Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad (107)


Recommended Posts

La frecventa cu care ne intalnim numai noi fetele putem sa-l sarbatorim si pe 150. Ce-i sigur ii sigur![:D] Tre sa ma duc si eu cu Vlad la doc, sa ii asculte plamanii si caile respiratorii, ca la cat a fost cu muci n-ar fi mare lucru sa fi facut ceva complicatie... Deci vineri seara la bowling! Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Noi n-am dus-o azi pe Daria la scoala. In rest sunt hapy. Fina lu mama care are restaurant in Pancota a trecut azi si mi-a adus sarmale. M-am scos cu masa de pranz. Am si intrebat-o daca nu vrea sa ma infieze[pofta]. Revin cu raspunsurile poate mai pe seara. I-am povestit lui Susu de Vladut si mi-a zis " si cata dreptate are!" Ok pe vineri. Gabi esti acasa? Cum v-ati trezit de dimineata? Daria- 29.01.1999[zana];Alex - 07.02.2003[bonjovi];Matia - 31.10.2006[copil];Victor -28.03.2008[bb]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui adablackcat
No, azi nimeni nu baga un ochi aici in timp ce-si bea cafeaua? Sau baga ochi dar nu si cuvinte?[:D] [q] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Eu subscriu aici [:D]numai fara cafea.Cafeaua o beau acum,fara cofeina. DidiAnda nu stiu endocrinolog,dar vad ca te-au ajutat fetele. Clau nasol de Raul si de Clau.Cum a facut pneumonia?Ce mai face soara ta?nici un semn de bb? Flavia cumnata ta ce mai zice?stie ce va avea? Ada ai avut dreptate ,in carrefour e libraria Alexandria nu Diverta.De ce a facut scandal Vlad dimineata? Miha ce mai face Daria?tot balet,pian,etc?pianul il face tot cu d-na aceea de anul trecut?Vechea profa e in CIC si ea,are o fetita cu 2 luni mai mica decat Serban. Edit:A adormit Serban in bouncer si tre' sa-i tai unghiile inainte de a-l pune in patut.Urati-mi succes Carmen cu [hippi] Melania Ioana(14.01.2005) si [bebic] Serban Andrei(11.06 2008) [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Am intrat repede pe forum pana se trezeste Ade. La ce ora vineri seara? Nu stiu sigur daca vin, va zic zilele urmatoare, s-ar putea sa am ceva program. Miha, multa sanatate Dariei![pup] Mi-ai facut pofta cu sarmalele, mai ales ca mor de foame.[pofta] Clau, sanatate si lui Raul! [pup] Foarte multi copii sunt cu pneumonie. Ada, la mamografie iti face radiografie a glandei mamare (raze) si la ecografie ii ca si la eco abdominal(nu-i cu raze, ii cu ultrasunete), no sper c-ai inteles ceva.[:)] Carmen, succes la taiat unghiute! [:D]
[vampa]Alina cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][pis] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ada probabil ca ai dreptate.Nu stiu de ce mi s-a parut ca tu,vorbind de carti,ai mentionat ceva de libraria din Carrefour. Oricum citind din urma nu cred ca v-am multumit pt raspunsurile vis-a-vis de alaptatul la cerere. [:D] Am uitat sa va spun ca azi l-am surprins pe Serban intorcandu-se de pe o parte pe alta si cred ca-si descopera si vocea.In cazul asta siiiiiiiiigur Mela e responsabila. Am reusit sa i le tai.Doamne ce speriat de bombe e Serban.Atata a tresarit si si-a deschis ochii.Saracul ,iarasi,siiiiiiiigur de la Mela i se trage.Atata tipa langa el si mai nou il trezeste asa,ca ei ii e dor de el si vrea sa-l pupe. Carmen cu [hippi] Melania Ioana(14.01.2005) si [bebic] Serban Andrei(11.06 2008) [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabitzica
Clau imi pare rau ca Raul e "magarus". de ce nu l-ai sunat pe "homeopatila"- VORBA MIHAELEI [:D]
primu a fost homeopatila, dar dupa seara de sambata am renuntat pe jumatate la formule ca mi-a fost frica sa nu faca ceva la plamani. Homeopatila [:D] e primu pe care-l sun [olala] trebuie sa-i facem o vizita saptamana viitoare ptr schema de imunizare. Ramane pe vineri?? Alina, nu Raul e cu pneumonie ci Clau care numa el stie de unde a achizitionat-o...nu l-o fi acoperit draguta [:-)))] hai ma Alina ce intalnire e aia fara tine?? [nervo] Miha si eu m-am scos sambata [:D] Vineri cand a venit tati cu Raul mi-a adus sarmale facute de mami [pofta] Carmen, oare Diana nu poate veni la intalnire? tu te incumeti? [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...