Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence la apel!!!!![56]


Recommended Posts

neata!! prezenta la cafea, cola si tigara[:D]. oti , ce faci? dormi? Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]SONIA, are nevoie de noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Prezent si eu. Deja am la activ doua cafele si un pahar de cola ca am ramas fara cafea [:D] Mai, eu sunt foarte happy pentru Cristina. Am deja fetita maaare, nu mai plange cand mergem la gradinita, chiar din contra, ii place si asteapta cu nerabdare sa mergem. Chiar ma incearca asa un sentiment neplacut cand vad ca nu mai are nevoie de mine, pana acum cand ajungeam imi soptea la ureche s-o duc eu in sala, acum nu mai apuc nici sa-i spun pa dar s-o mai si pup, of of mai mai. Iar Vineri, ce sa spun, cand am mers dupa ea mi-a facut o scena de toata frumusetea, "pleaca, vino mai tarziu, vreau sa ma mai joc !?!?!" Of of. Ma bucur ca-i place dar sunt si trista putin, timpul trece si nu mai e puiul mamei lipit de mine, tanjesc dupa momentele cand are chef sa-mi stea in brate. Asta e, trebuie sa ne lasam puii sa zboare cand le vine vremea, nu? (Ma consolez singura dar zau ca-mi vine sa plang cand o vad asa independenta) [:D] Bia, si noi suntem mari fani brocoli, insa cel mai adesea il mancam garnitura la somon, c-asa am primit reteta si eu pe langa aratura nu improvizez [:D] Fug sa mai muncesc ceva, mi-am terminat tigara. [:D] Sper ca nu v-am afumat. [pup]
io zic asa: e ori asa, ori altfel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bia, mi-ar place mie sa dorm... da ioc. Ca nu mi somn. Creca ma bag cu forta in pat, poate, poate... Elvira, vezi ce iute zboara timpul? Poate e vremea pt bb2... [:D] V-am pupat, merg sa ma bag in pat sa vad ce a mai fi. O venit si puiul acasa, asa ca stau linistita. Cica se apuca de teme [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oti nu te culcasi[:D]? macar o tzara[nani]...vrei sa-ti cant[:D]? no way ca cant fals da la tzigari[:I]! io acu ma eliberai un pic la munca si abia astept sa ajung acasa sa prestez ceva de papica. musai sa fie ceva cu carne si slab ca, colegu are colesterolu mare[q], parca va mai zisai[:-@] si e musai sa dea jos. as gati la oala minune, merge sa fac un sos cu carne de vita? adik mai intai sa fierb vita si apoi sa prestez un sos rosu? hai bagati idei la castana[:D] ...mami daca nu mananc acuma, intru'-n grebla foamei!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Giuliaaaaaaaaaaa, nu pot dormi [q] Ce sa fac? Asta e. Is rupta de obo dar nu mi se inchid ochii. Parca as fi fost la nunta. Mai rau e ca ma doare gatul de numa si pe mine si pe Andrei si s-o gatat decaseptul. Tre sa il sun pe Vlad sa ne ia in drum spre casa, ca io nu am chef sa ies pe vremea asta. Ma simt ingrozitorrrrrrrrrrr. Macar de as pute faca ceva... Nu stiu, sa am si eu o ocupatie... Dar nu am chef de nimic... Cu ochii nu pot nika ca ma dor, deci nici citit nici cusut, ca mi-am gasit un goblen neterminat, si m-am gandit ca poate, poate... Da nika. [bang] Deci? Ce naiba sa fac? As iesi un pic din casa de nu mi-ar fi lene... Poate peste o ora-doua... [q][q][q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otilia , bea o cana de lapte caldut sau un ceai de tei si baga-te in pat la caldurica . Incearca sa citesti o carte/revista ... orice ... poate-poate ti se vor inchide oki . Eu asa patesc , vreau sa citesc si adorm in 5 minute . La fel cu uitatul la TV . Parca spouneai ca Vlad e in concediu de azi . Tocmai ce vroiam sa-l caut si eu maine sa merg sa-mi schimb permisul de conducere. oare e lume multa prin zona ? Unde vei naste in Simleu sau la Zalau ? Ai grija de tine ! Elvira , chiar ca e mare Cristina , din toate punctele de vedere . Si la inaltime si cum gandeste . Paula a plans dimineata dupa mine si abia am lasat-o la camin . A ramas tot plangand , mi-a fost tare mila de ea , dar nu am ce face . trebuie neaparat sa o duc la camin , k altfel e foarte obraznica si nu o primesc la scoala fara acel caiet . Sper ca maine sa nu mai planga k mi se rupe inima de ce rau face . Giulia , intra pe forum a ezidri.ro si acolo poti cere lamuriri si sa citesti retete facute in oala minune . Pe cand mai mergeti la capitala ? Mama ta e aici sau nu ? Calin cum merge cu scoala ? Sta la program prelungit , mananca acolo ? Pupici !!! Bia , te-am mai intrebat daca merge sau nu Matei la gradi si nu ai mai zis nimik . Ce mai zice Tudor de liceu ? Cum sunt liceenele din ziua de azi ? Mihaela , sper ca acum daca stau acasa sa apuc sa citesc mai multe in blog-ul tau , k imi place enorm de mult cum scri tu acolo . Acum vad ca e 4.25 si Andreea nu a a juns inca de la scoala . Ii dau un tf. sa vad daca a ramas la program prelungit si am fugit dupa paula la camin . Intru mai tz sa va pove ce si cum e la recuperare ! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetelor! Am intrat si eu sa va salut! Noi am fost bocna de raciti, si eu si Auras, si le-am dat-o si finilor. Numai Stefan e ok, de fapt el a inceput cu stranut, si i-am bagat repede nurofen si eurespal, si lui i-a trecut, insa pe noi ne-a luat la greu. Nu am fost racita de vreo 2 ani, si acum recuperez... Am fost si la examen azi la finante, dar nu m-am stresat prea tare, am aflat ca se stia deja cine va fi pe fiecare post, si pana la urma la 680 lei brut, cat imi venea salariul, mai bine stau acasa cu Stefan, ca iau mai mult. Ma interesez in continuare de locuri de munca.... Azi imi pleaca si musafirii..... Acum astept data de 26, sa ma reintalnesc cu colegii de liceu.. Va pup si multa sanatate tuturor. diana [mamica] de [patut][url="http://community.webshots.com/user/dianalaura_musat"]IANIS STEFAN[/url] 14 mai 2007 [url="http://tac.families.com/ezb/1059557.png"]Asa creste Stefan [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...