Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Salajence la apel!!!!![56]


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata!!!!!!!!! multam de cafei da si de tigara.nu-i bai ca-i in separeu, tigara sa fie[:D]. io-s beteaga de numa.cre ca facui sinuzita[bang].in puii mei ca abia dadu frigu.ce ma fac toata iarna?aseara , pe la 19 am mers pe sarmas sa-mi caut pisica .si acolo e mai rece ca in oras.efectiv mi-au inghetat urechile.deci stau in pat, si fac pauze doar de tigara[:D]. mihaela , mamaliguta o prezinti? sa ne spui si ce au prezentat colegii tai.poate ne pui si retete.am vazut pozele[flo]. olim, muica da ce harnicuta esti.io de 3 luni caut un pat ptr matei si inca nu m-am decis de care sa-i iau.uite [url="http://www.dopey.ro/masini/index.php"]aici [/url]paturile.da zau ca nu stiu care sa-l iau.parca toate-s faine, da parca nu[bang]. oti, ce faci , cioanesti si fasoleti?cum te simti azi? elvira, unde duci printesa la gradi?da ce scumpica e[pup].o poza , doua nu ne arati ? adrianaaaaaaaaaaaaa, treci la raport.venira americanii?pe unde ii plimbi? giulia, cum e casuta? ce lucrati acum? calin ce zice de noul an scolar? diana, inveti? mariaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,cum te simti? va tzuc Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]SONIA, are nevoie de noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mneata, beau si io o cafea tare azi ca mi-s somnoroasa si inca rupta de oboseala. abia astept sa ajung acasa si sa zac. da' tre sa prestez si ceva de mancare ca ce-am facut ieri s-a gatat. am facut ficatei cu multa ceapa taiata pestisori, inabusiti la tigaie. o nebunie![pofta] la casa, avansam dar foarte incet[bang], a zis bine ce a zis ca la rosu se ridica de numa', greul abia la finisari incepe. gasiram un alt constructor, asta pare mai omenos la preturi dar n-are mijloace de logistica[bang]. ma suna aseara sa-mi zica ca el se apuca de termosistem (polistiren) da' n-are cu ce aduce "schelili". acu, nu mai raspunde la telefon, iar eu ma duc cu nervii[q]! e greu fetelor, greu de tot! cani meu, a stat ieri singur acasa ca a fost cercul profesorilor si mi-a facut curat, pupa-l mama. a stat singurel pana la 11, dupa aia l-a vazut vecina (argentinianca) si l-a luat la ea sa se joace cu aia mica. cand am venit la 4 jumate era chiaun de cap[:D] , imi zicea ca e greu mamii cu bebelusii astia mici[:D] cam atat la mine, oboseala ..la greu:(( ...mami daca nu mananc acuma, intru'-n grebla foamei!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi si de la mine. Azi am fost ocupata, cu oamenii de venira sa-mi taie lemnele... Noa, or gatat pe la 12 da azi nu crapa [:D] ca cica is obositi... or veni maine. [bang] De ce sa faca 1 mil intr-o zi? Mai bine mai putin fara stres!!!![alcool][alcool][alcool] Am gatat fasolea, amu nu mi foame, abia stept sa mananc din ea. E o oala maaaare de 10 litri mai plina. Cine vine??? Hai ca am si ceapa in beci, va fac cinste la toate! [pup] Cam atata. A... de dimineata am facut cam 2 km ca m-am dus sa platesc gazul, numai sa nu aud drujba asta aci [:D] Si ma simt bine nu pot zice ca m-am obosit... Dupaamiaza o sa merg la dr de fam. Dupa concediul prenatal... daca mi l-a da ca tre sa fie cu data de 1. Sau sa nu ma duc numa maine? Ma tem ca or fi tare muuulti maine pt retete compensate, asa ca imi incerc norocul azi. Daca nu mi-l poate da, atunci o sa ii zic sa ma sune cand e gata [:D] Andrei cum o venit acasa