Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (22)


Recommended Posts

Lora...sarut mana ..uite am uitat sa precizez ( dar cu Dezbracatu'meu imi pierd sirul ideilor [alcool])....strangerea de semnaturi nu implica vreo munca deosebita ..asa ..pe la colegi, rude , prieteni ,mamicile din parc , pe la gradi ,scoala ...pe unde se poate ..sarut mana incaodata [flo][flo][pup] ---------------------------------------------------- Alessia[vampa],Dezbracatu'[nl] si Spiderman [avion] [url="http://babyklapperomania.cabanova.ro/"]Si ei au dreptul la viata...semneaza si tu [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Laura super tare filmuletzul si pozicile[:-)))][:-)))][:-)))] Noi tocmai am venit de prin parc. Alessia ne gandim si mai vorbim. Dana care-i treaba cu analizele?La Paul care mai este treaba? S-a concluzionat ceva? Ana[gravi] si [copil] Casandra
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, va multumesc mult pt sustinere. Il opereaza cel mai bine cotat medic chirur neurolog din Iasi. Sper sa nu fie probleme. Am emotii ca tata mai are si alte probleme de sanatate care pot complica lucrurile (astm bronsic, hipertensiune), desi analizele pe care le-a facut ieri au iesit f. bune. Acum mai am si cu shtrumphii o belea, ca cred ca mi-au racit un pic. Biancai de ieri ii curge putin nasul si stranuta, azi cica a inceput si Rares cu stranutatul. Am inceput sa le dau nurofen si osscilococilum. Sper sa treaca asa, sa nu se complice. Cred ca e din cauza ca i-am scos transpirati si infierbantai din masina si i-am plimbat pe baraj vreo 15 minute, duminica. Am sunat bona si mi-a spus ca i-a scos in parc, dar cum au ajuns s-a pus Bianca pe plans si tipat, ca a trebuit sa-i aduca inapoi acasa [bang]. Nu stiu ce-o supara asa tare. O fi si de la canini … nu stiu. Ai mei, dupa cum stiti, au fost f. sanatosi in general si eu ma panichez si fac ca toti dracii cand se imbolnavesc cat de putin. Laura [mamica] de shtrumphi, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/lauragosu/my_photos"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura imi pare tare rau,sa dea Dzeu sa nu fie probleme si insanatosire cat mai rapida!Nu te panica cu strumphii,e bine ca i-ai luat din timp cu oscilo si nurofen,incearca oscilo cat mai pe stomacelul gol,iar nurofen dim si seara,eu asa i-am scapat ca si ai mei au avut tentativa! Haine pt noi nu prea stiu,dar imposibil sa nu gasesti si de calitate la noi in Orion! Ana inca nu am rezultatul la exudat,azi sau maine il am,la kk a iesit bine,de fapt mai asteptam la giardia ca dureaza 10 zile de cand am dus proba,in rest,eu cred ca am ceva,dar nu grav,sigur se va rezolva [;)]Tare as vrea sa-mi fac si eu niste analize la sange dar mai astept,caci costa,cica in Policlinica un set de analize face 70RON si cica se fac corect,acuma nu mai stiu [bang]Cum a fost in parc?Mie mi-a scos asta mica peri albi pana in centru,a trebuit s-o duc si in brate ca cica ii era frig [bang][bang](dar cred ca suferea de lene) Lora,moama,dar ce fata muncitoare avem aici...eu cred ca e de la caldura [;)]O bericioaica,ceva [:D][berica] Am sa ma uit la filmulete si poze mai trz,acum treb sa plec sa o culc pe Ana! Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, de la caldura m-a apucat un somn de nici n-aud ce se vorbeste in birou...[alcool] Desteapta fiica-ta, stie ce vrea! [:D] Laura, multa sanatate strumfilor, o sa le treaca repede, ai sa vezi, ca sunt rezistenti! Adriana, voi pe unde bantuiti? Noi mergem dupa-amiaza sa-i luam sandalute Iustinei si ceva mai subtire de imbracat...cred ca o sa merg la Unic, ca are o prietena de-a mea 2 standuri cu haine pt. copii acolo si are si ea o fetita de aceeasi varsta cu a mea si o cheama tot Iustina si or sa fie si colege de gradinita...si a zis ca a adus ceva frumos...vom vedea! [:D] Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laura, sanatate si strumphilor!poate nu e nimic grav si pana maine trece. Am vazut si eu pozele - arata bine cabana si intr-adevar pisica e asa un pufulet dulceeeee Lora, noi stam cuminti in casa. Am iesit dim, cand nu era chiar asa cald. Vroiam sa-i iau Lara o tricicleta de la un magazin de langa Unic, pe Petru Rares, era insa inchis. Intre timp am platit factura la tel si-am ramas fara bani - asa ca ... Voi cand ajungeti pe la Unic, ca poate ne vedem Dana, pt. analiza la giardia ai platit ceva? Noi plateam in Iasi parca 200 de mii analizele si erau gata in 2 zile. Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana aici la Medicaltest a platit sotul 380 de mii cica,nu stiu de ce dureaza atat,anul trecut la Micromedica era 300 de mii si parca nu dura atat de mult.Aaaa ....pai toate analizele le-am platit pana la urma [bang][bang] Azi pe la 10 si ceva am trecut cu Ana pe langa Unic,imi pare rau ca nu am dat un semn,erai prin zona?? Laura f faine pozicile,daca aflii ceva de Lacul Rosu poate ne zici si noua,si pe mine m-ar incanta dintr-o sambata pana intr-o duminica acolo!Bai frate dar ce se incorda pisica aia la Bianca,ea era,nu?Parea asa de somnoroasa....cumintica foc [;)] Criss ce mai faci,nu mai dai nici un semn de viata??Cum merge cura de slabire? Lora bafta la cumparaturi,e nasol cu caldura asta,nici nu credeam ca nu aveti aer din ala conditionat acolo[;)] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A, Dana, nu e asa cald in birou, e umbra, nu bate soarele, asa ca nu e necesar aerul conditionat. In birourile unde e f. cald este aer conditionat...[:D] Ce ati cumparat din oras? Mi-e groaza sa intru in unic pe caldura asta...stiu din anii trecuti ca e jale acolo!!! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...