Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (22)


Recommended Posts

Dana ai dreptate nu mai am rabdare dar am sa mai astept. Oare e normal ca imi vine sa plang? Mi-am sunat sotul numai ca sa ii aud vocea. Am o stare cam aiurea. Imi vin in minte tot felul de ganduri si imi fac o mie de probleme.... Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dana, daca nu te-oi fugari eu prin tot orasul, lasa, lasa! [neand][neand][neand] N-am de gand, dom'le sa mai fac vreun bebeloi degraba. Lasa, intai sa ma bucur de-ai vostri! [:D] Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[neand], Criss, ia vezi, ca pun parul si pe tine! Crezi ca daca esti insarcinata scapi? Nu, dom'le!!! Ce-s gandurile astea? Hm!!! Tre' sa fii vesela, fata, draga, bucura-te de astea 9 luni de liniste, ca dupa vine prapadu'...[:D]!!! Valeu, acu' o sa ma fugariti voi pe mine!!! Azi sunt pusa pe bataie! [:D] Hai, cine se pune cu mine?! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora ma gandeam ca poate fetele astea gravidute ti-au facut pofta de bb [:D] Criss e normal sa fii asa de emotionata,iti dai seama ca va fi o schimbare majora in viata unei femei dar si in viata familiei,asa ca stai linistita,ai sa vezi ca va fi bine! Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by crissandrada Oare e normal ca imi vine sa plang? Mi-am sunat sotul numai ca sa ii aud vocea. Am o stare cam aiurea. Imi vin in minte tot felul de ganduri si imi fac o mie de probleme....
Felicitari si o sarcina usoara ca fulgul! In legatura cu starea ta, cred ca hormonii de sarcina isi spun cuvantul. E normal sa te gandesti la tot felul de lucruri, chiar daca esti la al doilea bb. Dar va trece si etapa asta cu siguranta! Don't talk unless you can improve the silence! Mami [indecis]&minunea mea [zana] ( mai 2004) [wow] AM T'EI ANI!!!!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar, ce ati facut la dr? Dana bantui pe aici? Uite ca sunt si eu acasa la ora asta. Maine trebuie sa mergem la vot.... Criss te inteleg perfect cu mersul la dr. Si eu as fi vrut sa ma duc imediat, dar ar trebui sa aiba macar o luna de la data conceptiei. [:D] Si de ce sa nu plangi? mai ales daca e de fericire?[pup][flo] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha ha v-ati scos!!!Poate va tine la noapte cu ochii-n tavan[:D][:D]!! Al meu cel mare s-a plicti de jucat asa ca am intrat eu o tira [:D] N-am apucat sa citesc chiar tot de oualele astea,cica sunt tare sanatoase,a mea nici de gaina nu prea vrea[bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...