Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

"Pentru ca te-am iubit prea mult"


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui kariguld
Citat:
citat din mesajul lui XIO Cand o persoana insarcinata se omoara si ii omoara copilul pt. o problema sentimentala eu una nu pot sa fiu plina de compasiune. "Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc "
Xio, asa vb un viitor medic???? cele doua afirmatii de mai sus, se bat cap in cap! ai etichetat-o pe biata fata, fara sa o cunosti!!!!!! ce s-a scris in ziare despre ea, nu ai nici o garantie ca e asa! atata vreme cat nu ai cunoscut-o personal, nu ar trebui sa iti dai cu parerea .... subiectul asta chiar nu-si are rostul....ce fac moderatotii???/ Kari
ASTA VI SE PARE ATAC LA PERSOANA??????? ERAM DOAR INDIGNATA CUM POATE CINEVA SA-SI DEA CU PAREREA LA MODUL ACESTA. kARI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 55
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui kariguld
Citat:
citat din mesajul lui XIO Kari, tu ai impresia ca daca eu sunt viitor medic ar trebui sa am o aura de 3 km patrati ?
ai vrea tu aura pe tine..... din pacate, raspunzi mereu numai ce-ti convine tie....ce crezi ca te avantajeaza....[:-@][:-@] Kari
SAU AICI AM ATACAT-O PE XIO?? ERA O CONSTATARE... kARI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mda..io ma chinui sa fac un bebe si aia insarcinata se arunca de la etaj.Io inteleg,n-a mai vrut sa traiasca...da cu bebe ce-a avut?In fine..Dumnezeu sa-i odhneasca si s-o ierte ! Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele. ajutati-l pe Bogdanel! http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114245
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kariguld
andira, te-ai facut cumva avocata lui XIO? citeste ce i-am scris eu si ai sa vezi, ca NICIODATA nu m-am luat de ea ca persoana, citeste prima mea postare de la acest subiect! te-ai lasat dusa de val.... de ce vi se pare atac ce am spus eu? XIO, repet, nu te-am atacat, nu am nimik cu tine ca persoana, ca om! niciodata nu te-am atacat!!! citeste postarile mele, vezi cate randuri am scris eu, si cate ai spus tu apoi.... nu numai eu am fost deranjata de afirmatia ta, a deranjat si pe altii. SI NICIODATA, DAR NICIODATA NU TE-AM FACUT PROASTA SAU NESIMTITA, cum ai afirmat! deci? cine ataca acuma? cine face afirmatii neadevarate? explicatiile tale , dupa, cum sa le interpretez??? tu chiar te-ai luat de mine, ca om! repet, parerile nimanui nu mai conteaza acuma, dupace fata aceea a murit! iar ce se spune aici, nu ajuta pe nimeni!!!! si cu asta eu am incheiat, chiar nu ma mai mir unde s-a ajuns! Kari
kari, exita mai multe moduri de a pune o intrebare , iar tu le-ai ale pe cele mai incisive. Motivul pt. care tu ai 2 randuri scrise iar u mai multe este ca tu faci atacul iar eu raspund. cand spui "ai vrea tu sa ai aura" "spui doar ce te avantajeaza","c bine ca am plecat din ro "(la topicul cu nickurile) si altele , atat eu cat si Andira ne-am gandit ca probabila i tu vreo problema cu viata mea de te legi atat si de viitoarea meserie , si de condus si de altele. Au fost si alte pers. care au avut aceeasi parere ca mine si lor nu le-ai spus nimic , si nici nu ai continuat discutia, iar pe alt topicuri nu-mi mintec sa te fi luat de ele. cand nu ai nimic cu o pers. exprimarea este alta. Si nu , n-as vrea eu sa am aura aia cum ironic scriai. "Mult mai grava ar fi etichetarea nedreapta a unei persoane pe care nu o cunosc deloc " ***Fur is for petting** http://www.youtube.com/watch?v=GewaLNZ1100 http://www.flickr.com/photos/13005458@N00/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...