Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recommended Posts

[s]La multi ani, Doina ![s] Sanatate, bucurii, viata lunga si multa putere !
Monica sanatate multa Ruxitei [pup][pup][pup] Cuscra bafta multa la diversificare, baga si tu laptic de vacuta, ca nu are nimic, asta daca ai de unde sa cumperi. [pup] Miki parca trebuia sa mergi la doctor, sau am inteles eu gresit ?! Cum te mai simti ? Noi sintem bine, sper sa am si vesti bune, tata e acasa cu un tub prin care face pipi, dar astepta ieri sa-i dea un rezultat pentru prostata, asa ca nu prea am vesti ci doar ginduri, negre, incerc sa gindesc pozitiv, dar nu prea reusesc. Ficatul il are cica, inconjurat in grasime, de unde Dumnezeu nu stiu, ca el e slab la o scindura [bang]. Va pup pe toate, ma scuzati ca scriu cam rar, dar nu am starea necesara si nu vreau sa va mai intristez si pe voi cu problemele mele. [pup][pup][pup]
Daniela, mami de capsunica [majoreta]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url], poze in casuta galbena , [url="http://www.dropshots.com/danelutza"]filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Danelutza, [pup] suntem aici si la bine si la greu asa ca eu te astept Doamne ajuta! sa fie totul bine multa sanatate miki [pup] cam scurt dar te iert poate ai fitze de [gravi] [:D] mai dar Liana nu zise nimik...offf...asa mult astept o veste buna...sa ma bucur si eu noi am fost la dr din nou cu ruxi, a zis ca dupa parerea lui este recuperata doar 50% si ca pana marti spera sa se recupereze 100% si sa depaseasca cu bine criza(dupa mine e recuperata dar deh..el stie mai bine) de marti incolo incepem un tratament 6 luni de zile de prevenire si tratare a crizelor de astm si Doamne ajuta poate si de vindecare in orice caz mi-a spus ca este super periculos si trebuie sa avem mare grija fiindca crizele pot aparea si fara alte semnalmente si trebuie sa fim pregatiti sa fugim la spital in cel mai scurt timp [bang] va [pup] pe toate fug sa-i imbrac pe printz si printesa si sa plecam la petrecere monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari gagici. Am reusit sa scot putin capul dintre ruinele mele [alcool] si sa intru putin si la voi.Nu-mi place ce citesc [q] Cuscra te [pup] dulce.Intreaba totusi dr daca e vreo legatura intre clima si crizele astea.Poate clima noastra ii e prielnica.Stiu ca v-ar fi greu sa veniti acasa dar cum o fi mai bine pt ea.Va [pup] dulce Danelutza [pup].Sanatate multa si sa dea DD sa primesti vesti bune.[pup] Alinutza e foarte bine asa.Tine-o tot asa [pup] burtica Leano pliiiiz da un semn [pup] Mihaaaa mi-am adus aminte.Cand ai vizionat pozele m-ai intrebat cand m-am roscatzit?Acu vreo 15 ani.Tu nu m-ai mai vazut in poze pana acum ca esti cu okii numa' dupa mustatzea [:D].Nu mai zice fato nik de zugrav ca e cumnatul meu.M-a acoperit , bine ai zis, cu praf de nu cred ca exista loc in casa unde sa nu fie.[pup] fetitza ta cea mare.Si pe Robert.Nici o perla noua?Ca pe mine m-a intrebat fi-mea acum ceva timp "Mami, cine a facut lumea?".I-am spus ca Doamne Doamne si apoi m-a intrebat "De ce?" [bang] Miki burticutza tu? Mirela e bine ca ati reusit sa petreceti timp toti 3.Din cate spuneai parca sotul lucreaza mai mult si rar aveti ocazii de-astea, nu? [pup] Mihalea esti mai bine acum? [pup] Mai din ce vad eu aici azi e ziua unui copil al Doinei, nu a ei.Despre care e vorba oare?Dan?Dana?Catalin? Io urez LA MULTI ANI oricine ar fi dintre ei sarbatorit azi.Mult noroc si multa sanatate.Dar ce-i cu Doina?Sper ca ai doar probleme cu calculatorul.[pup] La mine....inca e razboiul stelelor [alcool]Am daramat , am refacut, de azi a inceput sa puna faianta.Maine si poimaine pauza, de luni iar.Am reusit sa cumpar faianta care mi-a placut,am gasit si cada pe culoarea albastru ca sa fie la fel cu chiuveta si WC-ul, am inghitit la praf de nu mai stiu, nu am facut dus macar de luni pana azi.Aseara m-am spalat pe cap la chiuveta din bucatarie caci nu ma mai puteam duce la scoala cu parul din dotare [:D].In seara asta am pus provizoriu cada si ne-am facut cate un dus ca nu mai puteam [dus] Bineinteles ca au intervenit si cheltuieli neprevazute...de ultim moment...dar asta e,cine sta pe urma ca belfera in baie? Ioooooo [:D] Hai ca m-am intins cat o zi de post, plus ca e mustacila pe-aci si are chef de conversatie.A se citi CONVERSATIE nu altceva, daaaa? [:D] Hai pupare.Am scris acu' cat pentru 3 zile ca sa ma iertati de absenta, da? [pup] tot [grup] de [vampa] Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LA MULTI ANI PUI