Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (22)


Recommended Posts

Criss sa dea Dzeu sa iasa cum va doriti!!!De ce nu esti sigura??Ai mai avut intarzieri si n-a vrut sa fie bb???Te intreb ca la mine a fost deajuns o zi intarziere ca sa-mi dau seama ca sunt [gravi] [:D]dar acum depinde de fiecare organism. Lora te-ai bagat iar in acte?? Copii astia ai mei isi fac de cap,nu vor sa se trezeasca [:(!] si avem de repetat si o poezie acuma dimineata! Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 299
  • Creat
  • Ultimul răspuns
'Neata! [:)] Criss, sa speram ca e "de bine"...sa fie "cu ochi", cum se spune...! Ianusca, dar nu mai munci atat, fata draga! Macar merita? Dana, multumesc pentru cafea! Laura, ma bucur ca sunt mai bine bebeii...si Iustina si-a dat sambata cu leaganul in fata la nasi si si-a crapat putin buza, insa nu s-a umflat, pentru ca nu a atins-o tare, din fericire...se mai intampla! Iully, bravo, felicitari! Ma bucur ca ai reusit...vezi ca orice e posibil daca stii ce vrei?! [:)] Ana, ma bucur ca bebelina e bine! Sper sa nu fie rau cu gatul Casandrei... Multa sanatate! Ellinia, fata draga, pe unde umbli??? Adriana, chiar m-am tot uitat dupa voi...ma gandeam ca n-ati reusit sa mai iesiti... Carmen, tu nu mai intri deloc pe la noi? Ionella, te-ai intors din delegatie? Mai povesteste-ne de Alex! Cum a reactionat cand si-a revazut bunica? Mira, ce mai face fetita ta? Cum sta cu nazbatiile? Pisicuta, te mai asteptam pe la noi! Stiti ce face a mea mai nou? Vrea sa stea doar in balcon toata ziua si arunca tot ce gaseste prin casa peste balcon...jos...[bang][bang][bang] ...de la haine pana la jucarii si invers... Ieri am umblat bezmetici la toate magazinele din oras...pentru nimica toata...[bang] La unic n-am gasit absolut nimic, sunt numai porcarii pline de floricele si paiete si strasuri...[alcool], de la petrodava am reusit sa-i luam doar o pereche de sandale, de la un magazin vis-a-vis de casa de cultura o pereche de pantaloni scurti si un tricou si de la tabesh (magazinul piticot) un compelu pantalon scurt si tricou...altceva n-am gasit...cica ce au de anul trecut...eu nu stiu de unde sa-i iau copilului haine, frate! Adriana, cand pleci in Austria iti dau bani sa-i cumperi si Iustinei niste haine, serios! O zi buna la toata lumea! Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!vad ca ieri v-ati conversat nu gluma! eu am fost plecata la bacau ieri, la o consultatie la o clinica de acolo si maine ma duc sa-mi scot o alunita!are si sotul meu una care il deranjeaza asa ca mergem amandoi maine. mi-am facut si analizele la medical test la bacau. am sunat aseara sa aflu rezultatele si intr-o prima faza au fost draguti si mi le-au spus dar mai ramasese hivul si hepatita c parca si au zis ca ma suna ei mai tarziu. si nu mai sunau si am inceput sa ma impacientez. cand am sunat au zis ca nu se da rezultatul prin telefon [bang]. va dati seama ce panicata eram pana la urma mi-a zis ca sunt negative amandoua rezultatele[alcool]. am fost si prin metro si selgros dar nu am vazut nimic interesant. mi-am luat o pereche de pijamele pe care le vazusem in carrfour in brasov si niste panataloni scurti. acum mi-e cam somn si ma gandesc ca daca imi da medicul de familie concediu medical si pe vineri poate chiar stau acasa sa ma odihnesc. http://tt.lilypie.com/Bip5p3.png - ianuarie 2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora, hai ca ma faci sa rad ... eu stiu ce gusturi ai tu? Ca mie mi se parea Iustina dragut imbracata si tu ziceai ca-i ca la tara. Eu nu am nimic impotriva sa iau pt. Iustina ceva, ca eu merg mereu acolo sa cumpara pt. Lara, asa imi place, ca sunt magazine mari, cu haine pt. copii de toate varstele. Mai intai insa iti arat ce haine are Lara, sa vezi daca corespund gustului tau [:D] Laura, ma bucur ca sunt copiii mai bine - si Lara si-a spart buza mai demult (a intrat cu gura in capul soacra-mii [bang]), si-a urlat, i-a trecut insa repede. Vrem si noi la bere la terasa[berica] - acum sotul e plecat pana maine la Sibiu, insa poate zilele urmatoare. Ana, sa fie o bebelusa sanatoasa! V-ati gandit la un nume?? Ieri n-am iesit dim in parc, am fost prin zona pe la Unic, pe la buturugile alea de langa Ceahlau Cred ca nici azi nu ajungem. Dana, mie mereu imi intarzie cateva zile si nu e nici un bb, asa a fost mereu. oricum, nu stiu cum e la Criss - sper sa fie de bine, vorba Lorei "cu ochi". Adriana si Lara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, de ce nu iesiti in parc? Iustina se duce cu bona. Mai iese cineva? Cred ca ele pe la 11 si ceva se duc... Da, imi plac hainele Larei, asta e gustul meu...acum intelegi? Stiu ce haine sunt in Austria, Germania si imi plac. O sa-ti spun eu atunci cam ce vreau, ca pe aici nici body nu gasesc marimea Iustinei si eu cand e frig prefer sa ii dau body, nu maieu care se ridica si ramane cu spatele gol... A, nu va spun ca toate vanzatoarele din oras ma cred nebuna ca nu-mi plac sandalele cu floricele si tricourile cu paiete...[bang][alcool] Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uitati ce [url="http://good-times.webshots.com/photo/2959973600090466212InlpBU"]rochitica[/url] i-am luat Anei duminica din Orion,normal m-am dus sa-i iau sandale dar nu m-am putut abtine,ca mi-a fost tare draga [;)]. Andreutza ce-ti veni cu alunitele,chiar asa de tare te supara?Te intreb ca am si eu o groaza dar nu le-am bagat in seama.Oricum sper sa scapati repede maine si sa nu aveti probleme,sanatate!! Lui Ana mea i-a iesit un neg undeva aproape de umar,dr de familie zice sa nu o dau cu nimic,eu insa i-am luat tinctura de rostopasca dar vad ca nu trece,nu stiu ce sa fac,m-as duce la un dermatolog sa o vada totusi,care il stiti ca e mai bun?? Abia la ora asta sunt la cafea,care mai e pe aici? Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, eu sunt aici! Hai ca mai beau o cafea cu tine! Ma uit acum ca si eu sunt interesata de rochitele...am vazut cateva frumoase tare la Amy Center, la petrodava, da' le pazeste...ma intelegi...tare scumpe sunt...6-8 sute de mii...[alcool][alcool][alcool] Problema cu alunitzele Andreutzei e ...mai mult o streseaza pe ea, cred ca i s-a pus ei pata ca tre' sa le scoata si gata...fiecare cu nebunia lui...[:D]...poate-mi da si vreo una! [alcool] [:D] Mergi la doctorita Voiculescu, eu stiu ca ea e cea mai buna. Lora, mami de [url="http://community.webshots.com/user/LoraG76"]IUSTINA[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...