Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

curs de dans?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Bluel
Al meu renunta la un fotbal cu baietii ca sa mergem in parc cu Bubu, si al tau se duce la dans. E asa un mare dansator? Mie nu imi miroase a bine. Ai grija! [flo] Mami de Bubu (19.08.2008)
Vai ce barbat bun ai tu!!!! Bine ca i-ai spus si ei ca al tau e rupt din rai....sigur i-ai ridicat moralul!!!! Ina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui ina_nz
Citat:
citat din mesajul lui Bluel
Al meu renunta la un fotbal cu baietii ca sa mergem in parc cu Bubu, si al tau se duce la dans. E asa un mare dansator? Mie nu imi miroase a bine. Ai grija! [flo] Mami de Bubu (19.08.2008)
Vai ce barbat bun ai tu!!!! Bine ca i-ai spus si ei ca al tau e rupt din rai....sigur i-ai ridicat moralul!!!! Ina
[cool][:-)))] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele. ajutati-l pe Bogdanel! http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114245
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea am citit numai j umatate din postarile de aici si imi cer scuza daca cineva a raspun la fel ca mine. la noi e la fel, mie imi place sa dansez lui nu. L-am luat pe sus la cursuri de dans si am mers si eu la meci desi nu mi-a placut. As muri de bucurie sa pot merge singura la curs de dans. sa iti spun si de ce: sa pot dansa cu instructori de la care am ce invata care ma pot corecta. imi dau seama ca ce spun e egoist si ca porbabil ca nu se va intimpla niciodata ca de fapt noi doi sintem parteneri si ca totul depinde de al cum ma conduce in timpul dansului si ca nu serveste la nimic sa fiu eu mai buna, dar tot mi-ar place... nu stiu asa sint eu, daca zici ca el a mai si avut probleme cu sanatatea... eu zic sa nu-l pisezi la cap cu asta dar fii cu ochii in 4. daca e ceva in neregula o sa iti dai seama. daca nu lasa-l pe om sa isi faca damblaua. de fapt e ca si cum s-ar duce la gym, nu? tot activitate fizica e. cind am luat noi lectii de dans era o tipa al carei sot venea cu fetita si statea sa se uite la ea cum danseaza. poti sa faci si tu asta daca vrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...