Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad (107)


Recommended Posts

ioiiiiiii si noi avem probleme din cauza lu Ben10 si Titanii (care trebuie sa recunosc imi plac si mie). Week-end-ul asta cred ca am luat vreo 15 Cheetos (pe care ii mancam io si Clau ca lu Raul nu-i plac) ptr tazo-urile din ele...daca completezi un album si-l trimiti nu stiu unde primeste un ceas BEN 10 (daca n-ar avea vreo 6 bucati ceas BEN10as intelege) Si in Austria singurul lucru pe care l-a vrut a fost un ceas BEN10. A fost scump (vreo 25 de euro) dar intradevar fain, mult mai fain decat cel pe care l-am luat de pe crazytoys. Adevarul e ca si noi parintii cateodata suntem cam truli [alcool][alcool][alcool] Toata vara nu s-a prea uitat la TV ca am avut grija cu totii (chiar si mami si tati) sa-i umplem timpu cu altceva, dar acummmmmmmm [bang][bang][bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ioi si tu Brutus??[:D] Si noi am luat Cheetos azi ca a vazut copilu reclama la gradi si a zis ca o sa gaseasca ceas. Noi nu avem album. Ce se pune in album? Discurile alea cumva? Pana acum m-a inebunit cu piratii din kinder dar azi am zis ca nu am bani sa ii cumpar, si chiar asa sa dau 3 lei in fiecare zi pe kinder parca nu imi vine. Sambata am intors toata casa pe dos sa cautam ceasul Ben 10 da nu l-am gasit. Tot imi zicea "sunt distrus da nu il gasesc!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bang] Ioi Gabi copilul asta al meu are 6 ceasuri BEN 10, 2 sunt super si celelalte 4 sunt de alea cu 100.000 lei., masina lu Ben 10, pistol Ben10, ceva lansator BEN10,ochelari Ben10, elicopter si aproape toate figurinele din Ben10. Sa nu crezi ca pe toate noi le-am luat, nu, ca nu suntem chiar nebuni [alcool] In albumul respectiv se pun acele discuri (te rog frumos sa te conformezi si tu...nu sunt discuri draga, sunt taz-uri [bang][alcool][:-)))]) si se trimite la adresa de pe album. Poate primi un ceas de ala care, citez "ma transforma" [alcool] Haideti spuneti care veniti la intalnire ca trebuie sa sunam...please, veniti cat mai multe ca mi-e dor de voi [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io de Ben10 n-am auzit, dar de Forta mistica...everyday. Vezi, asta uitasem ca-i pe Jetix. Ideea filmului ar fi frumoasa daca n-ar fi atata violenta si monstri oribili. Vladut, oricand e la tv ceva "neplacut", vine la mine si-mi zice ca el nu se uita ca-i e frica. Saptamana asta n-are Iulia voie la desene sau calculator ca se poarta aiurea, nu aude decat selectiv, trebuie sa strig de cele mai multe ori ca sa ma bage in seama. Are mai mult timp sa se joace cu Vlad cu plastilina, pensule si acuarele, carti de colorat, cuburi, etc. Cine suna la Astoria? Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, utila reteta de paste ca io chiar nu mai stiu ce sa gatesc. Ii dai ceva lui Tudor pentru tuse? L-am sunat ieri pe homeopatila si mi-a refuzat apelul, probabil avea ceva consultatie, apoi m-a sunat el aseara pe la 10 fara ceva. Numai azidimineata am vazut apelul, anyway. O sa-l sun azi din nou. Miha, Daria cum e? Ce-i dai, ceva sirop?[bang] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi, acu fac paste cu vinete. Chiar aveam 2 vinete si nu stiam ce sa fac cu ele. Si ale mele se uita la Forta mistica...Acasa se uita putin la tv, dar la bunica e jale... Incerc si eu sa vin vineri... Cristina si gemenele [url="http://www.flickr.com/photos/23718908@N05/sets/72157603964285199/"]pantofiori[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am facut azi paste cu vinete, dupa reteta Gabitzicii [:D] Tare bune au iesit, Gabi multam ca azi era zi de gatit si capul mi-era gol.[pup] Vin si eu vineri, dar nu pot juca pt ca n-am voie sa ridic si sa fac efort. Dar stau cu voi, bem, mancam la Il Padrino...super! Clau, vineri e ziua soacra-mii, dar cum nu a anuntat nimic, mergem doar sa-i zvarlim cadoul si sunt libera apoi. Ti-am zis ca stiam ca vineri e ceva, dar nu-mi mai aduceam aminte...iti dai seama cat de important e pentru mine [:D] [gravi] +15 si [*] [url="http://tac.families.com/ezb/809849.png"]Mara[/url] 18.01.2007 [foto][url="http://community.webshots.com/user/maria_rubi"]POZE[/url][foto]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioi [bang] azi am fost in piata si am uitat de vinete.Asta e...daca nu am avut listuta.Vroiam si eu sa incerc pastele. Eu la intalnire nu vin.Nu as putea sa dau cu bila si sa mananc gandindu-ma la Serban care-si bea laptele din sticla [:(].Asa ca spun pas de data asta.Imi pare rau ca tare as fi vrut sa va vad,dar nu ma lasa inima. Serban a adormit langa mine in bouncer si e tare agitat.Merg sa-l pun in patut si sa ma culc si eu .Mela deja doarme. Miha de ce nu ati dus-o pe Daria la scoala zilele trecute? Cred ca vroiam sa mai spun ceva dar nu mai stiu ce. Mi-am amintit.Am gasit la Metro sosete normale de toamna si 3/4 pt copii suuuuuper faine.4 perechi 12 Ron. Carmen cu [hippi] Melania Ioana(14.01.2005) si [bebic] Serban Andrei(11.06 2008) [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...