de DOINA!..sanatate multa si bafta in viata!..asa este,azi e ziua unuia din copilasii lui Doina,eu mor de nervi ca nu mai stiu care[bang][bang]...m-a derutati cu bebelusii aia de se rostogolesc si nu treceti numele copiilor,of mai mai,[:D] DANELUTZA[pup] si sa auzim numaid e vesti bune,fii optimista!!! MONICUTZA[pup],sanatate RUxitei,sper sa fie 100%bine si sa nu ramana sechele![pup] GEORGI[pup] si tie si familiei! MIHA,[pup],mersi de reteta,vreau sa o fac azi seara,sa vad daca m'o lasa Robert[:D] MIHAELA,ufffff,ce greu trebuie sa fie cand e copilasul bolnavior,[:(]..si deci acum Mihai al tau e bine,cu astmul?...doar cand era micut a avut probleme si s-au rezolvat?..scuze dar nu am inteles prea bine...oricum eu va doresc sanatate multa...si sper ca ai rezolvat problemele cu sotul[pup] MIKI[pup],cum e burticuta? [pup] la toata gasca si sa auzim numai de bine!!! Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004) Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001 http://community.webshots.com/user/CRISMIR100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da mey am urat-o pe doina in avans... [:D] i-am mai zis si pe mess [:D] cred ca este vorba fie de Dana fie de Catalin...Dan nu-i acum [:D] vorba cuscrei care-o fii sarbatoritul sa fie sanatos si urarile raman valabile si pentru doina ca acush vine si ziua ei [:D] [pup] noi am fost la petrecere, in prima parte serbare...a fost super...ne-am distrat si-am ras...am mai iesit si noi din ale noastre(ca ultimele 2 zile am avut numai ganduri negre) [bang] monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bis][bis][bis]La multi ani, Catalin ![bis][bis][bis]

Daniela, mami de capsunica [majoreta]
[url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616"]Nasterea printesei noastre[/url]
, poze in casuta galbena , [url="http://www.dropshots.com/danelutza"]filmulete[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helou Deci pana la urma era ziua lui Catalin? Azi e si ziua fratelui meu, implineste 35 de ani [s].Moamaaaa ce-a trecut timpul....Suntem batrani deja...Eu anul asta implinesc 33 de ani....[bag] Cuscra sa va fie de bine distractia.Lasa gandurile negre [pup] Hai pupare la toata lumea.Sunt prin zona azi.Nu fac nimic.GREVA!!! Georgiana-mami de Stefania [url="http://ajutatilpedan.uv.ro/"]Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] noi desi suntem liberi toti ne-am trezit cu noaptea-n cap ruxi a mai tusit azi noapte insa mai putin ca noaptea trecuta, e cam aiurea ca se trezeste cand ii pun inhalatorul ala pentru 6 pufuri dar ce sa facem...pana marti respectam schema si-i dam la 4 ore... [bang] nu stiu cum o sa arate casa fara nici un covor, draperie perdea sau mai stiu eu ce...cred ca...o sa fie un fel de balamuc...dar asta este...n-avem ce face...sanatatea pe primul loc va [pup] pe toate La multi ani! frate de cuscra [s] sa-ti traiasca si sa fie sanatos georgico... cat despre cei 33...si eu ii fac si-i mandra de ei [;)][:D] monica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, Ah... aici am uitat sa scriu. Mooooama nu am fitze [:D]. Am fost la gine, a fost bine. Am avut 5 sapt + 3 zile, azi 5 sapt + 6 zile [:D] ( am crescut). Are 4 mm, n-am vazut mai nimic, dar ne-a asigurat ca la 8 sapt vom vedeam mai mult [:D]. Iau vitamine, calciu si acidul folic in continuare. So... trebuie sa fiu foarte atenta acum si sa nu fac efort. La noi e foarte cald. A venit vara [:D]. Acum fug la o inghetata cu soatza si misterul. Poate revin mai tarziu daca nu ma ia somnul pe undeva prin casa ( aseara am adormit in sufragerie [:D] ) Danutza, multa sanatate tatalui tau [pup] Liana ? Va [pup] pe toate [9cer]Miki[gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau! [hia] La multi ani Catalin! Sa fii sanatos! [s] La multi ani,frate de Georgi! [s] Cuscra,sanatate multa tatalui tau! Te asteptam cu vesti bune. [pup] Nu-i dau lapte de vaca mey,ca mi-e frica de alergie.Stii doar ca giner-tu e alergic,eu la fel...[bang] Nu vreau sa ma trezesc cu cine stie ce minune... Georgi,stiam ca esti roscata,dar nu asa de deschis cum am vazut acum. [8D] Miki,burticoasa...[pup] Ce-mi place sa-ti spun asa. [;)] Deja ai inceput cu aghioasele? [:D] Dar cu poftele,greturile cum stai? Monica,destul de naspa faza asta cu astmul...Sa aveti grija si la perna,sa nu fie cu puf.Daca ati merge la o salina ar fi tare bine...[pup] Va pup...Bazai prin zona pana pe la 20. [biz]
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...
Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...