Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul BRASOVENCELOR!!! (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata, brasovence! noi intram mai rar pe forumul asta, dar acum cautamn ceva si am dat de voi, am descoperit ca o cunosc pe danielac[pup, asa ca ma gandeam sa va salut! eu am un baietel de 9 ani si 4 luni, Theodor Arom, si o fetita de 7 ani si 7 luni, Patricia-Osana. Amandoi sunt la Sc.27. Si asteptam ca la inceput de februarie (speram ca nu mai devreme) sa apara pe lume domnisoara Dorothea Maria. din pacate sarcina asta e cu mari probleme, sunt nevoita sa stau numai la pat asa ca... butonam cat se poate! pupici brasovencelor! diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pupici! pe noi tocmai 'ne-a lasat' bona (a plecat in Italia la fii-sa). Stie cineva vreo doamna disponibila sa fie bona? (noi stam in Racadau si Petru are 1 an si 10 luni). Deocamdata sta soacra-mea cu noi (sa aiba grija de copil) si abia astept sa gasesc pe cineva [flo] Mercic [gravi] http://bd.lilypie.com/Qph4p2.png[baietel] [fetita] mami de [bonjovi]Petru Alexandru (16.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

@dianabv, nu cred ca ne cunoastem, dar cred ca avem o prietena comuna, mamica de gemeni...? Iti dorim ca sarcina sa ajunga la termen fara probleme majore, si sa fiti sanatosi! @danielac, si eu te pup. Nu mai am nici o veste de la tine, dar nici tu de la mine in legatura cu ce m-ai rugat[flo]. Scuze! Ce mai face Diana? Va doresc o zi frumoasa, ma duc ca ma zoreste a mica, pleaca la scoala.Pe curand!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! ma scuzati ca nu am mai intrat d emutla vreme aici, am avut o perioada super aglomerata si urata... Diuna, multumesc de intrebare, Diana e bine, cu scoala e ok, ii place de doamna tare mult si din cate am intelels si doamnei ii place de ea... mi-a zis intr-o dimineata ca atunci cand se uita la Diana se inveseleste! Daca ajungi la scoala la doamna in vreo zi sa o saluti si din patea mea, ca eu o vad foarte rar! Legat de problema d ecare te rugasem, nu e traziu nici acum, s-ar putea sa am nevoie in curand... daca doamna care sta cu Diana (o doamna super super) va pleac pentru o perioada la fiul ei in alt oras... asa ca neaparat as vrea sa am solutie! Dianabv, te salut si eu! ma bucur ca ai dat pe aici, si te rog mai intra si da-ne vesti, cum merge sarcina! Nico, ma bucur pentru Stefan ca are asa activitati! diana a fost acceptata la un curs de dans sportiv, (dupa 1 sapt. de probe, deoarece cursul incepuse de 1 luna) si e tare, atre fericita! cursul se desfasoara al Palatul Copiilor, de pe Saturn, dar apartine de scoala de dans Step-by-Step! http://good-times.webshots.com/photo/2573357850103554724OulFHz?vhost=good-times
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Diana, bine ai venit si sarcina usoara iti doresc! Grace, si noi am avut o bona, m-a lasat cu o luna inainte sa nasc... [bang] Si nu, nu stiu nicio bona, ca as lua-o eu. Daniela, ma bucur ca Diana a fost acceptata la curs, stiu cat isi dorea! Cum mai este la Palatul Copiilor? Ca acum ceva timp as fi vrut sa il duc si eu pe Stefan la niste cursuri acolo, m-am dus si arata cam ciudatel... Stii cumva ce alte cursuri se fac acum? Sunteti bine, sanatosi, da? Baietii mei sunt bine, mai au putin si vor fi foarte bine, Stefan lipseste de martea trecuta de la gradi, cred ca il duc abia luni... sau poate nu, ca pleaca bunica atunci... Poate miercuri... Asta este, important acum este sa se recupereze pe deplin, sa nu ne trezim cu altele pe cap... Sanatate si mai vb. Nicoleta, mami de Stefan (27.01.2003)si de Matei (25.04.2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dragelor revenit din vacanta ! tusesc si toate alea de raceala .....efectiv nu pot scoate o propozitie intreaga , poate aveti un sfat de tuse ..... sper sa imi revin totusi ! va pupez si revin in fortza D cfelinar : ma bucur ca ati ajuns ok ! [url="http://tickers.baby-gaga.com/t/bunbunard20061129_-8_P.png"]BeBelusca[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumim de primire! diuna, cunostinta comuna e coca?[:)] daniela, ma bucur ca diana e ok cu scoala! noi cu sarcina tot asa, la pat, cu sangerari, tensiune mare, colul scurtat si moale... de cand nu ne-am vazut (daniela) mi s-a mai desprins o data placenta... e bine ca la morfofetala s-a vazut ca avem o domnisoara perfecta, era dezvoltata f bine! asa ca speram sa stea cuminte acolo pana la inceputul lui februarie, cand ar trebui sa iasa la lumina! pupici diana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...