Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (22)


Recommended Posts

Eu n-am niciodata intarzieri sau dureri...nimic...eventual, cand e prea cald poate sa imi vina cu 2-3 zile mai devreme...dar fara nici un simptom, nimic. Din punctul asta de vedere sunt fericita, niciodata n-am avut dureri. Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Buna dimineata! Noi ne-am trezit mai tarziu azi, pe la 8. De catva timp , Lara doarme mai mult dim.[bis] Criss, esti tare draguta. Eu zic sa mai astepti pana la 1 sapt. Apoi e sigur. Si mie trebuia sa-mi vina ieri, eu sunt obisnuita cu intarzierile. Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Saluuut ! Ieri nu am intrat ca pe sotul meu l-a apucat 'harnicia' si a incercat alt Windows care bineinteles ca nu a fost pe masura asteptarilor. Deci nu am avut calc ieri toata ziua[:D][bang] Noi suntem ok, dar am vazut ca tot ati scris ceva ieri. Am fost si plecatzi de acasa prin vizite la prieteni[:D] Si eu mai aveam probleme cu intarziatul din cand in cand, dar niciodata mai mult de 3 zile. Asta s-a intamplat de 2 ori cand am ramas insarcinata[:D] Laura am citit ca l-a operat pe tatal tau. Ii doresc sanatate si sa-si revina cat mai repede. Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Ana bine ai revenit,bine ca ati rezolvat problema si ca nu a fost altceva [:D] Criss hai ca ne dai emotii,sper si eu sa fie o intarziere de 9 luni [cool] Adriana pai si asa iti doresti bb curand....glumesc,tu oricum ne-ai zis ca ai mai avut intarzieri [;)]Eu una as fi f stresata [:D] Andreea ce faci,cum a fost ieri,da-ne vesti! Laura sanatate tatalui tau si recuperare rapida!V-atui luat sandalute? Lora ai fost sa-ti iei de incaltat,aaa sau parca ai zis ca a lucrat sotul [V] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, am fost cu tot cu fiica-mea dupa mine si cu bona, era sa darame cateva coshmelii prin Unic, cateva tejghele din alea, cred ca deja e stressul vanzatoarelor de pe acolo...unele erau binevoitoare, i-au raspuns la fiecare intrebare a ei "tze-i asta?", altele se uitau chioras strigand: nu pune mana, nu e voie! Bineinteles ca n-am putut proba mai nimic, ca alergam dupa ea eu pe-o parte si bona pe alta...asa ca mi-am luat ce-am gasit prima data...[bang][bang][bang]..tare-s proasta, ca acum deja nu-mi mai plac...o pereche de saboti, eu am vrut pentru blugi, ceva mai comod si mai lat, ca stau incaltata o zi intreaga...[bang]...sunt comozi, din piele, da' nu-mi plac...nici nu stiu de ce mi i-am luat...adica stiu, ca mi-e groaza sa mai caut inca o data, de aia...dar e bine ca-s comozi macar, merg pana la urma! Stiti si voi cum e cand cari plodul dupa tine...iei ce gasesti, numai sa scapi mai repede! Andreea e bine, am vorbit aseara cu ea, dar are concediu medical si azi...cica e-n convalescenta...[:D]... Ana, bine ai revenit! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Adriana, cand eram in concediu dormeam pana la 10 cu fie-mea. 8 e totusi o ora matinala. Noi suntem mai somnoroase![:D] Laura, multa sanatate tatalui tau! Dana, ce fain ca aveti timp de parc. Eu am un program tare aiurea si nu pot merge nini dim , nici seara! Poate in vacanta! Lora, asa patesc si eu de cele mai multe ori! Don't talk unless you can improve the silence! Mami [indecis]&minunea mea [zana] ( mai 2004) [wow] AM T'EI ANI!!!!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...