Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Firma cadouri lux gen pate,vin Franta, stie cineva


Recommended Posts

helau fetelor, fiti bune si spuneti-mi si mie un site sau un nr de tel de la o asemenea firma din Bucuresti;stiu ca exista asa ceva, le-am si vazut produsele dar nu am retinut cum se numesc;stiu ca au si site pe internet;fac niste gifturi ce contin pate de rata, vin frantuzesc si alte delicatese, multumesc, M. dev xero ellinika...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

mai e si Delicateria Traiteur http://www.delicateria.ro/ pe Mihai Eminescu, au un stand si in Feeria si mai au ceva si in Piata Dorobanti din cate stiu. Au produse un pic mai variate decat la Comtesse in sensul ca au si o cofetarie proprie unde fac niste praline si niste torturi exceptionale. Dar si la Comtesse du Barry pe Campineanu, gasesti o gramada de chestii gen cadou scump. [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kid&year=2008&month=9&day=10&babycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"] bb2 [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am ramas dezamagita de delicateria asta, am comandat de Paste cozonaci si pasca la ei care au fost foarte... banale. Plus coji in nucile din cozonac. Pateul este natural, fara conservanti, dar cel din cutii nu m-a incantat prea tare. Primisem unele de Craciun, tot de la ei luate, ceva mai bune. Pralinele intr-adevar sunt foarte bune. Croasantele in schimb erau si ele uscate. Fiind inainte de Paste, poate nu se vandusera, nu stiu, dar erau vechi, asa ca rusice ca nu le-au retras de la vanzare. M-au pierdut de clienta... [url="http://community.webshots.com/user/denim2004"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cumpar de la Delicateria de pe Eminescu nr. 73. Am deja 2 ani de cand ii folosesc pentru torturi, pateuri etc. Nu mi s-a intamplat sa fiu nemultumita de ceva pana acuma. Daca privesti in sus si nu simti invidie, daca privesti in jos si nu simti dispret, atunci esti un om deosebit vivi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, si eu tot de pe Eminescu. Cozonaci nu am luat, dar torturile, pralinele si prajiturile sunt bune, pe gustul nostru. [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kid&year=2008&month=9&day=10&babycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"] bb2 [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Fetelor da' de ce nu cumparati de la Carrfour, la raionul de produse internationale. Au foie gras la numa 50 ron cutia pentru 4-5 persoane, praline bune-bune si multe ciocolatele. Eu o sa le scriu la rubrica de sugestii sa diversifice oferta, caci cunosc bine produsele si sunt foarte bune dpdv calitativ. Eu zic ca nu se merita sa cumparati de la privati ca au preturi muuuult peste firesc. Numai bine va doresc ...mami daca nu mananc acuma, intru'-n grebla foamei!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...