Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (22)


Recommended Posts

Adriana sunt cu amnadoi acasa,l-a adus si pe Paul,n-avea rost sa-l care dupa el,sper sa se intoarca repede ca altfel pun [sm] pe el [:D] Mama mia dar ce inourat e [bang],macar de-ar ploua,vorba Laurei[;)],fata mea inca dorme,cred ca e de la vreme,sa vedeti ce mofturoasa mi se trezeste[bang]! Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mai da ce vorbarete sunteti.... Se pare ca e gata cu ploaia. Ne imbracam si iesim afara ca imi place cum miroase... Gata, sunt mai bine dispusa. Am aranjat putin prin casa ca vam zis ca maine am musafiri si am dat drumul la muzica, am dansat cu Andrada, am facut o pizza si am mancat si sunt alt om. Mai increzatoare. Nu sunt nici prima si nici ultima cu 2 copii. Ce sa mai zica Laura cu 2 deodata? Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura e greu intradevar cand esti la servici si te gandesti la copii acasa. Nici nu te poti concentra si abia astepti sa pleci acasa ca sa fii cu eii. Asa patesc si eu cand e Andrada bolnavioara. Acum parca oricum sunt mai linistita dar la inceput cand de abia incepusem serviciul era o adevarta tragedie... Sa stii ca chiar daca ma simt mai bine tot astept incurajari [:D]. Danamai esti cazuta in butoiul cu melancolie? Sau te-au scos copii? [:D] Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ellinia esti draguta. Multumesc de incurajari. Din pacate eu nu cunosc pe nimeni care sa stea cu copiii. Poate stiu fetele... Criss[mamica]si Andrada [zana](12.09.2002) ‘Fiecare om ce-mi iese in cale imi e superior intr-o anumita privinta. De aceea, invat de la fiecare trecator’ -Emerson
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mei Dana, pai tu voiai sa te odihnesti??? [:D] Haideti la o cafea! Gata, ne-am hotarat! Azi rezervam la pensiunea Alexandra, in Mamaia. Nu mai merge nimeni la mare intre 2-8 iulie? Dana, voi cand mergeti? Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...