Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR!!! (7)


Recommended Posts

N-am mai ajuns in weekend in Piata Sfatului. Mama si Marina au tras o fuga la Bucuresti, iar eu am trebaluit prin casa, dar mai am de lucru la pat ca nu aveam tot ce imi trebuia.

 

Am trecut si de serbarea de Mos de la gradinita care a fost ieri. Intrebarea fiica-mi: "De ce nu mi-a adus sirena pe o vroiam ?"

Acum asteapta sa treaca si Mos Craciun si pe acasa sa ii aduca jucaria pe care si-o doreste. Noroc ca am apucat sa o cumpar. Doar ca nu mai are rabdare!

 

"We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare brasovence! nush cum de nu am vazut forumul asta pana acum, eu scriu la piersicute de iul-aug 2006...

am o rugaminte la voi: spuneti-mi si mie un gastroenterolog bun in bv...am ceva probleme cu stromacul de ceva vreme si as vrea sa ma duc la un control. am fost la Rauta la CFR acum vreo luna dar mi s-a parut cam lipsit de interes dupa care mi-a dat sa iau vitamine k e probabil de la stres [alcool][alcool][alcool]

va pup

 

Ramona si Timeea http://b2.lilypie.com/xT9Ap2.png

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] fetele... ce mai faceti?

 

Am asha o durere de cap azi ca cu greu ma concentrez sa fac ceva la serviciu!

Si Radu e racit...tuseste ca un magar...si azi avem serbare la gradi. Sper sa fie in stare sa faca fatza . febra nu are, e inca vesel, doar ca tuseste si are ceva muci.

 

Altfel ne pregatim de sapbatori, de luni intram in vacantza, mi-am luat si eu 2 saptamani de concediu..asha ca speram ca ne vom distra impreuna(tati cam lucreaza)

 

Ati impodobit pomul? Noi intentionam in weekend ..

Apropo de unde ati cumparat bradut? Anul trecut am luat unul superb de la gradina aceea de langa ceasul rau..dar am intrat ieri pe acolo si mi s-au parut exagerat de scumpi anul asta!

Un brad de 2 m , bogat , fromos, costa 250 lei....[:I]

 

Noi la patinoarul din Piata Sfatului nu am fost, dar am fost in Racadau de 2 ori... e tare simpatic Radu pe patine!

Eu stau pe margine si fac poze...[:)]

 

Noi sambata mergem la Concertul de Craciun , Magic Viena... si din pacate il ratam pe cel organizat de Opera Brasov!

 

Si sotului meu i s-a pus pata sa ia aspirator cu filtrare prin apa... si acum studiaza piatza!

Noi am mai avut unul, Platinium...bulgaresc... s-a stricat intr-o luna... de tot rahatul...Ieftin si prost!

Acu vrea ceva mai de firma... sa vedem ce va lua, l-am lasat pe el sa aleaga, avand in vedere ca el aspira ..in general

 

Ramoon, un gastroenterolog bun este Dna doctor Coman Felicia . O gasesti la policlinica de pe Livada Vulturilor .

Sotul meu a fost la ea... si a fost tare blanda cica si rabdatoare , lui i-a placut (hahaha..nu stiu daca e tanara)

Acum serios: ne-a fost recomandata de o asistenta medicala...

 

Azi la serbare va veni si Mos Craciun... si sunt tare curioasa de reactia lui Radu. La ptrecerea de sambata data de firma sotlui, a plins si a fugit de Mos, declarad tare ca e tare urat mosul.. si ca nu-i mai trebuie nici o jucarie.[:D]

 

Scuzati stilul haotic de a trece de la una la alta, dar v-am zis ca ma doare un cap de mor!

 

Eu [cafea] si Raducu [greutati] (22.04.2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE! eu sunt inca la job dar Diana e in vacanta cu tati deja, ieri a primit patine de la Mosu, in avans (noi asteptam sa ne de-a Mosu banii!!!) si azi a fost tati cu ea la patinoar (prima oara in viata ei!) si se pare ca fata s-a descurcat excelent (fara ajutor, a cazut o singura data) si asa ca patineaza (stia sa mearga pe role) si e in culmea fericirii!
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=126360&whichpage=12"]PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in 24 Decembrie, ora 13. [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Va pregatiti de sarbatori? Smotru, carnati, caltabos? Atunci se explica absenta de la subiect... Ligia, ce aspirator a ales sotul pana la urma? Sotul meu a gasit brad frumos la Brico, 70 ron. Si chiar e frumos (nu prea miroase, nu cred ca e romanesc...) http://good-times.webshots.com/photo/2199716940103379982AjtDdm Eu astept Craciunul, desi cadoul l-am primit... imi va mai aduce Mosul cate ceva, dar deja stiu ce [:)]. Vreau sa vad reactiile copiilor, este primul Craciun al lui Matei! Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am intrat sa va urez : [pegeam] In prag de Sarbatori, cu pacea, lumina si caldura in suflet, va doresc sa aveti parte de zile minunate, de un Mos Craciun darnic si bun, sa va bucurati si sa asteptati cu nerabdare anul ce vine, un an mai bogat in impliniri, mai inalt in aspiratii si plin de succese. Va doresc : Sarbatori fericite!id="red">id="size4">id="black">[pegeam]

 

danybvid="blue">

Mamy de [bb] Mariaid="red"> (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andreiid="blue"> (21 Martie 2006)

 

Album poze id="black">id="size2">

 

 

 

mirelaionutid="red"> nastere usoara si bebelusa sanatoasa [majoreta][majoreta][majoreta]id="size3">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...