Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR!!! (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

diuna, nu ti-am trimis nr omului ca efectiv il pierdusem :(.

L-am facut rost din nou, dar nu pare f serios din pacate nici asta!

Miercuri trebuia sa vina cu mobila, l-am sunat vineri, a zis ca ma suna sambata ... azi e marti si nu am nici un semn!

Pare ca ori imi iau de la Ikea ori ma consolez cu ideea ca "toti e la fel "[:D] si astept rabdatoare mobila!

 

Nicoleta ce aspirator ai vizionat? ca si eu as vrea sa vorbesc cu Mos Craciun [alcool] sa-mi aduca un aspirator ma performant!

 

Altfel ce distractii mai stiti prin Brasov.

Patinuarul din Poiana s-a deschis?(ca Radu va primi de Mos Nicolae patine)

 

[pup]

 

Eu [cafea] si Raducu [greutati] (22.04.2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey doamnelor, ce-i cu delasarea asta aici? Nu mai are nimeni nimic de zis? Chiar asa ne-a acaparat smotruiala de Craciun? Nu se poate...[V] Noi am aruncat aseara grijile la container si am plecat la concertul Feliciei Filip- Filipissima- unde ne-am delectat si ne-am lasat patrunsi de spiritul sarbatorilor pana la refuz. O artista completa si un om care pe mine, personal, ma imbie sa traiesc fiecare clipa cu bucurie! Abia astept Concertul de Craciun! M-am hotarat ca anul acesta sa fiu foarte relaxata de sarbatori si sa aloc mult, mult timp copiilor mei.Si s-o las mai moale cu stralucirea prin casa ca, pana la urma, who cares? Diseara avem program de lustruit ghete. [;)] Va doresc ca Mos Nicolae sa vina cocosat de cadouri la casele voastre si sa fiti fericite! PS: Maine vreau o lista amanuntita de cadouri primite de la toata lumea! Sunt o mare curioasa din fire![pis]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! ne-am inrots acum de la inaugurarea patinoarului din Piata Sfatului@ frumos mai ales pentru copii! Diana a fost incantata si a spus si poezii la microfon si a facut poze gratis la panoul cu pinguini! s-a amanat din cauza vremii aprinderea beculetelor si a pomului de Craciun, pentru saptamana viitoare, sambata! maine seara la 18 e concert Mandinga la Unirea Shopping Center! La multi ani Nicoleta si numai bine iti dorim! http://good-times.webshots.com/photo/2573357850103554724OulFHz?vhost=good-times
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Wow, Nicoleta, Rainbow??? Esti tareee! Daniela, care sunt tarifele la patinoarul din P-ta Sfatului? Gheata e la fel de buna ca in Racadau? Ca noi am fost aici si e chiar super! Asaaaa....Mosu' ne-a adus un munte de ciocolata, printre alte prostioare. Nu pot sa zic ca-mi pare rau, mananc si eu pe langa copii...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diuna, nu Rainbow, ca are filtru, unul fara filtru, cu filtrare in apa, puuutin mai slabut, insa tot foarte tare! Sper sa fi facut o alegere buna...

 

Intr-adevar, gheata in Racadau e faina, am mers si noi ieri (sotul si cel mare au patinat, eu si piciul, pe margine).

 

Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am mai citit pe aici, postat mai putin [:I], insa tot va iubesc, brasovencele mele dragi! (Remember, sunt cam in 31 saptamani pregnant, vb hormonii in mine! [:D]). Despre mine, sunt ok, nu prea am luat in greutate (o fi de bine?), tin si post ([alcool]), ma astept sa nasc oricand dupa 5 februarie 2009. Pana atunci... iau fier ca m-am anemiat de la lipsa proteina animala, merg la munca (mai putin azi, motive... ninsoarea [:D]), ma enervez ca nu-mi vine odata dulapul la bebe (comandat de mai bine de o luna la o firma de pe langa Faget), am diverse probleme si preocupari (nepoteii [:D])... Danybv, cumva stiu ca ai legatura cu sora mea (Apanda pe forum) Poate ne si cunoastem? [:D] Legat de concerte... mi-am luat bilete la concertul de Craciun din 21 decembrie la Sala Sporturilor (50 ron cel mai scump, vb de Gala Brazilor De Craciun)), inca nu au aparut afisele, Filipissima nu m-a inspirat.. La intrebarea mea (de ce nu au aparut inca afisele promotionale) directorul Operei (dr. Cristian Mihailescu) mi-a spus ca asa stie sigur ca oamenii vor biletele la concert, iar in momentul in care apar afisele nu se vor mai gasi bilete! [alcool][alcool][alcool] Mi s-a parut un raspuns... no comment, insa il respect prea mult, deja este o traditie in familia mea sa merg la concertul de Craciun organizat de el (am fost si la Biserica Neagra, insa nu-i acelasi lucru). Pana atunci.. pupici multi lui cfelinar si vecinei mele, aiamoni! ( ne desparte doar o curte!!!!) La Multi Ani Nicoleta, as avea ceva intrebari legate de costul aspiratorului (chit ca-i Zepter), si poate ceva impresii legate de evolutia lui! Traiasca ninsoarea! [:D] Si Brasovul! Hai ca va vreau vesele si alive la aprinderea beculetelor din P-ta Sfatului! Ne intalnim???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...