Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Abuzul domestic - in actualitate


Recommended Posts

Abuzul domestic 2 http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50869&whichpage=1 Continuare Tocmai am vazut la TV ca Marian Dragulescu, marele sportiv, si-a batut sotia. Deci abuzul domestic la televizor, poate unele femei isi vor deschide ochii. Am vazut declaratiile ei, am vazut declaratiile lui - imi lasa un gust amar, imi aduce aminte de declaratiile fostului meu sot imediat dupa incident. Sigurul lucru de care eu sunt convinsa, este ca el este vinovat! Nu conteaza motivul pt. care a dat, ci conteaza ca a dat. Pana cind asemenea indivizi vor incerca sa se ascunda in spatele unor motive pt. a-si motiva faptele? >>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 156
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui pepene
Se pare ca violenta domestica este din ce in ce mai condamnata public. Ce se intampla insa cu abuzul psiholgic prezent in asa de multe casnicii, dar mult mai greu de definit, mai ales ca fiecare poate avea propriile limite? Cum il identificam? [:-/]
Din pacate tarziu, atunci cind se transforma in abuz fizic, sau de loc, daca a fost destul de vehement, astfel incit victima sa fie convinsa, ca ceea ce i se intampla i se cuvine. >>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie Chaplin Corinna, Andreas Noël, Yasmin Serena
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Barbatu-so, ca i-a cheltuit banii de pe card. Acu cica il asteapta pe Ionita in emisiune sa vina sa-si ceara scuze. Cam ciudata asocierea, sa vii la Happy Hour sa zici ca te-a batut barbatul. Diana si [copil] Mircea (2.01.2004) [url="http://www.freewebs.com/bbianfeb2004"]Pagina bebelusilor de ianuarie-februarie 2004[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...