Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR!!! (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

la multi ani si de la noi! nu am mai prea intrat, am fost tare ocupata cu un stand pe care l-am avut la itc, apoi cu sarbatorile... si peste toate nevoia de a schimba dr pe ultima suta de metri, ca d-na antonya nu mai asista nasteri la maternitate, ci numai la eva, unde nu imi permit... am reusit sa ajung cumva la podasca, se pare ca din 5 ma va interna din cauza problemelor cu tensiunea... sper ca sunteti bine toate, pupici si un an nou mai bun decat 2008! diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dianabv
la multi ani si de la noi! nu am mai prea intrat, am fost tare ocupata cu un stand pe care l-am avut la itc, apoi cu sarbatorile... si peste toate nevoia de a schimba dr pe ultima suta de metri, ca d-na antonya nu mai asista nasteri la maternitate, ci numai la eva, unde nu imi permit... am reusit sa ajung cumva la podasca, se pare ca din 5 ma va interna din cauza problemelor cu tensiunea... sper ca sunteti bine toate, pupici si un an nou mai bun decat 2008! diana
Imi pare tare rau sa aud ca nu te simti prea bine, eu iti doresc sa-ti ajute Dumnezeu sa nasti cu bine si sa fiti sanatosi tu si bebe [ruga] Nastere usoara [majoreta] te pup [pup] si ai grija de tine danybv Mamy de [bb] Maria (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andrei (21 Martie 2006) [url="http://community.webshots.com/user/danybv?vhost=community"] Album poze [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dianabv, sanatate multa si sa duci sarcina la termen! hai ca iti facem galerie! Danybv, mai esti la Brasov??? mie asta seara abia mi-au plecat musafirii. Maine sunt libera, daca mai esti aici poate ne vedem!
[url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=126360&whichpage=12"]PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13. [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sarcina usoara, Diana, si mult noroc![flo] un vot pentru nepotica mea, Yoyo, va rog: http://www.lumeaemica.ro/?m=concurs&id=3&app_id=17074 ca si pentru pozele care va plac in mod special[:)] poate transmiteti linkul si altor cunostinte ale voastre?!? http://media.bigoo.ws/content/gif/bugs/bugs_1.gif Cristina[pup] "Insistons sur le développement de l'amour, la gentillesse, la compréhension, la paix, Le reste nous sera offert ." Mère Thérèsa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Fetelor, suntem incremenite de o saptamana! Brasovul e oras mort? Haideti doamnelor, ce mai faceti, unde mai umblati...? S-a terminat vacanta. Cum se mai distreaza copiii nostri? S-a deschis un nou spatiu de joaca, in Magnolia, nu e big deal, dar e ceva...Mie tot la Eliana mi se pare cel mai fain! de parca ar conta unde-mi place mie... Astept veeeestiiii!!! Sper ca anul nou v-a inceput tare bine!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum arata spatiul de la Magnolia ? Unde e Magnolia ? Cred ca fiica mea ar vrea sa vada ceva nou. La Macromall mai e spatiu de joaca ? Ca auzisem ca s-a desfiintat. Mai sunt dinozaurii ? Noi am fost duminica la patinoar la Olimpia (unde sunt terenurile de tenis de langa Poarta Schei). A fost foarte fain, mai ales ca la ora 12h cand am fost noi tocmai venise soarele pe patinoar si era plin de copii cam de aceeasi varsta, care invatau sa patineze. Nu era periculos pentru ca nimeni nu patina cu viteza. Inca nu imi vine sa cred ca s-a terminat vacanta/concediu. Imi e tare greu sa ma adaptez din nou la serviciu, mai ales la trezirea de dimineata. "We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[wow], Sanziana, unde e Magnolia??? La Carrefour Expres, la intrarea in Racadau, intre Muncii si Carpatilor, unde se vor construi acele minunate blocuri inalte...Acum sti? Spatiul e ok, tobogane gonflabile si dinozauri asisderea si niste monitoare nu's pen'ce, desene sau play station. Mie, personal, 5 lei 1/2h nu mi s-a parut ieftin. Eu am doi,inseamna 20 de lei pe ora ca sa se dea pe tobogan...Hm...Restul cam cat costa? Eliana era, ultima oara cand am fost, 6 lei ora. sau poate am devenit eu carcotasa de cand au crescut copiii...? Asteptam sa ne povesteasca Nicoleta de Macromall, l-au reamenajat. Nicoleto, la multi ani puiului tau Stefan, sa fie sanatos tun si un pic cumintel! Noi ii dorim distractie placuta![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...