Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (22)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
A, Adriana, eram cam ametita, nu-ti vazusem mesajul...scuze! Mira, voi ce ati facut ieri? Noi am fost ieri pe la tati la serviciu, prin parcul zoologic, prin parcul de la teatru, am avut o patura la noi si am stat pe iarba,...am petrecut amandoua, ca tati a fost de serviciu... Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, nu-i nimic, mesajul de dim. s-a lasat greu trimis - s-a bolcat netul, nu aparea confirmarea, de aceea am crezut ca nu se vede. Dana, o las in casa in fundul gol, mai ales ca e asa de cald. Si face singura la olita, se aseaza si face - de ma mir si eu. Vad insa ca afara inca nu functioneaza. O sa mai astept si o sa mai incerc. Voi ce planuri aveti dupa-amiaza? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana noi nu stim ce vom face dupa-amiaza,cred ca la tara,ca am sarbatorit ieri totodata ziua bunicii sotului si a uneia din nasele Anei(tot Elena si ea) Am gasit niste CD si le incerc pe DVD-iu sa vad ce am pe ele,am gasit unul cu muzica si are si niste manele mai vechi,am dat drumul si ascult la max [:D]Astept sa vina ai mei pana la mine,nu am mai iesit cu Ana pt ca m-a enervat ca nu si-a strans jucariile de jos,asa ca am decis sa aplicam pedeapsa [bang]:fara iesit afara dar vad ca nu-i pasa [q] si jucariile tot jos le am [bang] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, strange-le tu si ascunde-le de ea, sa vada ca daca nu si le strange i le iei. Eu le iau, le ascund si ii spun ca le-am dat la alt copil. Asa strange tot ce e pe jos, de teama sa nu ramana fara ele. Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, nu stiu nici eu ce facem dupa-amiaza. Ai vreo propunere? In cazul in care nu apare altceva...bunica mea e Elena, dar la ea nu-i ca la tara, e mai ceva ca la oras...nu are animale, ca v-am lua cu noi...nici nu au unde sa alerge copiii, e piatra, sunt scari in curte..e nasol pentru copii, degeaba sta la casa. Dar chiar, ai vreo propunere pt. dupa-amiaza? Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana din Tarcau erau bunicii mei care din pacate acum nu mai sunt si am fost la cimitir si am aprins o lumanare. Apoi am fost la casa parinteasca unde acum sta o matusa. A fost foarte frumos ca a fost cald si am stat numai afara, Andrada nu a vrut nici sa manance nimic, nici sa doarma in schimb s-a zbenguit toata ziua si cand ne-am intors a adormit in masina. Noi vrem sa mergem in curand, nu stiu exact cand la Sovata si la Praid la salina. Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aaa, dupa amiaza cu toata sarbatoarea voi aranja un pic prin casa ca eu imi sarbatoresc maine ziua [:D] , ca astazi sotul meu e la servici... Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut! ce fac fetele? eu in week-end am fost la suceava la ziua unui prieten si a fost f fain. am fost la un gratar pe langa siret si s-a lasat cu foc de tabara, cu cantat. marea amj au ramas peste noapte la corturi dar noi avand in vedere ca am fost operati ne-am intors la suceava si am dormit si am reevenit acolo ieri pe la pranz. mi-a cam ieist condusul pe ochi ca sambata noaptea am condus numai eu, inclusiv ieri pana acasa. si ma durea piciorul de la accelarat. am stat tot timpul cu ochii pe gabi ca sa nu i se dezlipeasca leucoplastul, ca el tot transpira si nu statea ala deloc. imi era frica sa nu se infecteze acolo asa ca am avut o treaba. acum si a mea si a lui arata f bine. mergem vineri cred la control. eu mai am emotii pana primesc rez biopsiei. http://tt.lilypie.com/Bip5p3.png - ianuarie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut LA MULTI ANI ! pt Elene si Constatini si deivatele lor. Criss durerea de sani indica o sarcina - asta-i clar. Mai ai rabdare cu greturile - pot aparea si de acum in colo[:D] si daca nu apar este super[bis][bis][bis] Dupa-amiaza sigur voi merge cu Casandra la maicamea sa o pot lasa sa se joace in voie. E bine ca nu trebuie sa alerg dupa ea peste tot, ca ma termina pe caldura asta... Adriana asa face si Casandra - in casa face la olitza, dar afara inca ii pun pampers. Dar de azi cred ca ii voi pune chilotzel. Trebuie sa am grija sa o pun eu pe olitza cam din ora in ora. Am sa-i dau si o rochitzica cred(sau poate pantaloni scurtzi)....mai vad eu. Daca tot a dat caldura, acum e mai usor. Dimineatza am rausit si am fost un pic la biserica - ca avem destui C-tini si Elene in familie. [:D] Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...