Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (22)


Recommended Posts

Aoleu Lora, bine ca nu mi-a dat Eugen amenda! Stiti ce am facut ieri la Zoo? Am parcat eu masina frumos - insa mi s-a parut mie ca mai bine e s-o parchez mai in fata, de ce sa mai bat atata drum, ca locuri libere erau si mai la strada. Asa ca ma sui eu voioasa la volan si cand sa plec - nu vroia s-o ia in spate [bang] - acolo e panta si degeaba ma chinuiam eu INCEPATOARE s-o dau in spate, ea incapatanata aluneca in fata - de am ajuns sa pup un biet trabant in fund. Sa mor nu alta[bang]. Am iesit pana la urma, fara vreo zgarietura (nici eu. nici trabantul - ca nu aveam viteza, insa muream de jena) insa tot nu m-am lecuit. La plecare, parcase unul in fata mea, asa ca atunci cand am dat sa ies s-a intamplat acelasi lucru ca si mai inainte. [bang] Noroc ca m-a ajutat un sofer binevoitor si mi-a dat-o el in spate, ca acum pupasem o Dacie Break in fund. Ce mai, cu soferi ca mine e periculos! Noi azi am fost iar in parc la Ceahlau. ne-am intalnit cu Cristina (Ellinia) si dragutul de Stefan. Salutari si din partea lor. Multi pupici Cristina Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna, buna! Insfarsit am aparut si eu, in sfarsit imi merge reteaua, ca tare greu mi-a fost fara net! Am ajuns la birou si mor de cald, e o zapuseala de te termina...Si mi-e o foame! De parca n-as veni de acasa, da asa fac mereu! Si mai vorbiti si voi de sarmale, ciorbe sau mai stiu eu ce [pofta]! Noi suntem bine, suntem singurei pentru vreo doua zile, cu toata sarbatoarea de astazi, ca speram sa iesim si noi undeva, da de unde! Adriana strada de care iti spuneam e "22 Decembrie". Si noi ne-am simtit bine in parc, Lara e tare dulce! Stefan a adormit imediat, nici macar n-a mai mancat. Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/ellinia_c/my_photos http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] [:-)))][:-)))][:-)))] Adriana, esti comica! Stai linistita, ca daca incerc eu sa fac o parcare, dau peste cap toata circulatia din oras...[alcool] Bine ca nu incerc... Ellinia, bine ca mai intri si tu, ca te dadeam disparuta... Dar ce program ai tu la birou de umbli ziua prin parcuri cu Stefan? Mai fetelor, da' pe unde sunteeeeeeti???? E sarbatoare si-ti plecat sa petreceti? Eu m-as duce dupa-amiaza sa-mi iau ceva de incaltat, dar nu cred ca o sa reusesc cu Iustina dupa mine... Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am vrut sa imi iau ceva de incaltat de la Leonardo ieri dar mi-am facut o mie de nervi ca ce era mai dupa buzunarul meu erau dragute dar nu se asezau pe picior si pana la urma nu am mai cumparat nimic. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helou! Am ajuns si noi pe la 14 acasa,ca am cam umblat teleleu,daca era dupa Ana ar fi mers oriunde nu acasa [bang] e de-a dusului rau de tot,nush cu cine seamana [:D] Adriana chiar ca ai fost comica rau,bine ca nu s-a intamplat sa 'pupi' mai grav vreo masina,oricum esti curajoasa [flo] Lora pai lasa fata cu sotu' si trage o fuga in magazine,zi-i ca-i dai o recompensa mai trz [olala] Elinia ce program fain ai...vreau si eu [q]Promit sa nu mai vb despre mancare [:D] Criss pai atunci mai asteptam cateva zile,apoi facem galerie si tinem pumnii cand vei face testul [;)] Laura ce mai faci?Tot cu treaba?Ai vesti de la Iasi?? Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, eu cu parcarea oblica n-am mari probleme (ca chiar e mura-n gura), insa cu cea laterala sunt catastrofa. Cand am exersat in Iasi la scoala de soferi mi-a iesit mereu, acum insa singura, niciodata[bang] - ce sa mai! acum stiu cum e cu panta de la parcul zoologic, data viitoare parchez mai in padure. Lora, merci pt link. Din pacate in Piatra nu e nici un centru. Poate ajungem la Iasi. Mai voi vreti toate sa va innoiti? Ba pantofi, ba tricouri - hmmmm Ellinia, merci mult! am gasit pe harta strada. Si Lara doarme inca. Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora ce sa-ti spun, ma duc atunci cand am treaba sau cand ma suna seful meu ca e ceva urgent, in rest nu ma dau pe branci cu munca, ca m-am saturat de programe din astea in care muncesti zi lumina. De regula dimineata pana pe la pranz sunt la lucru dar acum cum am si cursurile de legislatie care nu se mai termina odata...aranjez si eu in asa fel programul incat sa le impac pe toate. Eu am cautat prin tot orasul acum vreo doua saptamani, o pereche de sandale, si gasisem doua magazine cu incaltaminte din piele, unul in Precista si unul in Maratei, dar cand le puneam in picioare parca eram deasupra lumii - atat mi se pareau de inalte. Mi-am si cumparat intr-un final o pereche dar nu le-am purtat inca deloc, tot zic ca trebuie sa ma obisnuiesc ar sa port tocuri da'mi-e cam greu, parca tot cu saboti e mai comod... Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://pg.photos.yahoo.com/ph/ellinia_c/my_photos http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...