Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (22)


Recommended Posts

I-am spus Andradei aseara ca nu am mai avut rabdare. A fost tare bucuroasa si a spus ca i-am facut o surpriza tare frumoasa. Pe urma mi-a pupat burtica si o mangaia. M-a emotionat foarte mult. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Criss ce sentimente placute sunt acestea...Sa vezi ce patesc cu fiimea:luni o intreaba maicamea daca stie unde este bebe mic, iar fiimea vine, pune mana pe burta mea si spune 'bebe' si apoi ma pupa pe burta. Iti dai seama ca am ramas masca amandoua.[:D][:0] Mey, dar chiar ca trebuie mers la vot sunt de accord cu Criss Dana am uitat sa-tzi zic ca tare a fost buna pizza.[:D] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criss chiar azi n-am votat,spre rusinea mea ,niciunul,eu ar fi trebuit sa merg in cartier ca acolo am inca adresa [:I],dar n-am avut cand,oricum eu nu prea le am cu politica asa ca....Te cred ca Andrada a fost tare incantata,e mai mare si oricum mai intelege ceva!Tu cum te mai simti,au trecut emotiile sau tot asa??? Ana abia astept sa apara bb-lia sa ne zici cum reactioneaza Casandra [;)]! Noi maine cred ca vom merge la tara,s-ar putea sa sfintim masina(o sa vb soacra-mea cu preotul din sat),ca inca n-am facut-o,asa ca sper ca maine dupa-amiaza sa fie frumos afara! Am plecat ca facem baitza! Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Eu nu prea am fost atentala stiri :a castigat Basescu sau nu? Are 50%+1 voturi sau nu? Eu ma simt bine daca nu stau prea mult singura. Cum raman singura cum navalesc o mie de ganduri si intru in panica. Ma doare capul si cateodata burta jos de parca mi-ar veni. Am citit ca e normal. Nu imi mai aduc aminte de la Andrada... Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criss da de unde iti vin atatea ganduri? Ca eu cam duc lipsa...[:D] adica nu am fost asa. Poate ca am fost ocupata cu greturile.[:D] Dana se pare ca azi e frumos afara. Super bine ca o sfintziti. Casandra a probat sandlutzele de 2 ori pe zi[:D] E chiar distractiva[:D] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, a iesit Base! Noi nu am apucat sa votam ieri dar a iesit asa cum am fi votat! Nu avem nici un program astazi, incerc sa fac unul. O duminica placuta tuturor, vad ca e soare! Don't talk unless you can improve the silence! Mami [indecis]&minunea mea [zana] ( mai 2004) [wow] AM T'EI ANI!!!!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns si noi in sfarsit acasa. Voi ce faceti? Cum ati petrecut astazi? A fost o zi superba... Noi am fost la Tarcau si am condus eu. E primul drum mai lung pe care il fac fara sotul meu care e la Bucuresti. Ma rog, a fost, acum e pe drumul de intoarcere. Ana ma tot gandesc cum o sa fie, cum o sa se comporte Andrada, cum o sa fiu eu... .Simt de parca as trada-o pe Andrada cu toate ca ea e bucuroasa, dar pot sa stiu cum va reactiona cand va fi bb? Sper sa ma obisnuiesc cat mai repede. Numai ca nu simt aceeasi bucurie ca atunci cand eram insarcinata cu Andrada cand toata lumea era a mea. Nu stiu daca ati trecut prin astfel de situatie dar eu asa simt. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...