Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR!!! (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

In ordine... Grace, la fel ca si Nicoleta ti-l recomand si eu cu multa caldura tot pe dr. Podasca (insa foarte ocupat din pacate) sau pe dr. Anastasiu. Sunt tinerei amandoi, entuziasti, stiu meserie si mai ales au experienta cu sarcinile gemelare! Felicitari pentru bebei, mai ales ca la tine vad ca ai deja un copilas! [pup] Ce mai? Esti o mamica fericita! [olala] Legat de dr. Martinescu il cunosc decand era inca rezident si... cam atat. Poate era inca la inceput de drum, insa nu stiu cata experienta are. Tinand cont ca ai totusi gemeni... Mai insista, poate ai totusi noroc! [pup] Nicoleta, succes micului sportiv! Si inot, si ski... Mai are timp de joaca? [:D] Emy, astept povestea ta! Deja ai toata atentia mea! [flo] Am inteles ca strugurii sunt "acri" in Praga, da' mustu??? [:D] Restul fetelor, multi [pup] si o seara cat mai placuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hi! Nicoleta, eu am nascut cu Dr.Podasca este un dr de miliarde.Cum spunea si Blckgril0 este foarte ocupat si are foarte multe pacinte. Cand mergeam la cabinetul lui trebuia sa ma inarmez cu foarte multa rabdare, si daca mai aveam si ghinionul sa mai aiba si vreo nastere avea de stat nu gluma[bang].Cand am nascut eu,era foarte glumet ca intotdeuna[:D] Blckgril0, nu am gustat mustul de aici[:D][:D] O seara frumosa si somnic pufos[pup]!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, dragele mele! Ce zi frumoasa e azi!!! Ieri am cumparat bilete de avion... din nou, in mai putin de 4 luni!! Nu va doresc sa fiti in pielea mea!!! Plecam din nou (sf lui octombrie)!!! Iarasi bagaje!!! Sentimentele sunt amestecate de tot!!! Numai Andreea e foaaaaaarte fericita!!! De data aceasta chiar ca nu mai e timp de dus-intors. Plecam mult mai motivati, suntem foarte siguri ca am facut alegerea cea buna cu 5 ani in urma!! [pup][flo], Cristina "Insistons sur le développement de l'amour, la gentillesse, la compréhension, la paix, Le reste nous sera offert ." Mère Thérèsa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Cfelinar![hia] Ne pare rau ca treb sa va intoarceti in Canada, poate asa este mai bine si acolo este locul vostru. Te inteleg bine prin ce treci si eu am fost la fel.Cand am plecat din Praga la Bv stiind cat de bine a fost, plus ca ma obisnuisem. Si la intoarcere in Praga, parca s-a rupt ceva din mine cand a treb sa las fam, prieteni si toate lucrurile mele dragi. Eu sper ca o sa va fie mai bine acolo decat in Rom.Orice lucru rau are si o parte buna. Va doresc o zi frumoasa![pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare! Sanziana, saru mana, le-am vazut! Deocamdata am gasit o doamna foarte draguta si amabila care sta o i-a pe diana de la scoala si sta cu ea pana vin eu... sper sa fie bine si in viitor! temele le face cand vin eu la 17. Emy sanatate puiului mic! Dany unde esti? Nicoleta, ce face Matei azi? Stefan e la gradi? ma gandeam sa ii ducem din nou la inot de sapt viitoare... poate va duceti in we voi la Paradisul acvatic si vedem daca e se poate s aii ducem acolo, ar fi mai aproape... http://good-times.webshots.com/photo/2573357850103554724OulFHz?vhost=good-times
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici dincolo nu-i perfect, doar de aceea ne-am intors, acolo ai insa altfel de neajunsuri, macar nu ai grija zilei de maine, care-i asa de apasatoare aici in lipsa unor salarii f bune... Preturile au luat-o razna de tot, in Bucuresti sunt chiriile mai mari decat la Toronto, in conditiile in care salariile nu sunt la nivelul acelora. Am cheltuit mult mai mult decat ne-am asteptat noi ca vom cheltui! Vom duce iarasi dorul... insa macar acum stim ca altfel nu se poate. Altfel spus, dintre 2 rele o vom alege pe cea mai putin rea. Eu sunt o fire optimista si asa vreau sa raman. Orice problema are o rezolvare, chiar daca nu perfecta intotdeauna. Fiti si voi optimiste si cu zambetul pe buze, este ceea ce ne ajuta sa trecem peste ce-i mai greu, mai ales cand aproape toti cei din jur au uitat sa mai zambeasca! http://www.zmelifetips.com/wp-content/uploads/2008/03/optimism-784009.jpg Pe de-o parte ma consider foarte norocoasa pentru ca am lucrat vara aceasta la FTK, macar toata lumea era zambitoare acolo!!! (Nicoleta, nu lucrez si nici n-am lucrat la afterschool.) Plecam spre Oltenia acum! Va pup, Cristina "Insistons sur le développement de l'amour, la gentillesse, la compréhension, la paix, Le reste nous sera offert ." Mère Thérèsa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, imi pare rau ca ati fost nevoiti sa ajungeti la concluzia asta! [q] Te cred ca va este foarte greu, nu am fost niciodata in situatia voastra, dar macar voi aveti o alternativa. Si curajul necesar pentru a o lua de la capat in asa de putin timp! Orice hotarati este bine, atata timp ca sunteti o familie [pup]! Fruntea sus si lucrurile trebuie sa mearga bine! Doamne ajuta! Emy, banuiam eu ca tot cu dr. Podasca ai nascut! [:D] Nu a ratat nici una dintre prietenele mele, nici macar pe mine Sa ai parte de-o intoarcere cu noroc in Brasov! Restl fetelor [pup]! Sunt din ce in ce mai trista cand vad ca in tara asta numai avem parte de sanse!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...