s-o apucat de teme, ca le-or venit caietele tip, abia o asteptat. [:D] Sper sa il tina tot asa [:D] Amu zice ca a manca ceva, merg sa stau cu el, va [pup] si mai viu. Biaaaaaaaaaa, macar avu succes cautarea? [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut si eu in fuga ! Luni dupa-masa au ajuns americanii . Am fost dupa ei la Cluj , dar in drum spre aeroport ne-a sunat fratelo ca sunt in Munchen si ca au interziere 45 minute asa ca am dat o fuga pana in Real . Daca aveti okazia sa mergeti acolo , sunt preturile cele mai mici , plus ca am descoperit magazinul DM de unde , cand am fost in Germania , mi-am luat o gramada de chestii faine , interesante si ieftine , iar acum sunt foarte happy k s-a deschis si in RO . Apoi am intrat si la JYSK de unde am luat o perna cu pene de rata+gasca. Si in acest loc sunt chestii faine , este ceva imitatie de IKEA . Apoi am descoperit magazinul eurocity unde orice produs costa 3.99 lei si sunt lucruri faine si practice . De ex. mi-am luat servetele de parbriz , 50 buc. la 3.99 . Ieri am stat pe la ai mei , apoi am venit la noi acasa . Azi am fost cu paula la coafor , i-am luat si pe Lisandra si Jacob cu mine , iar colegu cu fratelo s-au ocupat de firma . Am fost azi si la radiografie la coloana . Maine aflu rezultatul . Joi plecam la HD si ne intoarcem sambata seara , iar duminica pe la 11 zboara americanii la nemti , fac escala 1 zi , apoi merg spre Chicago. De la noi cam atat . Va tzuc pe toate . P.S. Otilia , maine fac si eu ciolan afumat cu fasole si ceapa rosie stransa -n pumn cu ulei. " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, fain de voi ca v-ati shopingarit. Distractie placuta cat mai stau americanii la voi, si spor la bucatareala. Mmmm, a iesit o nebunie ciolanul cu fasole, as manca non stop. [:D] Cat despre ceapa, azi am facut una maaaare lunguiata, dar alba (mi-am adus si rosie din beci pe maine [:D] ) insa doar cu sare si batuta bine, bine in prosop. Nu mai pun ulei pe ea, si la indicatiile lu fi-miu am mancat fara paine. Cica sa nu ne ingrasam [:D] . Va astept la schimbul 3. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sara buna!!! vin cu forte proaspete ptr schimbul3. azi si eu am facut fasole cu ciolan.feciorii zic ca-i tare buna.io una nu poci manca asa ceva, desi imi place de mor, da stau in cap de dureri, plus ca ma balonez.is blonda pi tate planurile[:D]. adriana, distractie placuta si drum bun la hunedoara.pupici si sanatate lui mamuca[pup][flo] si fam matusii tale.spune-i la mamuca ca io o astept la zalau. oti, muica nu gasii mata.is tare nacajita[q].colegu m-a sfadit [alcool]ca de ce nu l-am asteptat pe el sa o scoata din masina[bang].no da azi imi facu o surpriza.cica il scoate pe matei la plimbare si dupa o ora ma suna sa cobor in fata blocului.si ce vaz ,avea in masina un catel.pui de lup .superb.m-am indragostit de el.matei e cel mai fericit.l-a smotocit de numa.i-am dus mancare si i-am asternut in casa.are doar 7 sapt.aia mari sareau in jurul lui.doamne draguti is.abia astept sa ma mut la casa sa-mi mai pot lua inca 2-3[:D].tuluai ca io-s nebuna cu cainii.tare dragi mi-s.noroc ca si la colegu . va astept...... Bimilit - soacra cu DOUA nurori[bang]! [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/?page=main"]Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...[/url] [url="http://www.helpsonia.com/"]SONIA, are nevoie de noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...