Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici din Arad (107)


Recommended Posts

La multi ani, Cipri si Alesio!Alinush, pai ne vedem vineri.Ca imi pica tare bine si mie iesirea si imi e dor de voi. Flavia, si la noi sunt interzise subiectele de speriat copiii, e acceptata doar melodia Mirunei Oprea - "Nu mi-e frica de Bau-bau!" - pe mine m-au speriat destul de mult cand eram mica, nu parintii mei ci neamurile de la Buteni (mai ales bunica-mea, mama lui tati, m-a speriat mult cu lupul) si pe urma am avut ceva probleme un timp, in sensul ca eu aveam jucariile in camera mica si daca era seara si era stins becul in camera nu intram nici in ruptul capului, de frica lupului, deschideam putin usa si o inchideam repede inapoi si ii rugam mereu pe aprinti sa imi aprinda ei becul sausa imi dea jucariile. Si m-au mai prostit cu niste case din Buteni, ba ca acolo sta lupul, ba ca dincolo sta nu stiu ce om rau care duce copiii in padure, de ajunsesem sa tremur de frica atunci cand treceam pe langa casele respective, mai ales ca se aflau in traseul nostru (una era pe strada noastra si una pe drum catre autobuz). Alex cred ca are acum cea mai rea perioada cu mancatul, pt ca ii ies 2 masele si il doare, mananca destul de putin, noroc ca bea lapte. Anca [mamica], mami de [copil] Alex [foto][url="http://community.webshots.com/user/ancapolgar"]Poze[/url][foto] "Devii ceea ce gandesti in majoritatea timpului." Nimic nu e imposibil pentru cei care privesc catre cer.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Statea barbatu' meu azi dimineata si se gandea "oare ce am eu de facut vineri? stiu ca trebuie sa merg undeva sau sa fac ceva..."[bang][:D] Uitase ca tre' sa stea cu pruncii ca e girls nightout. Io ma speriasem ca si-a programat ceva pe maine si a uitat de mine. [alcool] No...am vorbit cu cunoscatori care merg in fiecare vineri seara la bowling si au zis sa sun dupa 14 ca doar atunci au program. Ei au rezervata o pista maine de la 21. Daca nu este cealalta pista libera sa inchiriez de la 19 la 21? Ieri aveam programare la homeopatila la 7 seara dar, desi am plecat la 5 jumate de acasa, am ajuns doar pana la intrarea in Vladimirescu de unde ne-am intors acasa pe la 8 fara ceva. N-avea rost sa mai stau in coada, mai ales ca mi-a si fiert apa la motor ca nu mai mergea ventilatotul ala la radiator.[bang] Am vb cu homeo si a ramas pe altadata...[xx(] Clau, io nu fac deloc misto de rasul tau, numa' ca ma bufneste si pe mine rasu' si nu mai sunt in stare sa te bat.[8][8][8][}:)] Ia de aici bile norocoase!!![:D] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci...cine aduce medalia pentru castigatoare?[:D] Oare am ceva de adus cuiva? Cine are sa ne dea poze? Gabi, tu ziceai ca ne-ai facut CD cu poze de la ziua Ioanei? Vladut plange in fiecare dimineata la imbracat si la baie. Ne pune plamutele pe obraji si zice "iog mos! nu veau a gadi!" Pana la urma il pun in masina la Teo ii dau pusi si pleaca. Ieri si azi n-a mai plans pe drum, doar cand ajung la intrarea in grupa lui. Pishu n-a mai facut deloc pe el, a inceput sa manance acolo si cand il intrebam daca-i place la "gadi" zice ca da.[:)] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt de acord de la 19, sper sa pot veni, nu stiu 100%, eu tare mult as vrea sa vin.[:)] Am o perioada super aglomerata si ff stresanta, imi vine sa plang dupa perioada cand eram in CIC. As mai face un prunc sa stau acasa...[:D](hai ca glumesc). Nu-i usor si cu serviciu si cu restul treburilor care trebuiesc facute ca si pana acum...[bang] Nu mai am timp de nimic.[bang] [q] No m-am descarcat putin...[:I]
[vampa]Alina cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][pis] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...