

Va pup si sa aveti o zi minunata!

Cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si poze mai noi: http://s191.photobucket.com/albums/z292/mihaser/cu%20bunicii/?albumview=slideshow Plus cafa, ceai, sirop, briosa![:D] Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed"]Cu toata dragostea![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

Sunt franta ...

L amine este ca la nebuni: munca inainte de a pleca pentru ca trebuie sa car cat mai multe mostre cu mine, trebuie sa rezolv si cu Workshopul pe care m-am mancat in fund - asa direct - sa-l organizez la Targoviste.

In fine nu va mai zic ca le aveti si voi pe ale voastre ...

La noi vremea de de raha: ploaie si iar ploaie. mai trimiteti soarele si pe strada mea!

Acum va las ca iar imi suna ceasul!

Pupici si o zi minunata!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Ica terminai si eu bagajele in care ca deobicei nu am incaput dar am noroc ca vine o colega pentru o saptamana la Lyon si ii mai las o punguta de vreo 3-4kg sa mi-o aduca. De acolo ma descurc ca vine barbatul meu pe 25 iulie la mine. Am curatat camera ... A fost nebunie ce sa va spun ca dupa ce am crezut ca am impachetat am mai facut treaba asta vreo 3 zile si abia acum terminai. Maine la 4.20 ma duce o colega la aeroport si ajung pe la 4.15 acolo. Va pup fetelor si sa aveti o seara placuta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...