Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (22)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Dana, in Iasi la inceputul lunii cab astea de analize medicale faceau gratuit analizele cu trimitere de la med. de fam. Din pacate cum noi nu suntem asigurati, am platit toate analizele si i-am facut si la sange si giardia la toata familia[bang] In Piatra nu poti face la fel - cu trimitere nu sunt gratis analizele?? La 10 eram chiar la hot. Ceahlaul, ma mir ca nu ne-am vazut. lara se invartea pe langa buturugile alea care sunt pe partea hot. in spate - e haois acolo, cred ca era o terasa(2 pescarusi sau cam asa ceva) Lora, cred ca suntem prin zona pe la 5, se poate insa sa fim in parc, ca in fata la Unic bate asa tare soarele La noi in casa de bine de rau s-a mai racorit. Dim. si la pranz bate soarele chiar la noi si cu ferestrele astea inchise la culoare e o caldura mama mama[bang] Am bagat-o pe Lara in piscina aia mica a ei de pe balcon, s-a balacit acolo toata dupa-amiaza, asa e de cald. De cand sta in fundul gol (ca asaa vrea) face cuminte pisu si kk la olita. Din pacate nu pot s-o tin si afara asa[:D] Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, noi mergem cu masina pana la unic de la mine de la serviciu, ca nu o pot tarai dupa mine prin soare pana acolo si apoi sa mai vreau sa aiba si rabdare sa probeze cate ceva. Dar daca o sa avem timp cand iesim de acolo sa venim in parc, te sun. Nu promit, dar incerc. Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana asa e cum spui tu si la noi in Piatra,am avut trimitere de la medicul de fam.,poate daca mergeam la Micromedica(e pe Petru Rares,cum mergi spre Ana)reuseam sa-i facem gratuit,dar asa am ales sa-i facem la Medicaltest(in Precista) ca cica se fac mai corect,insa aia nu au asigurare,deci numai daca plateam,asa ca am ales sa platim si sa stim ca macar sunt corecte,dar cica nici acolo nu e cine stie ce corectitudine[bang] Si inca ceva,anul trecut i-am facut gratuit analizele lui Paul la Micromedica dar giardia a trebuit sa-l platim(300 de mii) ca ala nu era pe lista gratuitatilor,poate ca de anul trecut s-a mai schimbat ceva!Si cu toate astea i l-am facut si Anei,la ea iesise negativ dar la Paul a iesit ca avea giardia [bang] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by LoraG76
Ahaaa...la ce program artistic te referi, draga? Zambesti cam smechereste mataluta...[;)][?][:p] Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Hihi las la latitudinea fiecaruia [^] Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...