Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

distribuitor produse Amway?


Recommended Posts

Rufus, suna asa de frumos cand o spui tu... Numai ca vezi tu eu am fost la 2 prezentari, tinute de oameni pe care ii apreciam si care in momentul inceperii prezentarii, parca au cazut in transa. Nu mai erau ei. Deci, eu nu mai vreau sa aud de ei. Dar, daca tie iti convine, e treaba ta. Probabil ca ai avut noroc ca nu te-au dibuit si pe tine sa iti spele creierul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui silvana_salajan
Rufus, suna asa de frumos cand o spui tu... Numai ca vezi tu eu am fost la 2 prezentari, tinute de oameni pe care ii apreciam si care in momentul inceperii prezentarii, parca au cazut in transa. Nu mai erau ei. Deci, eu nu mai vreau sa aud de ei. Dar, daca tie iti convine, e treaba ta. Probabil ca ai avut noroc ca nu te-au dibuit si pe tine sa iti spele creierul.
silvia,[:-)))][:-)))][:-)))] io sa stii ca nu m-am lasat! sa fiu spalata pe creier![alcool] Rufus are dreptate, cine vrea cumpara, cine nu, NU! Kari
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui silvana_salajan
Rufus, suna asa de frumos cand o spui tu... Numai ca vezi tu eu am fost la 2 prezentari, tinute de oameni pe care ii apreciam si care in momentul inceperii prezentarii, parca au cazut in transa. Nu mai erau ei. Deci, eu nu mai vreau sa aud de ei. Dar, daca tie iti convine, e treaba ta. Probabil ca ai avut noroc ca nu te-au dibuit si pe tine sa iti spele creierul.
Stai, ce-ti prezentau? Produse sau afacere? Ca la prezentare de afacere am fost si eu, cred ca acum 17 ani, era o filiera din Ungaria, am fost, nu mai merg in veci. Nu doresc sa intru in afacere, nu-mi place, nu mi se potriveste (si nu stiu de ce, am totusi darul de a convinge lumea), deci nu-i cazul. Asta chiar daca lucrurile s-au schimbat, au o noua abordare, m-am mai lamurit si eu de unele chestii...nu-mi place. Asta nu inseamna ca nu-mi plac o parte din produsele Amway, Nutrilite, Artistry, Satinique sau mai stiu eu care-s pe-acolo. Deci eu n-am de-a face cu nici un spalator de creere. O verisoara m-a bagat in schema ei, ca sa-mi pot deschide magazinul, i-am explicat ca, deocamdata, sunt consumator, imi fac comenzi, vin acasa, le folosesc... A, si mai e ceva (apropos de insistenta unora): i-am zis verisoarei (care e destul de avansata in afacerea Network 21) ca-mi displace modul asta libidinos de abordare si insistenta a unora; mi-a raspuns ca, in ceea ce o priveste, te suna o data, de doua ori, dar daca nu dai nici un semn ca te-ar interesa, regula e clara: te sterge din lista ei. Asa ca...depinde de educatia fiecaruia cum se comporta. [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]poze multe cu noi[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/551940014PFgtLL"]Ana a implinit un an[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/554582211ZUiOLU"] 2006[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/557637684wPafYA"]2007[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiti subiectul operei "Tannhauser" de Wagner? Pe scurt, Tannhauser isi petrece o vreme la Venus si cand pleaca ii promite ca ii va lauda frumusetea si dragostea si face asta pierzandu-si viata.... Tot asa si eu, cu Amway (si Network 21). Nu mai sunt distribuitor Amway, dar mie perioada in care m-am ocupat de asta mi-a schimbat viata (limbaj de lemn, pentru cei care au auzit o prezentare). Am citit carti pe care altfel nu le-as fi citit, am vazut oameni care mi-au placut si am inteles o multime de lucruri despre mine, despre sotul meu, despre casnicia noastra si despre copiii mei. Stiu ca suna ciudat, dar nu am niciun interes sa va mint, jur ca nu ma mai ocup de afacere, dar o iubesc si o voi iubi mereu (desi Tannhauser era pana la urma indragostit de alta decat Venus....). Am inteles lucruri simple despre oameni (si cel putin unul din aspecte imi ajuta mult aici, pe forum...).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 12 years later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...