Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR!!! (7)


Recommended Posts

Asta e cea mai calduroasa zi ? Ca pana acum am inghetat din greu pe afara. [xx(] Dar soarele e frumos, macar imi ridica moralul. Se mai poate naste undeva in apa pe langa Brasov ? Si eu as fi vrut sa nasc in apa, dar n-a fost sa fie. Blackgirl0, sa nu exagerezi cu oboseala cand te ocupi de conserve. Bebe e mai important decat orice castravete [:D]! Eu pe la 5 luni am schimbat apartamentul si am mutat o masina de spalat. Se pare ca nu a fost o idee prea buna, ca dupa aceea mi s-a muiat colul (iar intr-un final am nascut prematur). Emyemy Brasovul te asteapta cu drag sa te intorci impodobit cu struguri. E plin de struguri prin piete, ca doar e timpul lor. La Praga sunt struguri ? Ce soiuri ? Ligia13, la ce iti trebuie bucatarie cand s-au inventat restaurantele ? [:D] Nici nu mai faci mizerie acasa si e mai comod. Danielac, am mai gasit niste after school pe net: ELITE din Brasov, Brasov e-mail: afterschool_proctocolinstruments@yahoo.com - telefon: 0722.226898 - tel / fax: 0368.409235 Persoana de contact: prof. George Trif Scor: 5.5 (2 voturi) - se pare ca aprecierea nu e foarte ridicata, dar cine stie, totdeauna e subiectiva. BRA & BRA GRADINITA SI AFTER SCHOOL Brasov ioana.dontu@yahoo.com Telefon: 0732446688 JOY ART AFTER SCHOOL centrul civic, Bd-ul M. Kog#259;lniceanu 19 Telefon: 0724223511 Liana O#355;eleanu "We can do no great things - only small things with great love." ("Nu putem face lucruri mari – doar lucruri mici cu multa dragoste.")Mother Teresa (1910 - 1997)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Servus fetelor [hia] Ma bucur tare mult ati inceput sa fiti mai vorbarete [:)] Eu am fost la Brasov in acest weekend care a trecut dar am avut foarte multe lucruri de rezolvat si la parinti nu am vut net ca poate am fi reusit sa ne vedem undeva in parc cu copii , bine ca si vremea a fost urata [:(] poate data viitoare ne vom cunoaste . Am cunoscut-o personal pe Danielac este o tipa foarte draguta si are o printesa tare frumoasa, cuminte si isteata [:)][pup] blackgirl0 felicitari pentru bebe mic din burtica, sa-ti dea Dumnezeu o sarcina usoara si bebe sanatos [flo] Pup toate fetele si aveti grija de voi si bebei [pup][grup] Am pus cateva poze facute acasa , le puteti vedea incepand de [url="http://good-times.webshots.com/photo/2458855800102505781YhzKUk"] AICI[/url] danybv Mamy de [bb] Maria (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andrei (21 Martie 2006) [url="http://community.webshots.com/user/danybv?vhost=community"] Album poze [/url] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2685810500102505781KXBrdh"] De Ziua Marinei[/url] [marinar]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sanziana, se poate naste in apa nu pe langa Brasov, ci chiar in Brasov (la Eva). Am grija, si chiar daca nu sunt eu atenta cu mine, ii am pe restul familiei. Cfelinar, pana la urma va mutati cu totii in Bucuresti? Intelesesem ca sotului tau i s-a oferit ceva de lucru acolo, ti-ai gasit si tu intre timp? Dany, v-am vazut pozele! Frumosi copii ai, insa am ramas un pic descumpanita ca tot te aud ca ti-e dor de Brasov si ma gandeam "De ce nu se intoarce fata cu intreaga familie in orasul natal?". Pe urma am vazut poza cu sotul tau imbracat in straie preotesti si mi-am dat seama ca preotii depind f mult de locul unde primesc parohie. Frumoasa meserie si-a ales sotul tau! [flo] Poate il intrebi daca eu fiind catolica si tinand toate posturile de peste an (cele ortodoxe [:D]) pot sa ma impartasesc la ortodocsi, mai ales ca se prevede ca "asta micu'" va fi tot ortodox (dupa ta'su). Desi noi inca mai "discutam" botezul. [alcool][alcool] Multumesc tuturor fetelor de gandurile bune! [pup] Cred ca mai este o graviduta (grace30 daca nu ma insel) si am numarat cel putin 3 mamici de [bibe] pe aici. Deci am cu cine ma "sfatui"! [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Blackgirl, multumesc pt raspuns, intr-adevar de dr Martinescu ginecologul vorbesc ... eu am ajuns la el ca nu cunosc prin brasov, mi l-a recomandat cineva cand eram in maternitate (am fost internata 3 zile) si nu sunt 100% convinsa ca e ok... pe de alta parte nici n-am alta recomandare ... spune-mi , te rog mai multe.... eu am si gemeni si se zice ca sarcinile cu gemeni sunt mai problematice... Felicitari pt bb - acum am aflat si eu ca esti [gravi]. In legatura cu poftele ... am avut si eu pofta de dovleac, mi-am luat, l-am copt...am luat o gura si acum nu mai vreau sa vad dovleac in fata ochilor....[:D] Va pup [gravi]http://bd.lilypie.com/Qph4p2.png mami de [bonjovi]Petru Alexandru (16.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Grace, eu ti-l recomand pe dr. Podasca, am nascut cu el, este un medic suuuuuper, insa cam ocupat in ultima vreme. In rest... vreme frumoasa azi! Eu l-am inscris pe Stefan la ski, sper sa fie bine, am hotarat sa incercam sa vedem daca ii place sa mearga si la inot cu aceeasi trupa (cu copii din grupa lui de la gradi), ca nu mai reusim sa il ducem noi si ar fi pacat sa nu mearga, mai ales ca e si vremea ok... va merge tot asa, de test, si in drumetii... Sper sa fie bine. O dupa-amiaza placuta sa aveti. Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Bransovencelor![hia] Sanziana, la Praga sunt struguri cu bobul mare dar fara gust[xx(].Nu prea ma pricep la soiuri,dar cred ca sunt din aceea care se gaseste si la noi, "struguri de masa". Dany, frumoase poze[flo] imi faci pofta prea tare de Rom[:D]. Blackgirl0, am sa iti povestesc cat de usor am nascut eu si cu cine. Am vrut sa nasca aici in Praga dar nu s-a putut,dar a fost mai bine asa[cool]. Cfelinar, am inteles eu bine, ne parasesti? Sper ca mai tinem legatura.Pupici de la Cezar pt Andreea si Andrei [pup]. Va doresc o zi frumoasa si calduroasa!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...