Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

mai departe ...conteaza si cum!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Eu sunt noua aici, desi citesc de ceva vreme postarile de pe acest forum, si chiar zilele trecute ma intrebam: de ce oare atatea femei destepte, femei puternice in adevaratul sens al cuvantului cum am vazut aici, nu iau o atitudine?Nu ma refer la o atitudine individuala, aici fiecare stie sa se descurce, mai bine sau mai putin bine.Si eu am patit-o, chiar foarte urat, si de atunci ma tot gandesc cum si ce as putea face ca fetita mea sa nu treaca prin asa ceva pentru ca, mai nou, vad ca e la ordinea zilei sa fie copii abandonati, sa plece ba tata, ba mama, fara cea mai mica remuscare si sa nu ii mai pese de nimeni si de nimic.E tragic, dar daca nu se va umbla la cauza nu vom diminua cu nimic efectul,parerea mea.Nu stiu exact ce e de facut, ce s-ar putea face, eventual, noi mamele sa fim foarte atente la educatia copiilor nostri, nu numai d.p.d.v. al bunelor maniere ci si la educatia cu privire la celelalte aspecte ale vietii, nu stiu, dar dupa cate vad fenomenul evolueaza si eu chiar sunt ingrijorata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cum? simplu ...in doi daca e posibil,daca nu atunci doar de unul singur! subiectul este deschis ca suport pt cei care vor totusi sa mearga in doi[:D] si de mule ori se poate...alteori uite ca nu...si atunci tb sa-ti accepti singuratatea(provizorie)...si sa mergi mai departe! depinde de fiecare dintre noi daca vrem sa ne lasam condusi de "soarta" sau ne-o mai facem si singuri...ptr ca "Dumnezeu iti da,dar nu-ti baga si-n traista" Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...